ATLETICKÉ+

BMW řady 4 Cabrio. 4 znamená více.

ATLETICKÉ+

BMW řady 4 Cabrio. 4 znamená více.

ATLETICKÉ+BMW řady 4 Cabrio. 4 znamená více.

Zrychlení z 0 na 100 km/h v sekundách (BMW 430i Cabrio)

6,4

Maximální rychlost v km/h (BMW 430i Cabrio)

250

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW 430i Cabrio)

7,0 – 6,6

Kombinované emise CO2 (BMW 430i Cabrio)

162–154

Doba potřebná ke stažení střechy (BMW 430i Cabrio)

přibližně 20 s

BMW řady 4 Cabrio: Nasajte sluneční paprsky, užívejte vítr ve vlasech a zažijte tyto jedinečné jízdní okamžiky. Se sportovní agilitou a vzrušující dynamikou, doprovázenou působivým aerodynamickým designem a stylovou výbavou a množstvím inovativních funkcí. Ultimativní moderna definující svobodu na čtyřech kolech.

STRHUJÍCÍ AGILITA.

Zažijte ryzí svobodu s dynamikou v podobě, kterou nabízí pouze BMW řady 4 Cabrio. Hospodárné motory s mimořádně vysokým výkonem, typický pohon zadních kol BMW, dokonalé rozložení hmotnosti a volitelná 8stupňová převodovka Steptronic zaručují unikátní dynamiku jízdy. Součástí je pochopitelně skvělá přilnavost k vozovce a špičkový komfort.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more
„Děláme vysoce emotivní design, který je jedinečný a zároveň progresivní.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, ŘEDITEL BMW GROUP DESIGN

PODMANIVÝ DESIGN.

DOKONALOST V DESIGNU.

Díky unikátní kombinaci sportovního vzhledu, oku lahodícího stylingu a výkonné dynamice je vzhled BMW řady 4 Cabrio podmanivý – ať už se staženou nebo nataženou střechou. Každý výlet se tak stává vyjádřením vaší sebejistoty.
Read more

SPORTOVNÍ PŘEDNÍ ČÁST.

Přední část BMW řady 4 Cabrio je předzvěstí toho, co je tohle auto zač. Výraznou sportovnost podtrhuje tvar LED světlometů, obklopených typickou maskou chladiče s dvojicí ledvinek. Dynamický vzhled dokonalým způsobem umocňují velké nasávací otvory s integrovanými LED mlhovkami.
Read more

SILUETA SPORTOVNÍHO CABRIA.

Protažený design s tvarovanými boky zdůrazňuje sportovní eleganci BMW řady 4 Cabrio. Klínovitý obrys přechází v expresivní zadní část, a vytváří tak dojem vzrušující dynamiky. A je jedno, jestli máte střechu staženou nebo nataženou.
Read more

VÝRAZNÁ ZADNÍ ČÁST.

Sebevědomý charakter zadní části BMW řady 4 Cabrio podtrhuje výrazný nárazník s integrovanými koncovkami výfuků. Přepracovaná dvoudílná zadní LED světla atraktivně zdůrazňují šířku karoserie a dynamické a zároveň funkční tvary.
Read more

VÝBAVOVÉ LINIE BMW ŘADY 4 CABRIO.

Chcete svému BMW řady 4 Cabrio přidat sportovního ducha nebo exkluzivní charakter? Nejrůznější modely a prvky výbavy, stejně jako program BMW Individual, nabízejí široké možnosti personalizace vašeho vozu. Přesně podle vašeho vkusu.

EXKLUZIVNÍ INTERIÉR.

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ.

Exkluzivní interiér BMW řady 4 Cabrio kombinuje sportovnost s moderní funkčností. Celá řada informačních a komunikačních technologií i interiér s vysoce kvalitními materiály, přesně přizpůsobený potřebám řidiče, zajišťují vysokou úroveň komfortu a pohodlí. Navíc je připraveno i prostorové osvětlení pomáhající dotvářet jedinečný zážitek z jízdy.
Read more

ZAMĚŘENO NA ŘIDIČE.

Standardně dodávaný sportovní kožený multifunkční volant je středobodem na řidiče orientovaného kokpitu. BMW Head-Up Displej a nový multifunkční přístrojový panel zobrazují jasně rozvržené množství údajů vztahujících se k řízení vozu. Nový navigační systém Professional vás dokonale spojí se světem. To platí také pro aplikaci BMW Connected, která dokáže propojit chytrý telefon s vaším BMW řady 4 Cabrio.

Read more

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ.

Elegantní provedení interiéru BMW řady 4 Cabrio zaujme celou řadou propracovaných materiálů s precizním zpracováním. Užijte si dokonalý komfort na volitelně dodávaných sportovních sedadlech čalouněných jemnou kůží s technologií odpuzující sluneční paprsky a s na přání dodávaným systémem ofukování krku teplým vzduchem. Příjemnou atmosféru dále vylepšuje atraktivní interiér a dekorační lišty, stylové detaily v chromovaném provedení a kontrastní prošívání přístrojové desky.
Read more

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

SVĚTELNÝ DESIGN.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

Objevte čistou sportovní atmosféru, progresivní design a exkluzivní komfort celé modelové rodiny BMW řady 4. Zažijte ještě více dynamiky v automobilech BMW M4 a M3 s fascinující DNA, jejíž původ je ve světě automobilových závodů.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8 (8,3)
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8–6,6
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 159–154

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných dealerů BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.