BMW řady 3 Sedan, bmw řady 3 nabídky leasingu

THE 3

BMW ŘADY 3 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY

THE 3BMW ŘADY 3 SEDAN: NABÍDKY & SLUŽBY

Vaše BW řady 3 Sedan je u nás v nejlepších rukou. Naše široká nabídka BMW Originálního příslušenství propůjčí vašemu BMW osobitý styl, zatímco díly BMW M Performance zprostředkují na jakékoliv silnici autentický pocit motorsportu. Atraktivní nabídka služeb BMW zaručuje kompletní ochranu při mimořádných událostech a také servis a údržbu, díky čemuž se můžete plně soustředit na radost z jízdy. Finanční služby BMW Financial Services nabízejí také flexibilní a atraktivní leasing a možnosti financování, které vždy upřednostňují vaše potřeby.

Více informací

BMW FINANCIAL SERVICES.

Začněte svým snem jezdit již dnes.

Vaše nové BMW máte na dosah. Vše, co potřebujete, je dokonale navržené financování s na míru navrženými možnostmi leasingu.
BMW řady 3 Sedan, BMW výběr
BMW řady 3 Sedan, BMW leasing
BMW řady 3 Sedan, BMW financování
BMW řady 3 Sedan, BMW financování

LEASING BMW SELECT.

Maximální flexibilita.

 • Individuální měsíční splátky
 • Různé možnosti na konci kontraktu
 • Žádné riziko se zůstatkovou hodnotou
 • Rozhodnete o vlastnictví na konci kontraktu

BMW OPERATIVNÍ LEASING.

Komplexní bezstarostnost.

 • Pravidelné fixní platby
 • Pojištění, daně a náklady na údržbu v ceně
 • Žádné riziko se zůstatkovou hodnotou

BMW ZÁKLADNÍ FINANCOVÁNÍ.

Jednoduché & transparentní.

 • Neomezený kilometrový nájezd
 • Na konci smlouvy přejde do vlastnictví
 • Pevné měsíční platby
 • Možnosti dlouhodobého financování

BMW FINANCOVÁNÍ S CÍLOVOU ČÁSTKOU.

Snadné & komfortní.

 • Neomezený kilometrový nájezd
 • Individuální měsíční splátky
 • Flexibilní akontace
 • Možnosti refinancování

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Přirozeně dobrý pocit.

Radost z jízdy je pro všechny řidiče BMW součástí standardní výbavy. BMW Originální příslušenství je tu od toho, aby splnilo všechna vaše přání. Nabízíme široký výběr individuálních doplňků a prvků výbavy, které se dokonale hodí k vašemu vozu, co se kvality, designu a výkonů týče, a nabízejí maximální přidanou hodnotu – ať už máte na mysli cokoliv.
BMW řady 3 Sedan, BMW střešní box
BMW řady 3 Sedan, BMW Střešní box

Střešní box 420.

Moderní BMW střední box v černé barvě s titanově stříbrnými bočními panely má úložný objem 420 litrů a lze jej umístit na všechny střešní nosiče BMW. Protože jej lze otevírat z obou stran a má trojité zamykání z každé strany, snadno se používá a současně je účinně zabezpečený.
BMW řady 3 Sedan, 20" M Performance Y-spoke 795 M Bicolor

20" kola M Performance Y-spoke 795 M Bicolor.

Kvalitní kovaná 20'' M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 795 M v matně šedém provedení Bicolor, frézovaná, s barevným logem M a frézovaným nápisem M Performance. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách a s pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC vpředu a 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
BMW řady 3 Sedan, 20" M Performance Cross-spoke 794 M Bicolor

20" kola M Performance Cross-spoke 794 M Bicolor (Jet Black)

Kvalitní kovaná 20'' M Performance kola z lehké slitiny Cross-spoke 794 M v černém provedení Bicolor, leštěná, s barevným logem M. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách a pneumatikami runflat, rozměr kol 8 J x 20 s pneumatikami 225/35 R20 90Y XL RSC vpředu a 8,5 J x 20 s pneumatikami 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
BMW řady 3 Sedan, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoce citlivá kamera s rozlišením full HD, snímající dění před a za vozem i v situaci, kdy je vůz zaparkován. V případě narušení prostoru a mimořádného pohybu okolo vozu kamera automaticky nahraje danou situaci za účelem dokumentace případných poškození nebo vloupání, a to i ve stadiu pokusu.
BMW řady 3 Sedan, BMW bezdrátová univerzální dobíjecí stanice

BMW bezdrátová univerzální dobíjecí stanice.

Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky univerzální BMW bezdrátové nabíjecí stanici lze chytrý telefon nabíjet pohodlně a efektivně bez nutnosti použití kabelu. Mobilní telefon je ve stanici uložen stabilně a bezpečně. Obzvláště chytré řešení: Integrovanou powerbanku lze vyjmout a mobilní telefon bezdrátově nabíjet také mimo vozidlo.
BMW řady 3 Sedan, Univerzální koberce, přední

Univerzální koberce, přední.

Odolné a tvarově dokonale navržené podlahové rohože s vysokým lemem a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vodou a nečistotami. Jsou černé s vysoce kvalitním ozdobným vykládáním z nerezové oceli.

Prohlédněte si další BMW příslušenství rozdělené podle kategorií.

BMW SERVICES.

Neberte si starosti s sebou na cesty.

BMW stanovuje standardy v oblasti služeb a je tu vždy pro vás. S asistenční službou pro případ poruchy nebo nehody jsou vám naši experti v případě nouze k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Prostřednictvím inovativních služeb BMW Teleservices vaše BMW automaticky upozorní vašeho servisního partnera BMW na potřebnou údržbu či poruchu a on vás poté sám kontaktuje. S BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby finančně pokryty na dobu, kterou si vyberete. Dopřejte si více času na důležité věci ve vašem životě: S širokou paletou služeb, které BMW nabízí, jste vždy v bezpečí.
BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Nechte vše plavat a soustřeďte se jen na to nejdůležitější – na radost z jízdy. S BMW Service Inclusive je to možné. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a servisní úkony na dobu, kterou si sami zvolíte.
BMW Teleservices

BMW Teleservices

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive nemusíte na nic myslet: V případě, že je zapotřebí servisní prohlídka nebo se vozidlo porouchalo, tyto služby poskytnou vámi vybranému BMW servisními partnerovi všechny příslušné údaje o vozidle. Váš servisní partner vás bude kontaktovat a domluví s vámi prohlídku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a poctivou službu a už nemusíte na všechno myslet sami. Jediným požadavkem je registrace vašeho vozu na portálu BMW ConnectedDrive a výběr servisního partnera. Objevte nyní, jak vám BMW Teleservices mohou usnadnit život.
BMW Asistenční služba

BMW Asistenční služba.

Bezplatná BMW Asistenční služba je k dispozici všem řidičům BMW 24 hodin denně, 365 dní v roce. Stačí jediný hovor – a naši experti jsou vám k dispozici, ať už na telefonu, nebo přímo na místě.

BMW M PERFORMANCE PARTS.

Ukažte svůj charakter.

Ještě se BMW řady 3 Sedan ani pořádně nezabydlelo na silnici a už nechává všechno za sebou – konvence i konkurenci. S díly BMW M Performance Parts tento ultimativní sportovní sedan opět ukazuje, jak lze věci neustále zdokonalovat.

BMW řady 3 Sedan, M Performance parts
BMW řady 3 Sedan, leskle černá maska chladiče M Performance

Leskle černá maska chladiče M Performance.

Silný charakter: Lamely masky chladiče ve tvaru ledvinek v leskle černém provedení vyzařují výkon a dynamiku. Pro jedinečný vzhled, který vysílá jasné poselství.
BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonový zadní spoiler M Performance

M Performance karbonový zadní spoiler.

Ještě působivější: Karbonový zadní spoiler M Performance zdůrazňuje prvotřídní dynamický vzhled. Díky technologicky vyspělým uhlíkovým vláknům je extrémně lehký a zároveň velmi pevný. Zadní spoiler optimalizuje aerodynamiku a umožňuje ještě sportovnější jízdní vlastnosti.
BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonový přední splitter Pro

M Performance karbonový přední splitter Pro.

Výrazný design: Splitter předního nárazníku M Performance je kompletně vyroben z uhlíkových vláken a vytváří optimální přítlak. Také vysoce exkluzivním způsobem zdůrazňuje maskulinní vzhled vozu.
BMW řady 3 Sedan, M Performance volant

M Performance volant.

