VŠECHNY MOŽNOSTI. BEZ VÝJIMKY.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 3 Sedan.

Od BMW řady 3 Sedan očekáváte pouze maximální komfort. Se Službami & aplikacemi od BMW ConnectedDrive můžete ještě posílit pocit, proč se v BMW řady 3 Sedan cítíte tak dobře. Například můžete vůz proměnit v mobilní kancelář. Vše, co internet nabízí, je okamžitě dostupné z vašeho vozu. Například už nikdy nebudete překvapeni neočekávanou dopravní zácpou. A pokud ano, k dispozici máte rychlou pomoc.*

* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

Read more

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Volitelná výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro použití funkcí osobního asistenta digitální mobility BMW Connected a také funkcí BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a servisních služeb.

Součástí nabídky je přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání GoogleTM a také k praktickým kancelářským funkcím. K dispozici jsou rovněž informace o parkovacích místech, stejně tak jako průvodce po hotelích, které jsou přístupné přímo z vozu prostřednictvím menu ConnectedDrive bez nutnosti použití chytrého telefonu.

Součástí je také pohodlný, bezpečný a neomezený přístup k vybraným aplikacím v chytrých telefonech. Služby ConnectedDrive Services rovněž umožňují přístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, kde lze kdykoliv objednat a prodloužit funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Výbava ConnectedDrive Services toho nabízí ještě mnohem více a z každé cesty ve voze BMW učiní nezapomenutelný zážitek.

 • Obchod BMW ConnectedDrive Store

  Jednotlivé služby a aplikace různého druhu lze kdykoliv zakoupit v obchodě BMW ConnectedDrive Store. Tyto služby je možné flexibilně vybrat a objednat dokonce i poté, co jste vůz BMW zakoupili. To zákazníkům umožňuje vybírat ze všech dostupných služeb a aplikací BMW ConnectedDrive přímo z vozu, a to na základě jejich individuálních potřeb.

  Služby a aplikace, které lze objednat v obchodě BMW ConnectedDrive Store, byly speciálně vyvinuty pro potřeby a požadavky řidičů BMW. Rovněž je možné zvolit délku jejich trvání. To zákazníkům dává možnost objednat služby na určitou dobu, například na dovolenou.

  Obchod BMW ConnectedDrive Store lze na cestách navštívit z vozu BMW nebo prostřednictvím online zákaznického portálu My BMW ConnectedDrive. Nově zakoupené služby jsou ve voze k dispozici krátce po vybrání a zakoupení. Obchod BMW ConnectedDrive kdykoliv nabízí aktualizované informace ohledně výběru a dostupnosti služeb a aplikací.

 • Aplikace

  Prvek výbavy Apps je platforma umožňující pohodlné používání vybraných aplikací pro chytré telefony ve vozidlech BMW. Kromě toho, že společnost BMW vyvíjí vlastní aplikace, např. aplikaci BMW Connected a aplikaci BMW M Laptimer, také úzce spolupracuje s partnery, jako jsou Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli zákazníci ve vozech bezpečně využívat také další aplikace třetích stran.

  Stačí připojit kompatibilní chytrý telefon k vozidlu pomocí Snap-In adaptéru, pokud je k dispozici, nebo pomocí USB kabelu. Zvuk bude přehráván prostřednictvím audiosystému vozidla. Všechny funkce aplikací lze pohodlně ovládat pomocí ovladače iDrive. Výběr aplikací, které lze používat ve vozidle, se neustále rozšiřuje díky úzkému partnerství mezi společností BMW a různými dodavateli. Další informace naleznete na www.bmw.com/apps.

 • Příprava pro Apple CarPlay®

  Díky přípravě Apple CarPlay® mohou řidiči svůj kompatibilní iPhone® používat bezpečně a bezdrátově i na cestách. Služba umožňuje zobrazit a ovládat obsah chytrého telefonu společně s funkcemi, jako je hudba, iMessages/textové zprávy, telefonování, Siri a vybrané aplikace třetích stran, v plném rozsahu a jednoduše pomocí uživatelského rozhranní vozidla. Přípravu pro Apple CarPlay® lze obsluhovat dotykově, ovladačem iDrive nebo hlasově, a to dle výbavy vozidla. Služba Apple CarPlay® je platná po tři roky a následně ji lze prodloužit přes BMW ConnectedDrive Store.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní asistent, který usnadňuje mobilitu každodenního života a pomáhá dojet na místo určení včas a bez zbytečných stresů. Všechny relevantní informace jsou také neustále k dispozici na telefonu iPhone a hodinkách Apple Watch.

