BIG CITY LOVE.

BMW řady 2 Gran Tourer.

BIG CITY LOVE.

BMW řady 2 Gran Tourer.

BIG CITY LOVE.BMW řady 2 Gran Tourer.

Výkon motoru v kW (PS) při 1/min (220xDrive)

140 (190)/4000

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (220xDrive)

4,9–4,6(3)

Kombinované emise CO2 v g/km (220xDrive)

129–128(3)

Objem zavazadlového prostoru

645 až 1905 litrů

Vytěžte ze života ve městě maximum: s BMW řady 2 Gran Tourer. Hodně nabízí a ještě víc unese. To je, především ve městě, velkou výhodou. Hravě zvládne hektické situace užívajíc si života. I tak ale neztrácí na výkonu díky BMW TwinPower Turbo motoru. Pro radost z jízdy až za hranice města.

BMW 220d xDrive Gran Tourer(3):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,9–4,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 129–128

HLAS MĚSTA.

Skutečný kosmopolita: BMW řady 2 Gran Tourer – dynamické a sebevědomé, všestranné a moderní. Silnice se mění v bulváry, které překonává se sportovní sebejistotou. Tento efekt dotváří charismatická příď s velkou maskou s dvojicí ledvinek a nasávacím otvorem po celé šířce spodní části nárazníku, stejně jako dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie. K tomu se přidávají rozměrné dveře a zvýšená linie střechy, která slibuje prostor a komfort. Vůz s uvolněnou autoritou, který vás ohromí na první pohled.

„Radost z jízdy ve zcela nové podobě!“
Dr. Ian Robertson, ambasador BMW Group pro Velkou Británii a bývalý člen představenstva BMW AG.

DOKONALE NAČASOVÁNO.

Ať už vyrážíte se skupinou sedmi lidí na prohlídku okolních pamětihodností nebo na dovolenou s lednicí v kufru – BMW řada 2 Gran Tourer se ideálně hodí pro každé dobrodružství. S mnoha praktickými odkládacími prostory a variabilní druhou řadou sedadel nabízí plnou flexibilitu vpředu a vzadu a až 1905 l zavazadlového prostoru. Obzvláště praktické pro rodiny: díky volitelné třetí řadě sedadel je v případě potřeby k dispozici sedm sedadel, zatímco ve druhé řadě mohou být umístěny vedle sebe tři dětské sedačky. BMW řady 2 Gran Tourer – více prostoru pro váš život.

BUĎTE VE SPOJENÍ.

Na cestách po městě je celý svět s vámi. Ať už jedete kamkoliv nebo míříte za jakýmikoliv plány, je BMW ConnectedDrive vždy na vaší straně s užitečnými digitálními službami a asistenty řidiče sdruženými do BMW Personal CoPilot. Společně vám pomohou ujistit se, že s sebou máte vše potřebné, a zařídí, že do cíle cesty dorazíte bezpečně a v pohodě.

Read more

Znalec místních poměrů členem posádky.

Služba Concierge Service vás stiskem tlačítka spojí se zaměstnancem telefonického centra BMW Call Centre. Ten potom dokáže najít konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo lékárnu a poslat detaily adresy přímo do navigačního systému vašeho BMW.
Read more

Nic nepřebije dobré spojení.

Bezdrátové dobíjení telefonu obsahuje kolébku pro bezdrátové dobíjení. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také Bluetooth Office a příprava pro WiFi hotspot.
Read more

Pohled upřený na silnici, veškeré detaily v zorném poli.

Plně barevný Head-Up Displej promítá důležité jízdní informace na panel umístěný přímo do zorného pole řidiče, což znamená, že se může plně soustředit na dění na silnici. Tento displej kromě jiného zobrazuje aktuální rychlost, pokyny navigačního systému, rychlostní omezení včetně zákazu předjíždění a telefonní a zábavní seznamy.
Read more

Udrží vás v bezpečné vzdálenosti.

Výbava Driving Assistant Plus nabízí výrazné zlepšení bezpečnosti a komfortu. Zahrnuje systém varující před čelním nárazem a systém varování před chodci s brzdnou funkcí, upozornění na nechtěné opuštění jízdního pruhu, asistent dálkových světel, upozornění na rychlostní omezení, kamerový aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop&Go a také asistent jízdy v kolonách.
Read more

Načasovaný start. Příjezd na čas.

BMW Connected vás prostřednictvím kompatibilního chytrého telefonu nebo inteligentních hodinek informuje o nejvhodnějším čase odjezdu a vy tak máte jistotu, že do svého dalšího cíle dorazíte včas. Doporučený čas odjezdu systém vypočítá na základě dopravních informací v reálném čase RTTI.
Read more

Dovede vás až k hlavním dveřím.

Dostavte se na vaše schůzky uvolnění a včas. S navigací „od dveří ke dveřím“, ktrerá je jednou z funkcí aplikace BMW Connected, to není žádný problém. Po příjezdu na místo určení můžete pro pěší navigaci od zaparkovaného vozu až do cílové destinace využít chytrý telefon nebo chytré hodinky.
Read more

Svoboda, která vám skvěle padne.

Se špičkovou konektivitou a BMW ConnectedDrive vás nic nezastaví. Pro ještě pohodlnější cestování neustále zůstáváte v kontaktu se vším, co je pro vás důležité. Přesvědčte se sami.
Read more

CESTUJE S DAVEM.

CESTUJE S DAVEM.

Po městě, venkově i dálnici – s BMW řady 2 Gran Tourer se každá cesta stane vaší oblíbenou. V prvé řadě na tom mají zásluhu točivé a zároveň extrémně hospodárné zážehové i vznětové motory. Dále to je dlouhý rozvor a krátké převisy, které zajišťují optimální agilitu. Společně s tlačítkem Driving Experience Control, adaptivním podvozkem a celou řadou aerodynamických prvků vytvářejí precizní a živé jízdní vlastnosti, díky nimž se z každé cesty stane cíl.

Read more

OD CENTRA MĚSTA PO SJEZDOVOU TRAŤ.

Od mimořádně hospodárného tříválcového vznětového motoru až po vysokootáčkový charakter a působivý točivý moment čtyřválcového zážehového motoru: BMW řady 2 Gran Tourer nabízí ten správný motor pro jakoukoliv sadu požadavků. Všem pohonným jednotkám je společná technologie BMW TwinPower Turbo a systematická optimalizace efektivity provozu a jízdní dynamiky. Vybaveno inteligentním pohonem všech kol xDrive či 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou se sportovním naladěním se tak BMW řady 2 Gran Tourer stává všestranným vozem s precizní ovladatelností a excelentními jízdními vlastnostmi, který je vždy připraven prozkoumávat nové cesty.

TO, CO CHCE KAŽDÝ: NĚCO NAVÍC.

Přesně takové, jaké ho chcete mít – díky široké nabídce příslušenství pro BMW řady 2 Gran Tourer. Od praktické výbavy do interiéru a stylových doplňků až pro chytrá řešení pro zavazadlový prostor, která spoří místo. Nyní můžete vylepšit BMW řady 2 Gran Tourer tak, aby odpovídalo vašim potřebám a vkusu, a objevit přitom nový svět plný možností.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

    (1) Do data výroby 31.05.18. Dostupnost ověřte u svého prodejce.

    Hodnoty pro vozidla označená (3) jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

    Specifikace CO2 jsou stanoveny podle směrnice 1999/94/ES a Pkw-EnVKV a jsou založeny na spotřebě paliva a hodnotách CO2 podle testovacího cyklu NEDC.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html