CELÝ SVĚT NA DOSAH JEDNÍM KLIKNUTÍM.

BMW ConnectedDrive Služby & Aplikace v BMW řady 3 Gran Turismo.

Komunikace, informace a zábava – BMW ConnectedDrive služby a aplikace Vám zajistí, že budete mít stále vše pod kontrolou i na silnici. Například služba BMW Online zajišťuje přístup k aktuálním místním informacím, jako jsou např. počasí, zprávy, online vyhledávání a také kancelářské funkce. Navíc můžete pohodlně a bezpečně využívat aplikace pro chytré telefony, např. Spotify a mnoho dalších.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

Read more

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Volitelná výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro použití funkcí osobního asistenta digitální mobility BMW Connected a také funkcí BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a servisních služeb.

Součástí nabídky je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive bez nutnosti použití chytrého telefonu.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

  • Příprava pro Apple CarPlay®

    Díky přípravě Apple CarPlay® mohou řidiči svůj kompatibilní iPhone® používat bezpečně a bezdrátově i na cestách. Služba umožňuje zobrazit a ovládat obsah chytrého telefonu společně s funkcemi, jako je hudba, iMessages/textové zprávy, telefonování, Siri a vybrané aplikace třetích stran, v plném rozsahu a jednoduše pomocí uživatelského rozhraní vozidla. Přípravu pro Apple CarPlay® lze obsluhovat dotykově, ovladačem iDrive nebo hlasově, a to dle výbavy vozidla. Služba Apple CarPlay® je platná po tři roky a následně ji lze prodloužit přes BMW ConnectedDrive Store.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní asistent, který usnadňuje mobilitu každodenního života a pomáhá dojet na místo určení včas a bez zbytečných stresů. Všechny relevantní informace jsou také neustále k dispozici na telefonu iPhone a hodinkách Apple Watch.

Destinace nalezené na internetu nebo prostřednictvím aplikací Yelp, Apple Maps či Google Maps lze snadno importovat do aplikace BMW Connected a následně je zcela plynule stiskem jediného tlačítka přenést do navigačního systému automobilu. Do agendy aplikace BMW Connected se automaticky importují záznamy kalendáře v telefonu, a to včetně adres a odpovídajících časů konání. Na základě informací o poloze a aktuální dopravní situace BMW Connected vypočítá ideální čas odjezdu, s předstihem na něj uživatele upozorní a následně jej dovede od zaparkovaného vozu přímo na adresu konání schůzky. V případě zpoždění zaviněného dopravní situací nebo absencí vhodného parkovacího místa v blízkosti schůzky lze prostřednictvím aplikace BMW Connected poslat účastníkům setkání textovou zprávu o předpokládaném času příchodu bez toho, aby bylo fyzicky nutné použít telefon. BMW Connected se navíc učí rozpoznávat často používané cíle cest a automaticky je přidává do svých kalkulací.

Aplikaci BMW Connected lze stáhnout z Apple App Store.

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Vyžádejte si za jízdy konkrétní informace a získejte praktické informace a tipy – služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive to umožňují. Stisknutím tlačítka se řidič spojí se zákaznickým centrem společnosti BMW a operátor se stane jeho „osobním asistentem“ během jízdy.

Ať už hledáte konkrétní restauraci nebo nejbližší bankomat či lékárnu – pracovník zákaznického centra společnosti BMW je zde proto, aby Vám pomohl. Může rovněž odesílat příslušné informace přímo do navigačního systému Vašeho BMW. Služby Concierge Services fungují nezávisle na mobilním telefonu řidiče a jsou dostupné v jeho domovské zemi i v zahraničí, nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to bez jakýchkoli dalších nákladů.

Spustit ukázkové video

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Služba Real Time Traffic Information přináší vždy ty nejaktuálnější informace o dopravním provozu. Přesné informace o době a trvání dopravních kolon nabízejí téměř okamžitý přehled o tom, co se děje na dálnicích, okresních silnicích a vnitrostátních dopravních tepnách, stejně jako na silnicích lokálního významu. Inteligentní doporučení alternativních objízdných tras řidiči napomáhá dojet na místo určení co možná nejefektivněji. A navíc, funkce varující před nebezpečím varuje řidiče o událostech typu vážných dopravních nehod a silného deště. Tato nebezpečí jsou zobrazena přímo v mapě na displeji ve voze. Pokud se řidič k nebezpečí přiblíží, objeví se specifické varování.

Data o hustotě dopravy využívají informace z GPS dat velkých fleetů vozidel, stejně tak jako z aplikací v chytrých telefonech nebo zpráv od policie. V potaz se berou také zaběhnuté dopravní zvyklosti, jako jsou například časy, kdy se dopravní zácpy vyskytují nejčastěji.

Vizualizace dopravních informací je optimalizována díky zobrazování silnic v zelené, žluté, oranžové a červené barvě. A navíc, volitelná výbava Real Time Traffic Information obsahuje funkci On-Street Parking Information pro ještě efektivnější vyhledání parkovacího místa.

Spustit ukázkové video

EMERGENCY CALL.

Systém tísňového volání Emergency call v případě nutnosti automaticky naváže spojení s nejbližší záchrannou stanicí prostřednictvím zákaznického centra BMW – bez použití mobilního telefonu. Záchranným složkám poskytne informace týkající se aktuální polohy vozu a závažnosti nehody. Tísňové volání Emergency call lze aktivovat také manuálně, například pokud pomoc vyžadují ostatní účastníci silničního provozu. Není dostupné v ČR.

Emergency call.