Destinace nalezené na internetu nebo prostřednictvím aplikací Yelp, Apple Maps či Google Maps lze snadno importovat do aplikace BMW Connected a následně je zcela plynule stiskem jediného tlačítka přenést do navigačního systému automobilu. Do agendy aplikace BMW Connected se automaticky importují záznamy kalendáře v telefonu, a to včetně adres a odpovídajících časů konání. Na základě informací o poloze a aktuální dopravní situace aplikace BMW Connected vypočítá ideální čas odjezdu, s předstihem na něj uživatele upozorní a následně jej dovede od zaparkovaného vozu přímo na adresu konání schůzky. V případě zpoždění zaviněného dopravní situací nebo absencí vhodného parkovacího místa v blízkosti schůzky lze prostřednictvím aplikace BMW Connected poslat účastníkům setkání textovou zprávu o předpokládaném času příchodu bez toho, aby bylo fyzicky nutné použít telefon. BMW Connected se navíc učí rozpoznávat často používané cíle cest a automaticky je přidává do svých kalkulací.

Aplikaci BMW Connected lze stáhnout z Apple App Store.

EMERGENCY CALL.

Systém inteligentního tísňového volání Emergency call nabízí rychlou, individualizovanou službu nepřetržité asistence a také podporu vyškolených pracovníků – ve vašem jazyce, a to dokonce i v zahraničí. Pokud dojde v případě nehody k aktivaci airbagu nebo například předpínačů bezpečnostních pásů, systém Emergency call se spojí s tísňovou linkou. Důležité informace, jako je přesná poloha vozidla, závažnost nehody a možné riziko poranění cestujících, jsou odeslány do zákaznického centra BMW pomocí integrované SIM karty, která je nezávislá na soukromém mobilním telefonu. Zákaznické centrum BMW informuje záchranné složky a do jejich příjezdu zajistí asistenci po telefonu. Tísňové volání může být aktivováno také manuálně. To se může hodit například v případě, když pomoc vyžadují i další účastníci provozu.

Emergency call.

KANCELÁŘSKÉ FUNKCE.

BMW ConnectedDrive přináší vaši kancelář do vašeho BMW. Udělejte si pohodlí a vytvořte si kancelář přímo ve svém voze. S BMW ConnecteDrive můžete přijímat, číst a odpovídat na e-maily.

BMW Online Office a funkce diktování.

 • Microsoft Exchange

  Pracujte efektivně i na cestách. Dokonalá integrace služby Microsoft Exchange do služeb BMW ConnectedDrive umožňuje neustálou synchronizaci e-mailů, kontaktů a zápisů v kalendáři s dalšími koncovými zařízeními a funguje snadno a pohodlně. Všechny e-maily, kontakty a zápisy v kalendáři jsou neustále automaticky synchronizovány, díky čemuž jsou k dispozici i na cestách ve vozidle. Dá se s nimi pracovat přímo z vozidla bez nutnosti použití dalších zařízení, jako je chytrý telefon. A navíc, informace lze používat okamžitě – například telefonní čísla z e-mailů je možné okamžitě vytočit na připojeném telefonu a adresy zaslat do navigačního systému.

  Nezáleží na tom, zda napíšete e-maily či schůzky v kanceláři nebo během schůzky či jsou během jízdy ve vašem automobilu e-maily nahlas přečteny a jako odpověď je použita funkce diktování zpráv – všechna použitá zařízení budou neustále aktualizována a každé přihlášení bude zabezpečené.

  Pro použití služeb Microsoft Exchange je nutný aktivní účet Microsoft Office 365.

 • BMW Online Office

  S BMW Online Office lze čas stávený ve voze zužitkovat daleko efektivněji: tato výbava umožní přijímat, číst a odesílat e-maily i na cestách. Vedle komplexních funkcí pro editaci a odesílání e-mailů z kontrolního displeje si lze nechat e-maily předčítat a následně nadiktovat odpovědi na ně.

