SKUTEČNOU VELIKOST UKAZUJE TAKÉ UVNITŘ.

Komfort & Funkce v BMW řady 3 Gran Turismo.

SKUTEČNOU VELIKOST UKAZUJE TAKÉ UVNITŘ.

Komfort & Funkce v BMW řady 3 Gran Turismo.

Načerpejte novou energii: v BMW řady 3 Gran Turismo si řidič a spolujezdec mohou dopřávat maximální komfort. Zvláště pro cestující na zadních sedadlech je přínosem dlouhý rozvor náprav a výjimečná prostornost díky zvýšené linii střechy. K ještě vyššímu komfortu přispívají praktické funkce, jako je bezdrátové dobíjení nebo Wi-Fi hotspot. Ochrana cestujících poskytuje pasažérům pocit bezpečí, ať už sedí na kterémkoli sedadle.

SKUTEČNOU VELIKOST UKAZUJE TAKÉ UVNITŘ.Komfort & Funkce v BMW řady 3 Gran Turismo.

Načerpejte novou energii: v BMW řady 3 Gran Turismo si řidič a spolujezdec mohou dopřávat maximální komfort. Zvláště pro cestující na zadních sedadlech je přínosem dlouhý rozvor náprav a výjimečná prostornost díky zvýšené linii střechy. K ještě vyššímu komfortu přispívají praktické funkce, jako je bezdrátové dobíjení nebo Wi-Fi hotspot. Ochrana cestujících poskytuje pasažérům pocit bezpečí, ať už sedí na kterémkoli sedadle.

Read more

PROSTORNOST.

Neomezeně variabilní: řidiči s aktivním a sportovním životním stylem si zamilují velikost zavazadlového prostoru BMW řady 3 Gran Turismo. Bezkonkurenčně velkorysá šířka interiéru poskytuje cestujícím na zadních sedadlech dostatek prostoru, takže si užijí i dlouhé cesty.

 • Dvoudílné skládací zadní plato

  Zadní plato je velmi praktické díky rozdělení na dvě části. Zadní část se automaticky otevírá/zavírá spolu s víkem zavazadlového prostoru. A když potřebujete další místo v zavazadlovém prostoru, plato lze jednoduše odstranit a pohodlně složit pod podlahu zavazadlového prostoru, čímž ušetříte další místo. To znamená, že řidiči mohou při přepravě rozměrných předmětů využít celý úložný prostor.

 • Sklopné opěradlo zadních sedadel

  Sklon opěradel zadních sedadel, která jsou dělená v poměru 40:20:40, lze individuálně nastavovat. Opěradla lze nastavit do 15 různých poloh – od nastavení Cargo se sklonem 8° (pro získání dalšího objemu 33 litrů v zavazadlovém prostoru) po nastavení Comfort se sklonem 27°. Díky tomu si mohou cestující na zadních sedadlech individuálně nastavit sklon sedadla do polohy, která jim nejvíce vyhovuje. Opěradlo lze jednoduše nastavit stisknutím tlačítka na příslušném sedadle.

PRAKTICKÉ FUNKCE.

Bezpočet chytře navržených funkcí Vám usnadní každodenní život. Příkladem je praktický komfortní přístup. Ve spojení s automatickým otevíráním víka zavazadlového prostoru umožňuje bezdotykové otevírání víka zavazadlového prostoru.

 • Automatické ovládání víka zavazadlového prostoru

  Funkce automatického otevírání víka zavazadlového prostoru výrazně usnadňuje nakládání a vykládání. Elektricky ovládané víko kufru BMW lze jednoduše ovládat pomocí dálkového ovladače nebo stiskem tlačítka v kokpitu. Víko lze otevřít i konvenčním způsobem s využitím vnějšího úchytu a zavřít stiskem zevnitř umístěného tlačítka. Abyste se vyhnuli nárazu víka do nízkého stropu například v podzemních garážích, je možné maximální výšku otevření nastavit v menu iDrive. Další bezpečnostní opatření přidává integrovaná ochrana proti přivření a akustický varovný signál.

 • Dálkové sklápění zadních opěradel

  Dálkové sklápění zadních opěradel umožňuje pohodlné uvolnění a sklopení opěradla zadních sedadel pomocí tlačítka v zavazadlovém prostoru – vznikne tak rovná ložná plocha bez jakéhokoli schodu. Zásluhou propracovaného pružinového mechanismu se opěradla sklápějí pomalu a tiše. Opěrky hlavy na opěradle zadních sedadel není potřeba vyjímat, stačí je sklopit.

