PROSTORNÝ SVĚT RADOSTI.

BMW řady 2 Gran Tourer.

PROSTORNÝ SVĚT RADOSTI.

BMW řady 2 Gran Tourer.

       

Prostorný svět radosti.BMW řady 2 Gran Tourer.

       

Kombinovaná spotřeba l/100 km 116 (218d)

4,5–4,3 [4,5–4,3]

Objem zavazadlového prostoru

645 a 1 905 l

Sklopné sedadlo spolujezdce multimediálně

ano

Pro fascinující každodenní používání i na dlouhé cesty: BMW řady 2 Gran Tourer splní svým rozměrným zavazadlovým prostorem, místem až pro sedm cestujících a bezpočtem možností uložení různých věcí veškeré nároky na komfort a flexibilitu. Jeho sportovně navržené tvary spolu s 3- a 4válcovými motory BMW TwinPower Turbo nejsou jen důmyslně inteligentní, ale také překvapivě dravé.

BMW ŘADY 2 GRAN TOURER.

Komfort & Praktičnost

BMW řady 2 Active Tourer vás zbaví nutnosti dělat kompromisy. Budete mít zkrátka vše, na co pomyslíte. Skvělé jízdní vlastnosti, agilitu, sportovní design, komfort, velkorysý a flexibilní prostor, i prémiovou kvalitu a bezpečnost. BMW řady 2 Active Tourer potvrzuje, že lze dokonale skloubit každodenní praktičnost s ryzí radostí z jízdy. Užívejte si své BMW bez starostí. Balíček BMW Service Inclusive, který je zahrnut v sériové výbavě každého nového vozu prodaného v ČR, obsahuje servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km.

Design

Již z proporcí BMW řady 2 Gran Tourer je na první pohled zřejmá praktičnost a variabilita. Při pohledu zpředu působí velmi nízkým dojmem. Široké ledvinky masky chladiče jsou optickým hlavním bodem vozu a jsou umístěné níže než světlomety. Díky tomu v daném segmentu působí velmi dynamickým a jedinečným dojmem. Rozměrné čelní sklo a volitelně dodávaná prosklená panoramatická střecha vytvářejí otevřenou a vzdušnou atmosféru, která může být dále podtržena na přání dodávaným světelným paketem.

Přizpůsobivý interiér

V přední části BMW řady 2 Gran Tourer zaujme prostornost, která je ztělesněním praktického charakteru celého vozu. Nejde ale pouze o vzhled: nastavitelná sedadla a obrovské množství úložných prostorů jsou zárukou nepřekonatelné přizpůsobivosti.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2017 pro produkční měsíce listopad 2017 až únor 2018.