  Přes zákaznický portál „My BMW ConnectedDrive“ je možné v několika krocích nastavit e-mailovou schránku přes jakékoliv PC. Vybrané poskytovatele e-mailových služeb lze ve voze rovněž nastavit jako schránky BMW Online Office. Existuje-li několik e-mailových účtů od jediného poskytovatele, jejich seznam se přehledně zobrazí v menu. Jakmile je vše nastaveno, všechny e-maily budou do vozu odesílány bez zpoždění.

 • Funkce diktování

  Vezměte si kancelář s sebou: s kancelářskými funkcemi můžete přes chytrý telefon odesílat e-maily a textové zprávy přímo ze svého vozu.

  Funkce diktování převádí mluvené slovo na text, který následně můžete prostřednictvím chytrého telefonu a rozhraní Bluetooth odeslat jako e-mail nebo textovou zprávu. S navigačním systémem Professional, funkcí Bluetooth a službami ConnectedDrive Services už není potřeba zvedat telefon. Více informací o Bluetooth kompatibilitě s chytrými telefony a dalšími mobilními zařízeními najdete na www.bmw.com/bluetooth.

  Funkce diktování není dostupná v češtině.

  Funkce diktování je zdarma po dobu 60 dnů. Pro další využívání ve vašem voze je třeba uzavřít zpoplatněnou smlouvu se společností Nuance®.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Služba Real Time Traffic Information přináší vždy ty nejaktuálnější informace o dopravním provozu. Přesné informace o době a trvání dopravních kolon nabízejí téměř okamžitý přehled o tom, co se děje na dálnicích, okresních silnicích a vnitrostátních dopravních tepnách, stejně jako na silnicích lokálního významu. Inteligentní doporučení alternativních objízdných tras řidiči napomáhá dojet na místo určení co možná nejefektivněji. A navíc, funkce varující před nebezpečím varuje řidiče o událostech typu vážných dopravních nehod a silného deště. Tato nebezpečí jsou zobrazena přímo v mapě na displeji ve voze. Pokud se řidič k nebezpečí přiblíží, objeví se specifické varování.

Data o hustotě dopravy využívají informace z GPS dat velkých fleetů vozidel, stejně tak jako z aplikací v chytrých telefonech nebo zpráv od policie. V potaz se berou také zaběhnuté dopravní zvyklosti, jako jsou například časy, kdy se dopravní zácpy vyskytují nejčastěji.

Vizualizace dopravních informací je optimalizována díky zobrazování silnic v zelené, žluté, oranžové a červené barvě. A navíc, volitelná výbava Real Time Traffic Information obsahuje funkci On-Street Parking Information pro ještě efektivnější vyhledání parkovacího místa.

Real Time Traffic Information (RTTI).

CONCIERGE SERVICE.

Pokud jste chtěli vědět, jaké to je, mít svého osobního asistenta, teď máte příležitost to zjistit: s informační službou Concierge Service od BMW ConnectedDrive. Stisk tlačítka vás spojí se zaměstnancem telefonického centra BMW, který vám je na cestách k dispozici jako váš „osobní asistent“. Ať už hledáte konkrétní restauraci, nejbližší bankomat nebo otevřenou lékárnu – zaměstnanec telefonického centra BMW pro vás vyhledá veškeré informace a na žádost vám je zašle přímo do navigačního systému. Informační služba Concierge Service funguje nezávisle na operátorovi vašeho mobilního telefonu a je vám bezplatně k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a to jak v domovské zemi, tak i v zahraničí – bez nutnosti cokoliv platit.

Concierge Service.

REMOTE SERVICES.

Služby Remote Services v aplikaci BMW Connected (k dispozici v Apple App Store) umožňují různé funkce vozu, jako je zamykání a odemykání dveří, ovládat dálkově.

Stejně jako zákaznický portál BMW ConnectedDrive, také aplikace nabízí možnost přistupovat k informacím o vozidle, jako je dojezd nebo stav oken a dveří. Díky tomu je řidič vždy plně informován o stavu vozidla, a to i na dálku. Všechny informace jsou navíc pohodlně sdruženy na jednom místě.

Tento balíček informací je završen zobrazením současné polohy vozu. Pro využití této funkce stačí zákazníkům jednoduše aktivovat funkce Remote Services v zákaznickém portálu BMW ConnectedDrive na www.bmw-connectedrive.com.

Remote Services.