Působivá fakta: Volant M Performance s plochami potaženými alcantarou je příjemný na dotek a skvěle se drží – pro ještě sportovnější pocit. Jeho sportovní styl podtrhuje výrazný design a středicí červený kožený proužek. Navíc: Věnec volantu M Performance v kombinaci karbon/alcantara a karbonové řadicí páčky M Performance.
BMW řady 3 Sedan, M Performance koberce

M Performance koberce.

Prémiový vzhled, vynikající přilnavost: Koberce M Performance dodávají prostoru pro nohy sportovní nádech, což celému vozu propůjčuje dynamičtější vzhled. S logem M a nápisem M Performance. Prémiový vzhled dotváří lemování umělou kůží s dekorativním obšíváním v kontrastních barvách a trikolora BMW M.
BMW řady 3 Sedan, M Performance karbonové obložení interiéru

M Performance karbonové obložení interiéru.

Oku lahodící: Obložení interiéru M Performance je kompletně vyrobeno z uhlíkových vláken s otevřenými póry. Speciální proces výroby dodává tomuto obložení nejen mimořádně nápadný vzhled, ale také jedinečnou strukturu.

BMW SLUŽBY KONEKTIVITY.

Vždy o krok napřed.

S inteligentními službami BMW ConnectedDrive, jako jsou dopravní informace v reálném čase RTTI, Connected Music nebo služby vzdálené obsluhy Remote Services, jste vždy propojeni s vaším vozem a okolním světem.
BMW řady 3 Sedan, Remote Services

Remote Services.

Zamkl jsem dveře? Kde přesně je zaparkované? Služby vzdálené obsluhy Remote Services umožňují pomocí aplikace BMW Connected přístup k vašemu vozidlu na dálku. Zablikejte světlomety, zapněte klimatizaci uvnitř vašeho vozu nebo uzamkněte svoje BMW odkudkoliv pomocí chytrého telefonu.
BMW řady 3 Sedan, Real Time Traffic Information

Real Time Traffic Information.

Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Se službou Real Time Traffic Information dojedete do cíle své cesty rychleji a pohodlněji. Sleduje aktuální dopravní situaci a v reálném čase kalkuluje alternativní trasy. Další funkcí je upozornění na nebezpečí, které řidiče varuje například před špatnými povětrnostními podmínkami nebo nehodami.
BMW řady 3 Sedan, Connected Music

Connected Music.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv. Klasickou na dálnici, jazz během dopravní špičky a pop při projížďce. S funkcí Connected Music můžete bez omezení vybírat až ze 30 milionů písní, které nabízejí hudební partneři BMW Deezer a Napster, a to za pomoci SIM karty instalované ve vašem vozidle. K dispozici od 07/19.
BMW řady 3 Sedan, Connected Package Professional

Connected Package Professional.

Proč vybírat samostatně služby Concierge Service, Remote Services nebo přípravu pro Apple CarPlay®? Můžete je mít všechny najednou. Díky paketu Connected Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.
BMW řady 3 Sedan, Příprava pro Apple CarPlay®

Příprava pro Apple CarPlay®

Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivaci hlasové asistentky Siri od Apple lze provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.
BMW řady 3 Sedan, Digitální klíč

Digitální klíč.

Proč strkat svůj klíč do zapalování, když u sebe máte svůj telefon se systémem Android? Digitální klíč nebo karta s klíčem vám umožňuje uzamknout a odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor bez toho, abyste měli klasický klíček fyzicky u sebe. Digitální klíč lze stáhnout do chytrého telefonu se systémem Android pomocí aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.
BMW řady 3 Sedan, Aktualizace map

Aktualizace map.

S aktualizacemi mapových podkladů Map Update jsou nepřesné informace o trase minulostí. Existují dva způsoby, jak mít mapové podklady navigačního systému vždy aktuální. Automatická aktualizace probíhá bezdrátově v místě, kde se právě nacházíte. Aktualizace mapových podkladů přes USB na druhou stranu umožňuje manuálně stáhnout data pro celou oblast. To znamená, že na zahraničních cestách budete mít k dispozici vždy aktuální mapové podklady.

Prohlédněte si další BMW služby mobility rozdělené podle kategorií.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 330i Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–5,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 138–132

  BMW M340i xDrive Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 167–159

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.