VŠECHNY MOŽNOSTI. BEZ VÝJIMKY.

Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive v BMW řady 3 Touring.

Od BMW řady 3 Touring očekáváte pouze maximální komfort. Se Službami & aplikacemi od BMW ConnectedDrive můžete ještě posílit pocit, proč se v BMW řady 3 Touring cítíte tak dobře. Například můžete vůz proměnit v mobilní kancelář. Vše, co internet nabízí, je okamžitě dostupné z vašeho vozu. Například už nikdy nebudete překvapeni neočekávanou dopravní zácpou. A pokud ano, k dispozici máte rychlou pomoc.*
* Některé Služby & Aplikace BMW ConnectedDrive nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

Read more

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Služby ConnectedDrive Services jsou vstupní branou do digitálního světa BMW. Používáním aplikací přímo ve voze budete mít k dispozici neustále aktuální informace ze zpravodajství a o počasí. K dispozici jsou také kancelářské funkce (Office) a online vyhledávání. Výbava ConnectedDrive Services je základním prvkem nutným pro objednávání dalších digitálních služeb.

 • Obchod BMW ConnectedDrive Store

  Jednotlivé služby a aplikace různého druhu lze kdykoliv zakoupit v obchodě BMW ConnectedDrive Store. Tyto služby je možné flexibilně vybrat a objednat dokonce i poté, co jste vůz BMW zakoupili. To zákazníkům umožňuje vybírat ze všech dostupných služeb a aplikací BMW ConnectedDrive přímo z vozu, a to na základě jejich individuálních potřeb.
  Služby a aplikace, které lze objednat v obchodě BMW ConnectedDrive Store, byly speciálně vyvinuty pro potřeby a požadavky řidičů BMW. Rovněž je možné zvolit délku jejich trvání. To zákazníkům dává možnost objednat služby na určitou dobu, například na dovolenou.
  Obchod BMW ConnectedDrive Store lze na cestách navštívit z vozu BMW nebo prostřednictvím online zákaznického portálu My BMW ConnectedDrive. Nově zakoupené služby jsou ve voze k dispozici krátce po vybrání a zakoupení. Obchod BMW ConnectedDrive kdykoliv nabízí aktualizované informace ohledně výběru a dostupnosti služeb a aplikací.

 • Aplikace

  Prvek výbavy Apps je platforma umožňující pohodlné používání vybraných aplikací pro chytré telefony ve vozidlech BMW. Kromě toho, že společnost BMW vyvíjí vlastní aplikace, např. aplikaci BMW Connected a aplikaci BMW M Laptimer, také úzce spolupracuje s partnery, jako jsou Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli zákazníci ve vozech bezpečně využívat také další aplikace třetích stran.

  Stačí připojit kompatibilní chytrý telefon k vozidlu pomocí Snap-In adaptéru, pokud je k dispozici, nebo pomocí USB kabelu. Zvuk bude přehráván prostřednictvím audiosystému vozidla. Všechny funkce aplikací lze pohodlně ovládat pomocí ovladače iDrive. Výběr aplikací, které lze používat ve vozidle, se neustále rozšiřuje díky úzkému partnerství mezi společností BMW a různými dodavateli.

 • Příprava pro Apple CarPlay®

  Proč se ve vašem BMW vzdávat funkcí vašeho iPhonu, když ho můžete i nadále používat tak, jak jste zvyklí? Příprava pro Apple CarPlay® vám zpřístupní funkce telefonu a zároveň umožní používat aplikace jako iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Aktivace hlasové asistentky Siri od Apple se může provádět tlačítkem hlasového ovládání přímo na volantu.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní asistent, který usnadňuje mobilitu každodenního života a pomáhá dojet na místo určení včas a bez zbytečných stresů. Všechny relevantní informace jsou také neustále k dispozici na telefonu iPhone a hodinkách Apple Watch.

Destinace nalezené na internetu nebo prostřednictvím aplikací Yelp, Apple Maps či Google Maps lze snadno importovat do aplikace BMW Connected a následně je zcela plynule stiskem jediného tlačítka přenést do navigačního systému automobilu. Do agendy aplikace BMW Connected se automaticky importují záznamy kalendáře v telefonu, a to včetně adres a odpovídajících časů konání. Na základě informací o poloze a aktuální dopravní situace aplikace BMW Connected vypočítá ideální čas odjezdu, s předstihem na něj uživatele upozorní a následně jej dovede od zaparkovaného vozu přímo na adresu konání schůzky. V případě zpoždění zaviněného dopravní situací nebo absencí vhodného parkovacího místa v blízkosti schůzky lze prostřednictvím aplikace BMW Connected poslat účastníkům setkání textovou zprávu o předpokládaném času příchodu bez toho, aby bylo fyzicky nutné použít telefon. BMW Connected se navíc učí rozpoznávat často používané cíle cest a automaticky je přidává do svých kalkulací.

Aplikaci BMW Connected lze stáhnout z Apple App Store.

EMERGENCY CALL.

EMERGENCY CALL.

Když dojde k nehodě, čas hraje zásadní roli. Služba inteligentního tísňového volání Intelligent Emergency Call v případě nouze zavolá pomoc a může dokonce zachránit životy. Kontaktuje speciálně vyškolené agenty telefonického centra, kteří vám a vašim spolucestujícím nabídnou podporu do té doby, než dorazí složky záchranného systému. První z nich zároveň přímo obdrží důležité informace pro zásah.

KANCELÁŘSKÉ FUNKCE.

BMW ConnectedDrive přináší vaši kancelář do vašeho BMW. Udělejte si pohodlí a vytvořte si kancelář přímo ve svém voze. S BMW ConnecteDrive můžete přijímat, číst a odpovídat na e-maily.

BMW Online Office a funkce diktování

 • Microsoft Office 365

  Pracujte efektivně i na cestách. Dokonalá integrace služby Microsoft Exchange do služeb BMW ConnectedDrive umožňuje neustálou synchronizaci e-mailů, kontaktů a zápisů v kalendáři s dalšími koncovými zařízeními a funguje snadno a pohodlně. Všechny e-maily, kontakty a zápisy v kalendáři jsou neustále automaticky synchronizovány, díky čemuž jsou k dispozici i na cestách ve vozidle. Dá se s nimi pracovat přímo z vozidla bez nutnosti použití dalších zařízení, jako je chytrý telefon. A navíc, informace lze používat okamžitě – například telefonní čísla z e-mailů je možné okamžitě vytočit na připojeném telefonu a adresy zaslat do navigačního systému.

  Nezáleží na tom, zda napíšete e-maily či schůzky v kanceláři nebo během schůzky či jsou během jízdy ve vašem automobilu e-maily nahlas přečteny a jako odpověď je použita funkce diktování zpráv – všechna použitá zařízení budou neustále aktualizována a každé přihlášení bude zabezpečené.

  Pro použití služeb Microsoft Exchange je nutný aktivní účet Microsoft Office 365.

 • BMW Online Office

  S BMW Online Office lze čas stávený ve voze zužitkovat daleko efektivněji: tato výbava umožní přijímat, číst a odesílat e-maily i na cestách. Vedle komplexních funkcí pro editaci a odesílání e-mailů z kontrolního displeje si lze nechat e-maily předčítat a následně nadiktovat odpovědi na ně.
  Přes zákaznický portál „My BMW ConnectedDrive“ je možné v několika krocích nastavit e-mailovou schránku přes jakékoliv PC. Vybrané poskytovatele e-mailových služeb lze ve voze rovněž nastavit jako schránky BMW Online Office. Existuje-li několik e-mailových účtů od jediného poskytovatele, jejich seznam se přehledně zobrazí v menu. Jakmile je vše nastaveno, všechny e-maily budou do vozu odesílány bez zpoždění.

 • Funkce diktování

  Vezměte si kancelář s sebou: s kancelářskými funkcemi můžete přes chytrý telefon odesílat e-maily a textové zprávy přímo ze svého vozu.

  Funkce diktování převádí mluvené slovo na text, který následně můžete prostřednictvím chytrého telefonu a rozhraní Bluetooth odeslat jako e-mail nebo textovou zprávu. S navigačním systémem Professional, funkcí Bluetooth a službami ConnectedDrive Services už není potřeba zvedat telefon. Více informací o Bluetooth kompatibilitě s chytrými telefony a dalšími mobilními zařízeními najdete na www.bmw.com/bluetooth.

  Funkce diktování není dostupná v češtině.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION (RTTI).

Proč ztrácet čas v dopravních zácpách? Služba dopravních informací v reálném čase Real Time Traffic Information vám umožní dorazit do cíle cesty rychleji a efektivněji. Prakticky v reálném čase monitoruje aktuální dopravní situaci a vypočítává alternativní trasy. Dalším prvkem, který vás dokáže upozornit na špatné podmínky na cestě nebo na nehody, je funkce lokálního varování.

Real Time Traffic Information (RTTI).

CONCIERGE SERVICE.

Bude zítra v Římě slunečno? Kdy mi letí letadlo a kde ve městě je nejlepší restaurace? Služby Concierge Services jsou zde, aby vám při cestách pomohly a pouhým stiskem tlačítka splnily jakékoliv vaše požadavky – individuálně, osobně a rychle. Ať už jste kdekoliv a potřebujete cokoliv. Smlouva je uzavřena na tři roky.

Concierge Service.

REMOTE SERVICES.

Uzamkl jsem svůj vůz? Kde přesně je zaparkován? Díky funkci vzdálené obsluhy Remote Services se můžete se svým vozidlem spojit i na dálku pomocí aplikace BMW Connected. Zablikejte světlomety, zapněte ve svém voze klimatizaci nebo svůj vůz uzamkněte, ať už jste kdekoliv. Stačí k tomu váš chytrý telefon.

Remote Services.