BEZKONKURENČNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW řady 3 Touring.

BEZKONKURENČNÍ RADOST Z JÍZDY.

BMW řady 3 Touring.

BEZKONKURENČNÍ RADOST Z JÍZDY.BMW řady 3 Touring.

Kapacita zavazadlového prostoru v l

496

Bezkontaktní otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru

ano

Rozvor náprav v cm

281

Opěradla zadních sedadel 40/20/40

standard

Díky neodolatelné kombinaci sportovního designu, dynamiky a mimořádné praktičnosti zapůsobí BMW řady 3 Touring od samého počátku. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive obstará nejlepší možnou trakci v jakékoliv situaci. Díky modelům Sport Line, Luxury Line a M sportovnímu paketu si budete moci své BMW řady 3 přizpůsobit přesně svým osobním potřebám a přáním.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

BMW ŘADY 3 TOURING.

Design

Nezaměnitelná kombinace dynamiky, elegance a praktičnosti činí z BMW řady 3 Touring nejsportovnější vůz své třídy. Prostřednictvím typických vlastností BMW řady 3 ctí designovou tradici této značky: dlouhá kapota, krátké převisy, velký rozvor a kabina posunutá směrem vzad. Nejprodávanější BMW všech dob tímto způsobem i nadále udává trend ve svém segmentu.
Read more

Jízdní dynamika & Hospodárnost

BMW řady 3 Touring nabízí vysokou dynamiku v mnoha ohledech. Volitelný Adaptivní M podvozek nebo variabilní sportovní řízení garantují maximální obratnost a poskytují maximální ovladatelnost a přesnost i během sportovní jízdy. Motory BMW TwinPower Turbo a na přání dodávaná 8stupňová převodovka Steptronic Sport zaručuje mimořádnou radost z jízdy. Tyto a další technologie BMW EfficientDynamics umožňují působivé výkony a současně napomáhají snižovat spotřebu paliva.
Read more

Komfort & Bezpečnost

Zavazadlový prostor nového BMW řady 3 Touring je dokonale připraven vypořádat se s jakoukoli výzvou – ať už s lehkými zavazadly nebo s těžkými a objemnými břemeny. I při zdviženém opěradlu zadního sedadla je k dispozici 495 litrů prostoru. Je-li opěradlo zcela sklopeno, prostor se zvýší na působivých 1,500 litrů. Se standardně dodávaném průchozím nákladovém systémem mohou být mohou být opěradla zadních sedadel dělitelná v poměru 40:20:40, což umožňuje modifikaci sedadel a zavazadlového prostoru v souladu s vašimi potřebami. Středovou část opěradla a segment za sedadlem spolujezdce lze skopit individuálně. Segment za řidičem se skládá společně se středovou částí. BMW řady 3 Touring tak můžete naložit i vyložit s mimořádnou flexibilitou. Vzadu se pohodlně usadí dva spolujezdci, zatímco uprostřed lze současně převážet dlouhé předměty, jako například lyže či snowboardy. BMW řady 3 Touring je jediným vozidlem ve svém segmentu, vybaveným nezávisle otevíratelným zadním sklem, což značně usnadňuje nakládání.
Read more