NECHEJTE STAROSTI NA ASISTENTECH. A ODPOČÍVEJTE.

Asistentční systémy BMW Personal CoPilot v BMW řady 3 Gran Turismo.

Řada inovativních technologii Vám během cesty nabízí podporu různými způsoby, zajišťují pohodlí a bezpečnost na maximální úrovni. Můžete se tedy zaměřit na to, na čem opravdu záleží – na bezstarostnou radost z jízdy.*

* Některé Asistenční systémy nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

Read more

BMW HEAD-UP DISPLEJ.

Plnobarevný BMW Head-up displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Displej obsahuje informace např. o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, může však zobrazovat také telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

PŘIJEĎTE ODPOČATÍ.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

PŘIJEĎTE ODPOČATÍ.

Navigační systém Professional včetně hands-free ovládání, USB rozhraní, 8,8" LCD barevného displeje a rádia BMW Professional s DVD přehrávačem je vybaven trojrozměrným zobrazením mapy a pamětí 20 GB. Systém je možné obsluhovat prostřednictvím intuitivního ovladače iDrive Touch. Aktualizace map jsou k dispozici po tři roky bez licenčních poplatků*.

* Tyto aktualizace jsou dostupné jen pro mapy Německa.

Read more

DRIVING ASSISTANT.

Driving Assistant v sobě spojuje varování při opuštění jízdního pruhu a upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu. Pokud vozidlo jede rychlostí 10 až 60 km/h, systém upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu a varování před přítomností osob s funkcí samočinného brzdění ve městě vydá výstrahu, jestliže hrozí nebezpečí nárazu do vozidla nebo chodce, a v případě nouze vůz zcela zastaví. Při rychlostech nad 70 km/h systém varování při opuštění jízdního pruhu upozorní řidiče na neúmyslné opuštění jízdního pruhu prostřednictvím lehkých vibrací volantu.

PARKOVACÍ ASISTENT.

Parkovací asistent usnadňuje paralelní a příčné parkování. Při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů systém měří dostupná místa pro paralelní parkování (včetně těch těsných). Po nalezení vhodného místa parkovací asistent převezme řízení, zatímco řidič ovládá pouze řazení a plynový a brzdový pedál.

VAROVÁNÍ PŘI OPUŠTĚNÍ JÍZDNÍHO PRUHU.

Pokud je zapnutý ukazatel změny směru, radarový systém varování při opuštění jízdního pruhu varuje řidiče před blížícími se vozidly v mrtvém úhlu a rovněž před vozidly ve vedlejším jízdním pruhu. Systém se aktivuje v rychlosti 20 km/h a v nebezpečných situacích varuje řidiče vibracemi volantu a výstražným symbolem trojúhelníku ve zpětném zrcátku.