DYNAMIKA+

BMW řady 4 Coupé. 4 znamená více.

DYNAMIKA+

BMW řady 4 Coupé. 4 znamená více.

DYNAMIKA+BMW řady 4 Coupé. 4 znamená více.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 440i Coupé)

5,2

Maximální rychlost v km/h (BMW 440i Coupé)

250

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (BMW 440i Coupé)

7,7–4,4

Kombinované emise CO₂ v g/km (BMW 440i Coupé)

179–172

Sportovní dravec zrozený k tomu, aby vás na silnici ohromil. Výsledek je impozantní. Více dynamiky, obratnosti a komfortu. Nekompromisně připraven k akci. Má pečlivě vyladěný design, výraz i agilitu. Stručně řečeno: dech beroucí sportovní kupé, které naplňuje slogan radost z jízdy v novém slova smyslu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

VYSOKÉ VÝKONY.

BMW řady 4 Coupé nabízí dechberoucí dynamiku, která si vás okamžitě získá. Dokonalá souhra mezi výkonnými motory, na přání dodávaným Adaptivním M podvozkem, variabilním sportovním řízením a volitelnou osmistupňovou převodovkou Steptronic je zárukou radosti z jízdy v každé situaci. Řízení vyvolá na tváři sebejistý úsměv a od okolí přiláká obdivné pohledy.

„U BMW hledáme estetiku, která ztělesňuje účinnost a dynamiku jako přirozené aspekty našeho formálního vyjadřování.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, ŘEDITEL BMW GROUP DESIGN

PODMANIVÝ DESIGN.

Vzrušující na pohled.

Pokud existuje nějaký ideální tvar pro sportovní kupé, může být design BMW řady 4 Coupé jeho dokonalým ztělesněním. Jeho sportovní vzhled dává najevo dynamický charakter a přináší pozoruhodnou souhru uhlazeného designu karoserie a výrazných kontur boků. Jedinečná kombinace sportovní přitažlivosti, obratnosti a estetiky uspokojí touhu po skutečně všestranném voze.
Read more

Sportovní přední část.

Z přední části nového BMW řady 4 Coupe sálá inovativní sportovnost. Na charakteristickou masku chladiče s dvojicí „ledvinek“ navazují LED světlomety a společně vytvářejí sportovní charakter celého vozu. Velké nasávací otvory s integrovanými LED mlhovkami umocňují nezapomenutelný dynamický styl.
Read more

Silueta sportovního kupé.

BMW řady 4 Coupé evokuje sílu a sportovnost díky svému protáhlému designu s jemně se svažující linií střechy a výrazně tvarovanými boky. Bezrámová okna vyvolávají dojem lehkosti a jasně definují křivky siluety a agilitu designu.
Read more

Výrazná zadní část.

Sebevědomý charakter zadní části BMW řady 4 Coupé podtrhuje výrazný nárazník s integrovanými koncovkami výfuků. Přepracovaná dvoudílná zadní LED světla atraktivně zdůrazňují šířku karoserie a dynamické a zároveň funkční tvary.
Read more
BMW řady 4 Coupé
BMW řady 4 Coupé

VÝBAVOVÉ LINIE BMW ŘADY 4 COUPÉ.

Chcete svému BMW řady 4 Coupé přidat sportovního ducha nebo exkluzivní charakter? Nejrůznější modely a prvky výbavy, stejně jako program BMW Individual, nabízejí široké možnosti personalizace vašeho vozu. Přesně podle vašeho vkusu.

EXKLUZIVNÍ INTERIÉR.

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ.

Exkluzivní interiér BMW řady 4 Coupé kombinuje sportovnost s moderní funkčností. Celá řada informačních a komunikačních technologií i interiér s vysoce kvalitními materiály, přesně přizpůsobený potřebám řidiče, zajišťují vysokou úroveň komfortu a pohodlí. Navíc je připraveno i prostorové osvětlení pomáhající dotvářet jedinečný zážitek z jízdy.
Read more

ZAMĚŘENO NA ŘIDIČE.

Standardně dodávaný sportovní kožený multifunkční volant je středobodem na řidiče orientovaného kokpitu. BMW Head-Up Displej a nový multifunkční přístrojový panel zobrazují jasně rozvržené množství údajů vztahujících se k řízení vozu. Nový navigační systém Professional vás dokonale spojí se světem. To platí také pro aplikaci BMW Connected, která dokáže propojit chytrý telefon s vaším BMW řady 4 Coupé.

Read more

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ.

Elegantní provedení interiéru BMW řady 4 Coupé zaujme celou řadou sofistikovaných materiálů s precizním zpracováním. Užijte si dokonalý komfort a usaďte se v na přání dodávaných, vysoce kvalitních sportovních sedadlech čalouněných jemnou kůží. Příjemnou atmosféru dále vylepšuje atraktivní interiér a dekorační lišty, stylové detaily v chromovaném provedení a kontrastní prošívání přístrojové desky.
Read more

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

SVĚTELNÝ DESIGN.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

Objevte čistou sportovní atmosféru, progresivní design a exkluzivní komfort celé modelové rodiny BMW řady 4. Zažijte ještě více dynamiky v automobilech BMW M4 a M3 s fascinující DNA, jejíž původ je ve světě automobilových závodů.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8 (8,3)
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8–6,6
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 159–154

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných dealerů BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.