BMW řady 2 Gran Coupé F44
Cena778 700 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE 2

BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ

Cena778 700 Kč
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE 2BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉPrvní BMW řady 2 Gran Coupé do kompaktní třídy svým smělým charakterem přináší novou formu sebevědomí. Je to především nekompromisní estetika ztělesňující výkonnost, která jednoznačně prozrazuje jeho ambice. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale naladěnými prvky podvozku BMW řady 2 Gran Coupé jednoznačně vystupuje z davu a jde si svou vlastní cestou.

EXTERIÉR A INTERIÉR BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

První BMW řady 2 Gran Coupé vypadá na kolech o průměru až 19 palců neobyčejně lehce. Výrazná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, LED světlomety a zadní světla, bezrámová boční okna, široké boky a sportovní záď vytvářejí osobitost, která prostupuje i dále do interiéru. S osvětlenými obloženími interiéru a volitelnými sportovními sedadly vytváří palubní deska orientovaná na řidiče atmosféru plnou exkluzivity a dynamiky. Dva 10,25″ displeje Live Cockpit Professional a BMW Head-Up Displej vás o všem dokonale informují.
BMW řady 2 Gran Coupé F442018 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu seshora na střechu
BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem BMW řady 2 Gran Coupé F44

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
Bezrámová okna BMW řady 2 Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) exteriér

Bezrámová okna.

Elegantní bezrámová okna doplňují elegantní linie vozu a zvýrazňují jeho sportovní charakter.
Viditelné koncovky výfuku BMW řady 2 Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) detail zádi

Viditelné koncovky výfuku.

Koncovky výfuku s průměrem 90 mm jsou nepřehlédnutelné a dodávají vozu ještě sportovnější vzhled.
Viditelné koncovky výfuku BMW řady 2 Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) detail zádi

LED zadní světla.

LED zadní světla zvýrazňují dynamickou záď a současně zajišťují lepší viditelnost a rozpoznatelnost ve tmě.
Sportovní sedadla BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu jsou charakteristická výraznějšími bočnicemi sedáků i opěradel než u standardních sedadel. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují mimořádný komfort a boční vedení i při rychlé jízdě v zatáčkách. Kromě sklonu sedáku (manuálně) lze u sedadla řidiče nastavit i šířku opěradla (elektricky).
Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn BMW řady 2 Gran Coupé F44

Osvětlené obložení interiéru Illuminated Brooklyn.

Obložení interiéru v provedení Illuminated Brooklyn s akcentními prvky Triangle na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
Panoramatická skleněná střecha BMW řady 2 Gran Coupé F44

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

Motor, technologie pohonu a podvozku BMW řady 2 Gran Coupé.

Díky špičkové výbavě, jako je Adaptivní podvozek, dvouspojková automatická převodovka a pohon všech kol xDrive, zaujímá BMW řady 2 Gran Coupé ve svém segmentu v oblasti agility vedoucí postavení. V kombinaci s výkonnými a mimořádně hospodárnými zážehovými a vznětovými motory TwinPower Turbo se suverénně odlišuje od ostatních a poskytuje výjimečnou sebejistotu na každé cestě.
M sportovní řízení Servotronic BMW řady 2 Gran Coupé F44

M sportovní řízení.

M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom snižuje námahu při řízení. Díky tomu můžete ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a obzvláště v zatáčkách si naplno užít sportovní jízdu.
8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 2 Gran Coupé F44

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
BMW řady 2 Gran Coupé F44 s BMW xDrive detail na záď

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.
M sportovní podvozek BMW řady 2 Gran Coupé F44

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KOMFORTNÍ FUNKCE BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

BMW řady 2 Gran Coupé předvádí technickou pokrokovost v každém svém nejmenším detailu. Inovativní asistenční systémy, jako je couvací asistent, vám pomáhají během jízdy, zatímco BMW Intelligent Personal Assistant posouvá komunikaci mezi řidičem a vozem na zcela novou úroveň a Digitální klíč přináší větší pohodlí tím, že umožňuje vůz zamykat a odemykat pomocí chytrého telefonu.
Bezpečnostní paket Driving Assistant BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

Driving Assistant.

Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.
Parkovací asistent BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

Parkovací asistent.

Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go BMW řady 2 Gran Coupé F44

Aktivní systém udržování rychlosti.

Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go udržuje v rychlostech mezi 30 a 160 km/h předem stanovenou vzdálenost od vozidla vpředu, v dopravních kolonách dokáže zastavit a opět se rozjet. Asistent rychlostních limitů umožní předat aktuální hodnotu rychlostního omezení systému udržování rychlosti. Upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí detekuje stojící vozidla, chodce a cyklisty.
BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 10,25". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Remote Software Upgrade BMW řady 2 Gran Coupé F44 interiér

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

Integrace chytrých telefonů BMW řady 2 Gran Coupé F44

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ MODELY.

Model Advantage

Model Advantage nabízí celou řadu funkčních prvků výbavy pro interiér i exteriér, které zvyšují komfort a bezpečnost.
BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model Advantage Mineral White (bílá) tříčtvrteční pohled zepředu

Model Luxury Line

Model Luxury Line zintenzivňuje elegantní stránku BMW řady 3 Sedan. Elegantní designové prvky v matně hliníkovém provedení dodávají exteriéru exkluzivní výraz. Luxus v interiéru ztělesňuje prvotřídní kožené čalounění a vysoce kvalitní obložení. Výbavu doplňují prvky Modelu Advantage a světelný paket
BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model Luxury Line Storm Bay (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu

Model Sport Line

Zásluhou výbavy Model Sport Line vypadá vozidlo ještě sportovněji. Výrazné designové prvky v leskle černém provedení podtrhují sportovní charakter vozu. Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce poskytují maximální komfort a účinnou boční oporu. Výbavu doplňují prvky Modelu Advantage a světelný paket
BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model Sport Line Melbourne Red (červená) tříčtvrteční pohled zepředu

Model M Sport

Model M Sport dodává vozu ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává Model M Sport další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek s M sportovním řízením, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku. Výbavu doplňují prvky Modelu Advantage a LED mlhová světla.
BMW řady 2 Gran Coupé F44 Model M Sport metalický lak Misano Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu
 • Model Advantage
 • Model Luxury Line
 • Model Sport Line
 • Model M Sport

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

The BMW 220i xDrive.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

100 (136) / 4500-6500

Zrychlení 0–100 km/h v s:

7,1

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

7,3–6,5

Kombinované emise CO2 v g/km:

166–149

BMW řady 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue (modrá), pohled zepředu s otevřenými dveřmi a dvěma osobami u vozidla

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

BMW řady 2 Gran Coupé F44 metalický lak Snapper Rocks Blue (modrá) pohled zezadu se ženou v popředí

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW řady 2 Gran Coupé.

BMW SLUŽBY.

SERVIS A ASISTENCE PRO BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
Zjistěte více o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
Více informací o BMW Teleservices
BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 2 Gran Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 177–162


BMW 220i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–149
 

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 177–162

  BMW 220i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–149

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp.