MIMOŘÁDNĚ SPORTOVNÍ CHARAKTER A PŘÍJEMNÝ POCIT.

Komfort & Bezpečnost BMW řady 3 Sedan.

BMW řady 3 má vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pohodlně usadit a relaxovat. Prostorný interiér s velkým množstvím odkládácích ploch promění každou vaši cestu v mimořádně pohodlný zážitek. Flexibilní zavazadlový prostor zaručuje mimořádnou praktičnost. A geniální ochrana cestujících zaručuje klid v duši na všech sedadlech.

Read more

BEZKONTAKTNÍ OTEVÍRÁNÍ ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU.

Otevřít víko zavazadlového prostoru s plnýma rukama, to většinou obnáší složité hledání klíčů v tašce či po kapsách. Stojíte obtěžkáni před vozem a klíč neznámo kde. S inovativním prvkem výbavy Komfortní přístup je tato situace minulostí. Komfortní přístup v kombinaci s elektrickým pohonem víka zavazadlového prostoru zaručuje jeho bezdotykové otevírání. Rychlý a cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem odjistí pomocí senzoru víko zavazadlového prostoru.

Víko se následně odemkne a samo otevře. Senzory instalované na různých místech v zadním nárazníku zaznamenají pohyb vaší nohy a odjistí víko zavazadlového prostoru. Tato inovativní výbava od BMW ConnectedDrive výrazně usnadňuje otevírání a nakládání zavazadlového prostoru. Přístup do zavazadelníku je umožněn pouze v případě, že systém rozpozná přítomnost autorizovaného klíče v blízkosti vozidla.

ODKLÁDACÍ PROSTORY.

BMW řady 3 má dostatek úložných prostor na cokoliv – chytré telefony, pití, zavazadla. Středový panel ukrývá dva držáky na nápoje, přičemž jejich kryt, pokud je zavřený, může fungovat rovněž jako další odkládací prostor. Kapsy ve dveřích pojmou láhve o objemu až jeden litr.

Volitelný paket odkládacích prostor obsahuje i krytou přihrádku na straně řidiče, 12V zásuvku na zadní středové konzole a v zavazadlovém prostoru, sítě pro uchycení věcí na podlaze zavazadelníku, schránku pod podlahou zavazadelníku a dva háčky na tašky.

FUNKČNOST.

Zavazadlový prostor BMW řady 3 Sedan je se svými 480 litry dostatečně prostorný na to, aby uspokojil všechny vaše každodenní potřeby. Na přání dodávaný průchozí nákladový systém, společně s opěradly zadních sedadel, která mohou být dělitelná v poměru 40:20:40, garantuje vynikající možnosti přepravy. Sedadla a zavazadlový prostor lze totiž přizpůsobit tak, aby vyhovovala aktuálním požadavkům. Středovou část opěradla a segment za sedadlem spolujezdce lze skopit individuálně. Segment za řidičem se skládá společně se středovou částí. BMW řady 3 Sedan tak můžete naložit i vyložit s mimořádnou flexibilitou. Vzadu se pohodlně usadí dva spolujezdci, zatímco uprostřed lze současně převážet dlouhé předměty, jako například lyže či snowboardy.

PASIVNÍ BEZPEČNOST.

PASIVNÍ BEZPEČNOST.

Každý vůz BMW je vybaven inteligentními bezpečnostními prvky. Díky cílenému výběru materiálů z vysoce pevných struktur a inteligentnímu konceptu lehké konstrukce splňuje karoserie nového BMW řady 3 nejvyšší očekávání a ve spojení se systémem bezpečnostních prvků v interiéru poskytuje pasažérům maximální možnou ochranu. Extrémně robustní, rozměrné nosné struktury a inteligentní využití vícefázových ušlechtilých ocelí zaručují maximální pevnost prostoru pro posádku i při jeho nízké hmotnosti.

Energie vznikající při nárazu je odvedena okolo kokpitu do jiných částí karoserie, jako je podvozek, boční rámy, čelo a střecha, a je absorbována deformačními zónami na přídi a na zádi. Při nárazu z boku pak ochranu poskytují zesílené struktury středového sloupku a bočního prahu, vysoce pevné deformační výztuhy ve dveřích a stabilní příčné vzpěry v sedadlech.

V přední části má BMW řady 3 různá zařízení na ochranu chodců. Mezi nosníkem nárazníku a nárazníkem samotným je zabudován absorbér nárazu, který snižuje rozsah poranění nohou. Kapota motoru je vybavena deformačními elementy, které pohlcují energii nárazu a slouží jako ochranná zóna.