PROPOJENO+

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 4 Cabrio.

PROPOJENO+

Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 4 Cabrio.

PROPOJENO+Konektivita a jízdní asistenti BMW řady 4 Cabrio.

Při vychutnávání nezapomenutelných jízdních zážitků v BMW řady 4 Cabrio vás bude podporovat množství inovativních a komfortních technologií. Užijte si mobilitu v moderním stylu, která vám neustále poskytuje maximální úroveň propojené komunikace, informací a zábavy.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní mobilní asistent, který usnadňuje každodenní mobilitu a pomáhá řidiči k tomu, aby se do cíle své cesty dostal vždy odpočatý a včas. Informace relevantní pro osobní mobilitu, jako je doporučení optimálních časů odjezdu, jsou k dispozici i prostřednictvím vzdáleného přístupu přes iPhone® nebo Apple Watch a mohou být automaticky přeneseny do vozu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

Navigační systém Professional včetně hands-free ovládání, USB rozhraní, 8,8" LCD barevného displeje a rádia BMW Professional s DVD přehrávačem je vybaven trojrozměrným zobrazením mapy a pamětí 20 GB. Systém je možné obsluhovat prostřednictvím intuitivního ovladače iDrive Touch. Aktualizace map jsou k dispozici po tři roky bez licenčních poplatků*.

* Tyto aktualizace jsou dostupné jen pro mapy Německa.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Barevný BMW Head-Up Display promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje informace o rychlosti, navigační pokyny, informace o maximální povolené rychlosti a zákazu předjíždění, seznam kontaktů z telefonu a seznam multimédií.

* Volitelná výbava

Read more

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

Multifunkční přístrojový panel s technologií Black Panel je tvořen 10,25ʺ displejem a poskytuje vysoce působivou vizualizaci jízdních zážitků. Tři různé režimy a jejich specifické zobrazení – každé z nich má své vlastní barevné schéma a grafiku – se promítá na přístrojovém štítu. Řeč je o zobrazeních ECO PRO, COMFORT a SPORT.

TAK PROPOJENÉ, ŽE MYSLÍ ZA VÁS.

TAK PROPOJENÉ, ŽE MYSLÍ ZA VÁS.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách přináší větší míru pohodlí, zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 430i Cabrio:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,0–6,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 162–154

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných dealerů BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.