ELEGANCE+

BMW řady 4 Gran Coupé. 4 znamená více.

ELEGANCE+

BMW řady 4 Gran Coupé. 4 znamená více.

ELEGANCE+BMW řady 4 Gran Coupé. 4 znamená více.

Zrychlení 0-100 km/h v s (BMW 440i Gran Coupé3)

5,1

Maximální rychlost v km/h (BMW 440i Gran Coupé3)

250

Spotřeba v l/100 km, kombinovaná (BMW 440i Gran Coupé3)

6,8–6,6

Kombinované emise CO2 v g/km (BMW 440i Gran Coupé3)

179–172

Objem zavazadlového prosotru

480–1300 l

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned vám dojde, co je to dokonalá sportovní elegance.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

FASCINUJÍCÍ VÝKONY.

BMW řady 4 Gran Coupé mění definici radosti z jízdy. Jeho agilní výkony definuje vzrušující akcelerace, utraprecizní řízení a dokonalá přilnavost k silnici – dokonce i v zatáčkách a během náročných jízdních situací. Inteligentní lehká konstrukce zaručuje v kombinaci s fascinujícími špičkovými výkony silných pohonných jednotek zcela novou úroveň hospodárnosti.

„Je velmi dojemné, když na silnici spatříte automobil, který znáte od prvního náčrtu.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, ŘEDITEL BMW GROUP DESIGN

PODMANIVÝ DESIGN.

ČISTÁ ESTETIKA.

Přitažlivost BMW řady 4 Gran Coupé je patrná na první pohled. Jeho unikátní design vytváří díky atletickému vzhledu dokonalou syntézu elegance, estetiky a sportovního stylu.
Read more

SPORTOVNÍ PŘEDNÍ ČÁST.

Přední část nového BMW řady 4 Gran Coupé je vyjádřením dynamické elegance. Na charakteristickou masku chladiče s dvojicí „ledvinek“ navazují LED světlomety a společně vytvářejí sportovní charakter celého vozu. Působivý vzhled vozu umocňují velké nasávací otvory s integrovanými LED mlhovkami.
Read more

ATLETICKÁ SILUETA.

BMW řady 4 Gran Coupé evokuje sílu a sportovnost díky svému protáhlému designu s jemně se svažující linií střechy a výrazně tvarovanými boky. Bezrámová okna vyvolávají dojem lehkosti a jasně definují křivky siluety a agilitu designu.
Read more

VÝRAZNÁ ZADNÍ ČÁST.

Sebevědomý charakter zadní části BMW řady 4 Gran Coupé podtrhuje výrazný nárazník s integrovanými koncovkami výfuků. Přepracovaná dvoudílná zadní LED světla atraktivně zdůrazňují šířku karoserie a dynamické a současně funkční tvary.
Read more

VÝBAVOVÉ LINIE BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

Chcete svému BMW řady 4 Gran Coupé přidat sportovního ducha nebo exkluzivní charakter? Nejrůznější modely a prvky výbavy, stejně jako program BMW Individual, nabízejí široké možnosti personalizace vašeho vozu. Přesně podle vašeho vkusu.

EXKLUZIVNÍ INTERIÉR.

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ.

Exkluzivní interiér BMW řady 4 Gran Coupé kombinuje sportovnost s moderní funkčností. Celá řada informačních a komunikačních technologií i interiér s vysoce kvalitními materiály, přesně přizpůsobený potřebám řidiče, zajišťují vysokou úroveň komfortu a pohodlí. Navíc je připraveno i prostorové osvětlení pomáhající dotvářet jedinečný zážitek z jízdy.
Read more

ZAMĚŘENO NA ŘIDIČE

Standardně dodávaný sportovní kožený multifunkční volant je středobodem na řidiče orientovaného kokpitu. BMW Head-Up Displej a nový multifunkční přístrojový panel, v obou případech jako volitelná výbava, zobrazují jasně rozvržené množství údajů vztahujících se k řízení vozu. Nový navigační systém Professional vás dokonale spojí se světem. To platí také pro aplikaci BMW Connected, která dokáže propojit chytrý telefon s vaším BMW řady 4 Gran Coupé.
Read more

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ.

Elegantní provedení interiéru BMW řady 4 Gran Coupé zaujme celou řadou propracovaných materiálů s precizním zpracováním. Užijte si dokonalý komfort a usaďte se do na přání dodávaných, vysoce kvalitních sportovních sedadel čalouněných jemnou kůží. Příjemnou atmosféru dále umocňuje atraktivní interiér a dekorační lišty, stylové detaily v chromovaném provedení a kontrastní prošívání přístrojové desky.
Read more

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

SVĚTELNÝ DESIGN.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

RADOST Z JÍZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOST.

Objevte čistou sportovní atmosféru, progresivní design a exkluzivní komfort celé modelové rodiny BMW řady 4. Zažijte ještě více dynamiky v automobilech BMW M4 a M3 s fascinující DNA, jejíž původ je ve světě automobilových závodů.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M4 Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8 (8,3)
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,8–6,6
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 159–154

  Údaje v závorkách se vztahují na modely vybavené sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou M DCT Drivelogic. Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle). Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby elektrické energie závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu ECE a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik. Zobrazené modely disponují prvky volitelné výbavy.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů získáte u všech autorizovaných dealerů BMW.

  Hodnoty se nevztahují na konkrétní vůz a nejsou součástí závazné nabídky. Jsou navrženy výhradně pro účely srovnání různých typů vozidel. Do výpočtu produkovaných emisí CO₂ podle předpisu 1999/94/EC se nezapočítávají emise vzniklé při výrobě či transportu paliva a jiných zdrojů energie.