CELÝ SVĚT NA DOSAH JEDNÍM KLIKNUTÍM.

BMW ConnectedDrive Služby & Aplikace v BMW řady 3 Gran Turismo.

Komunikace, informace a zábava – BMW ConnectedDrive služby a aplikace Vám zajistí, že budete mít stále vše pod kontrolou i na silnici. Například služba BMW Online zajišťuje přístup k aktuálním místním informacím, jako jsou např. počasí, zprávy, online vyhledávání a také kancelářské funkce. Navíc můžete pohodlně a bezpečně využívat aplikace pro chytré telefony, např. Spotify a mnoho dalších.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb.

Jejich součástí je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o cenách pohonných hmot či parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

Spustit ukázkové video

SLUŽBY CONCIERGE SERVICES.

Vyžádejte si za jízdy konkrétní informace a získejte praktické informace a tipy – služby Concierge Services od BMW ConnectedDrive to umožňují. Stisknutím tlačítka se řidič spojí se zákaznickým centrem společnosti BMW a operátor se stane jeho „osobním asistentem“ během jízdy.

Ať už hledáte konkrétní restauraci nebo nejbližší bankomat či lékárnu – pracovník zákaznického centra společnosti BMW je zde proto, aby Vám pomohl. Může rovněž odesílat příslušné informace přímo do navigačního systému Vašeho BMW. Služby Concierge Services fungují nezávisle na mobilním telefonu řidiče a jsou dostupné v jeho domovské zemi i v zahraničí, nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to bez jakýchkoli dalších nákladů.

Spustit ukázkové video

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Informace o dopravě v reálném čase (RTTI) poskytují nejaktuálnější dopravní informace za všech okolností. Řidič získává prakticky v reálném čase přesné informace o místě a trvání zpoždění, údaje o aktuální dopravní situaci na dálnicích, silnicích 1. a 2. tříd i na mnoha městských komunikacích. Inteligentní systém dokáže řidiči také doporučit alternativní trasu, aby do cíle vždy dorazil rychle a včas. Údaje jsou získávány z různých zdrojů, jako např. z pohybu v sítích mobilních operátorů, údajů GPS velkých vozových parků, aplikací pro chytré telefony a policejních hlášení. Rovněž zohledňují zavedené dopravní modely, jako jsou dopravní špičky.

Informace o dopravní situaci jsou jasně indikovány pomocí barev – silnice jsou zobrazovány zeleně, žlutě, oranžově nebo červeně.

Spustit ukázkové video

EMERGENCY CALL.

Systém tísňového volání Emergency call v případě nutnosti automaticky naváže spojení s nejbližší záchrannou stanicí prostřednictvím zákaznického centra BMW – bez použití mobilního telefonu. Záchranným složkám poskytne informace týkající se aktuální polohy vozu a závažnosti nehody. Tísňové volání Emergency call lze aktivovat také manuálně, například pokud pomoc vyžadují ostatní účastníci silničního provozu. Není dostupné v ČR.

Emergency call.