BEZKONKURENČNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW řady 3 Sedan.

BEZKONKURENČNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW řady 3 Sedan.

Bezkonkurenční radost z jízdy.BMW řady 3 Sedan.

Kombinované emise CO2 g/km (EfficientDynamics Edition 320d)*

113–102 [109–99]

Kombinovaná spotřeba l/100 km (EfficientDynamics Edition 320d)*

4,3–3,9 [4,1–3,8]

Kombinované emise CO2 g/km (340i)*

179–172 [159–152]

Kombinovaná spotřeba l/100 km (340i)*

7,7–7,4 [6,8–6,5]

*Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

Originál již od roku 1975: BMW řady 3 je ztělesněním pojmu sportovní sedan. Šestá generace této modelové řady přináší neodolatelnou kombinaci dynamického designu, unikátních jízdních vlastností a excelentní každodenní praktičnosti. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive obstará nejlepší možnou trakci v jakékoliv situaci. Díky modelům Sport Line, Luxury Line a M sportovnímu paketu si budete moci své BMW řady 3 přizpůsobit přesně svým osobním potřebám a přáním.

BMW ŘADY 3 SEDAN.

Design

Nezaměnitelné designové prvky dělají z BMW řady 3 nejsportovnější vůz své třídy. Tento automobil je současnou interpretací klasické tříprostorové karoserie a ukazuje designovou tradici značky BMW: dlouhá kapota, krátké převisy, velký rozvor a kabina posunutá směrem vzad. Nejprodávanější BMW všech dob tímto způsobem i nadále udává trend ve svém segmentu.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

BMW řady 3 Sedan nabízí vysokou dynamiku v mnoha ohledech. Volitelný Adaptivní M podvozek nebo variabilní sportovní řízení garantují maximální obratnost a poskytují maximální ovladatelnost a přesnost i během sportovní jízdy. Motory BMW TwinPower Turbo a na přání dodávaná 8stupňová převodovka Steptronic Sport zaručuje mimořádnou radost z jízdy. Tyto a další technologie BMW EfficientDynamics umožňují působivé výkony a současně napomáhají snižovat spotřebu paliva.

Komfort & Bezpečnost

BMW řady 3 má vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pohodlně usadit a relaxovat. Prostorný interiér s velkým množstvím odkládácích ploch promění každou vaši cestu v mimořádně pohodlný zážitek. Flexibilní zavazadlový prostor zaručuje mimořádnou praktičnost. A geniální ochrana cestujících zaručuje klid v duši na všech sedadlech.
Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. července 2018 pro produkční měsíce červenec 2018 až říjen 2018.

PŘEHLED BMW ŘADY 3 SEDAN.