 • Hliníkové lišty pro variabilní připevnění zavazadel

  Hliníkové úchytné lišty v zavazadlovém prostoru (součást paketu Úložný prostor) s dvěma nastavitelnými upínacími body usnadňují přepravu větších předmětů.

DOKONALÁ INTEGRACE MOBILNÍHO TELEFONU.

TELEFONOVÁNÍ S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Bezdrátové dobíjení telefonu obsahuje kolébku pro bezdrátové dobíjení* a další USB porty. Střešní anténa se zesilovačem zajišťuje optimální příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také: Bluetooth Office, NFC rozhraní a možnost využití Wi-Fi hotspotu.

* Univerzální bezdrátová kolébka pro dobíjení chytrého telefonu funguje pouze s kompatibilními telefony.

Read more

JEŠTĚ VÍCE POHODLÍ.

Pohodlná cesta v BMW řady 3 Gran Turismo začíná momentem, kdy nastoupíte do vozu, a pokračuje také v interiéru. Svou zásluhu na tom má řada komfortních funkcí, jako je panoramatická skleněná střecha, automatická klimatizace nebo paket výbavy s multifunkčním volantem.

 • Panoramatická skleněná střecha

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá se a zavírá zcela automaticky stisknutím tlačítka a rovněž dálkově pomocí klíčku od vozu. Je vybavena funkcemi zasouvání a zvedání, elektricky nastavitelným stínítkem a větrnou clonou.

 • Automatická klimatizace

  Automatická dvouzónová klimatizace nabízí samostatné ovladače pro řidiče a předního spolujezdce. Obsahuje také automatickou recirkulaci vzduchu (AAR), aktivní uhlíkový filtr, mlhový a sluneční snímač a rovněž zadní výdechy.

 • Multifunkční volant

  Díky mnoha tlačítkům umožňuje multifunkční volant ovládat telefon, hlasové a audio funkce i rychlost jízdy, aniž by řidič musel pohnout rukama.

 • Vnitřní a vnější samozatmavovací zrcátka

  Vnitřní zrcátko a vnější zpětné zrcátko na straně řidiče jsou samozatmavovací a obě vnější zpětná zrcátka lze elektricky sklápět. Při zařazení zpátečky se vnější zpětné zrcátko na straně spolujezdce automaticky sklopí dolů, aby řidič viděl obrubník.

PASIVNÍ BEZPEČNOST.

Každé vozidlo BMW je dodáváno s paketem inteligentních bezpečnostních funkcí zaměřených na minimalizaci rizika nehod – pro pocit a vědomí, že jste vždy v bezpečí. Vysoce odolné, velkoobjemové nosné konstrukce a inteligentní použití specializované vysokopevnostní oceli zajišťuje maximální pevnost prostoru pro cestující, aniž by došlo ke zvýšení celkové hmotnosti.

Energie nárazu je odvedena mimo prostor pro cestující do ostatních částí karoserie vozu, jako je podvozek, boční rámy, přední přepážka a střecha, kde se absorbuje deformačními zónami v přední a zadní části. V případě bočního nárazu jsou cestující chráněni zesílenými konstrukcemi v B-sloupcích a bočními prahy, vysoce pevnými dveřními výztužemi a rovněž stabilním příčníkem sedadel.

V přední části vozu lze najít různé funkce pro ochranu chodců. Tlumič nárazů je vestavěn do přední části vozu mezi nárazník a kryt nárazníku, což snižuje možnost zranění v případě nárazu do nohou chodce. Kromě toho je kapota vybavena deformačními prvky, které tvoří deformační zóny a pomáhají absorbovat energii nárazu.

BMW 340i Gran Turismo:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–159

Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Údaje pro spotřebu paliva, emise CO2 a spotřebu elektrické energie závisí na vybraném rozměru kol a pneumatik. Spotřeba paliva je stanovena na základě evropského jízdního cyklu (ECE). Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na volitelné výbavě a příslušenství, které není součástí standardní výbavy.Spotřeba paliva a emise CO₂.

Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních automobilů lze najít ve „Směrnici pro spotřebu paliva a emise CO2 u nových osobních automobilů“, která je k bezplatně dispozici na všech prodejnách a ve společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo nebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty nebyly stanoveny na základě konkrétního vozidla a nejsou součástí produktové nabídky, slouží výhradně pro účely porovnání různých typů vozidel. Emise CO2 vytvořené při výrobě nebo zajištění paliva nebo jiných zdrojů energie nejsou při stanovení emisí CO2 v souladu se směrnicí 1999/94/ES zohledněny.

Read more