TŘÍDA SAMA PRO SEBE. V KAŽDÉ VÝKONNOSTNÍ KATEGORII.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 3 Sedan.

Nejnovější technologie vstřikování paliva, plně variabilní ovládání ventilů a nejnovější generace přeplňování: všechny zážehové a vznětové motory z rodiny BMW EfficientDynamics nabízejí působivé výkony – a impozantně nízkou spotřebu paliva a emise. Obzvláště dynamické: nejvýkonnější motor v BMW 340i Sedan. Mimořádně nízké emise a spotřeba paliva: BMW 320d Sedan EfficientDynamics Edition a BMW 330e iPerformance Sedan – první plug-in hybridní model BMW řady 3.

ZÁŽEHOVÉ MOTORY BMW TWINPOWER TURBO.

Poslední generace zážehových motorů BMW TwinPower Turbo vyniká pozoruhodně agilní dodávku výkonu a vynikající odezvou, a to i při nízkých otáčkách motoru. Nejnovější technologie vstřikování paliva, plně variabilní ovládání ventilů a nejnovější generace přeplňování: všechny zážehové a vznětové motory z rodiny BMW EfficientDynamics nabízejí působivé výkony – a impozantně nízkou spotřebu paliva a emise. Obzvláště dynamické: nejvýkonnější motor v BMW 340i Sedan. Mimořádně nízké emise a spotřeba paliva: BMW 320d Sedan EfficientDynamics Edition a BMW 330e* Sedan – první plug-in hybridní model BMW řady 3. (* k dispozici v první čtvrtině roku 2016)

VZNĚTOVÉ MOTORY BMW TWINPOWER TURBO.

Vznětové motory z nové generace pohonných jednotek BMW TwinPower Turbo nabízejí výrazně rychlejší nástup výkonu a mimořádné reakce dokonce i v nízkých otáčkách. Současně zaručují výjimečně nízkou spotřebu paliva a emise. Motory nové generace BMW EfficientDynamics garantují díky větší výkonnosti v širokém spektru otáček a výraznému snížení spotřeby paliva maximální radost z jízdy. Všechny jsou vybavené technologiemi BMW TwinPower Turbo, kombinující nejnovější inovace v oblasti přeplňování s přímým vstřikováním paliva Common Rail.