RYZÍ INSPIRACE.

BMW řady 3 Gran Turismo.

RYZÍ INSPIRACE.

BMW řady 3 Gran Turismo.

RYZÍ INSPIRACE.BMW řady 3 Gran Turismo.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

Zrychlení 0–100 km/h (s) (340i)

5,1

Kombinovaná spotřeba (l/100 km) (340i)

7,3 – 7,0

Emise CO (g/km)

166–159

Rozvor kol (mm)

2 921

Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru utváří nové BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo: Výrazné. Všestranné. Fascinující.

Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva a emise jsou určována normami v návaznosti na výsledky jízdního cyklu ECE. Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na doplňkové výbavě a zvoleném příslušenství, které není součástí standardní výbavy.

UKAZUJE SÍLU. A DEMONSTRUJE SVOU VELIKOST.

DESIGN.

Široký postoj a výrazné svaly v kombinaci se splývavou linií střechy klasického coupé. Výsledkem je nepřehlédnutelný a působivý design BMW řady 3 Gran Turismo. Přesné tvary a jasně vymodelované plochy utvářejí fascinující souhru světla a stínu. Design předních a zadních světlometů zdůrazňuje sportovní naturel a vysoký výkon.
Read more

SPORTOVNÍ.

Radost z jízdy v BMW řady 3 Gran Turismo je primárně určena pro sportovní povahy. Výkonné přeplňované motory BMW TwinPower Turbo vynikají vysokou účinností a poskytují pozoruhodnou jízdní dynamiku. Aktivní zadní spoiler nejen přispívá ke sportovnímu vzhledu, ale také optimalizuje proudění vzduchu a zajišťuje ideální stabilitu na vozovce.
Read more

PROSTORNOST.

Zažijte inspirující pocit nezávislosti: dlouhý rozvor kol a zvýšená linie střechy vytvářejí dostatek prostoru pro hlavu a nohy všech cestujících v BMW řady 3 Gran Turismo. Bezrámové dveře propouštějí do interiéru dostatek světla, které umocňuje dojem prostornosti vozu. A díky všestrannému zavazadlovému prostoru a děleným opěradlům zadních sedadel je BMW řady 3 Gran Turismo ideálním společníkem pro aktivní a sportovní životní styl.
Read more

Praktické funkce.

Jízdní dynamika a hospodárnost.

Dokonalá integrace mobilního telefonu.

Obrázky & Videa.

Motory.

Technické údaje.

BMW 3 řady Gran Turismo
BMW řady 3 Gran Turismo

MODELY & VOLITELNÁ VÝBAVA.

Více dynamiky? Nebo ještě více exkluzivity? Díky velkému počtu různých modelů a výbavových paketů, např. M sportovnímu paketu, již nezbývá nic, po čem by se dalo toužit. Seznamte se s nimi podrobněji!

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW 320i Gran Turismo:
l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,1
Emise CO2 v g/km (kombinované): 146–139

Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Údaje pro spotřebu paliva, emise CO2 a spotřebu elektrické energie závisí na vybraném rozměru kol a pneumatik. Spotřeba paliva je stanovena na základě evropského jízdního cyklu (ECE). Popsané modely se mohou v podrobnostech lišit, a to v závislosti na volitelné výbavě a příslušenství, které není součástí standardní výbavy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních automobilů lze najít ve „Směrnici pro spotřebu paliva a emise CO2 u nových osobních automobilů“, která je k bezplatně dispozici na všech prodejnách a ve společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo nebo na adrese
http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Hodnoty nebyly stanoveny na základě konkrétního vozidla a nejsou součástí produktové nabídky, slouží výhradně pro účely porovnání různých typů vozidel. Emise CO2 vytvořené při výrobě nebo zajištění paliva nebo jiných zdrojů energie nejsou při stanovení emisí CO2 v souladu se směrnicí 1999/94/ES zohledněny.

Read more