VE VYNIKAJÍCÍ FORMĚ.

Design BMW řady 5 Sedan.

VE VYNIKAJÍCÍ FORMĚ.

Design BMW řady 5 Sedan.

Sportovní a osobitý za všech okolností: nové BMW řady 5 Sedan je díky svému sportovnímu vzhledu vždy před konkurencí. Jeho úspěch samozřejmě není čistě náhodný. Koneckonců, úspěch není jen otázkou genů, jako spíše vyjádřením precizního důrazu pro detail.

BMW 540i Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–6,5
Emise CO2 v g/km: 159–149

VE VYNIKAJÍCÍ FORMĚ.Design BMW řady 5 Sedan.

Sportovní a osobitý za všech okolností: nové BMW řady 5 Sedan je díky svému sportovnímu vzhledu vždy před konkurencí. Jeho úspěch samozřejmě není čistě náhodný. Koneckonců, úspěch není jen otázkou genů, jako spíše vyjádřením precizního důrazu pro detail.

BMW 540i Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–6,5
Emise CO2 v g/km: 159–149

EXTERIÉR.

Dokonce i když stojí na místě, zanechá nové BMW řady 5 silný dojem. U sedmé generace nejsportovnějšího manažerského sedanu je maska chladiče ve tvaru ledvinek poprvé přímo spojena s předními světlomety. Už tak nízká hrana střechy se snižuje směrem dozadu a propůjčuje elegantní siluetě, připomínající karoserii kupé, svalnatý vzhled. Široká zadní část nového BMW řady 5 evokuje značnou výkonnost.

1
2
3
4

AUDIOSYSTÉM BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND.

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem se dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje vynikající studiovou kvalitu zvuku pro každé sedadlo ve voze. 16 pečlivě umístěných reproduktorů zajišťuje fascinující zvukový zážitek. Reproduktory jsou osvíceny. Tím je vizuálně zvýrazněna mimořádná kvalita zvuku celého systému.

CHTĚJTE VÍCE. BUĎTE NAPŘED.

CHTĚJTE VÍCE. BUĎTE NAPŘED.

Vyvinuto pro ještě dynamičtější jízdu, větší exkluzivitu a maximální individualitu. Atraktivní výbavové linie a řady doplňků vám umožní být vždy napřed před ostatními.

MODEL SPORT LINE.

Díky exkluzivním kolům a designovým prvkům vyvedeným ve vysoce lesklé černé barvě přináší Sport Line velkou dávky dynamiky už na první pohled. Detaily typu osvětleného nápisu „Sport Line“ či exkluzivně dodávaná sportovní sedadla zajišťují výrazné oživení interiéru.

MODEL LUXURY LINE.

Luxury Line završí u automobilu BMW řady 5 eleganci hlavně díky krásným designovým prvkům ve vysoce lesklém chromu a odpovídajícím kolům. V interiéru vznikne velmi stylová atmosféra hlavně díky jedinečnému čalounění Lines s kontrastními švy a prošíváním či kvalitním dřevěným povrchům v kombinaci s dekory v úpravě Pearl-Gloss Chrome. Vrcholem je palubní deska obšitá kvalitní umělou kůží.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Nejvýraznější touha po dynamice a výkonu je patrná při výběru M sportovního paketu. Například přední nárazník přitahuje pozornost díky velkým nasávacím otvorům. Exkluzivní vnitřní obložení Aluminium Rhombicle a černá střecha BMW Individual v antracitovém provedení dodávají interiéru ještě sportovnější ráz.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Kolekce BMW Individual nabízí náročným zákazníkům široký výběr doplňků a výbavových prvků: krásné dřevěné obložení s dokonalou strukturou, které bylo pečlivě vybráno ze vzácných dřevin z celého světa. Bezvadnou a lákavě jemnou kůži od nejlepších světových koželužen. Laky karoserie fascinující svým leskem, zářivostí a výsledným dojmem. To vše je nabízeno v pestrých odstínech, které ducha času spíše definují než následují. Kombinací těchto elementů dosáhnete toho, že se vaše BMW stane součástí vaší osobnosti.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Dobře se připravte na všechny aktivity, kterým se díky svému životnímu stylu věnujete. Zásluhou BMW Originálního příslušenství můžete své nové BMW řady 5 Sedan vybavit vším, co budete potřebovat. Proto prozkoumejte svět BMW Originálního příslušenství.

 • Transport

  Moderní střešní box s titanově stříbrnými bočními panely o kapacitě 520 litrů je kompatibilní se všemi systémy nosičů BMW. Díky otevírání z obou stran a trojitému systému centrálního zamykání na obou stranách ho snadno naložíte a přitom je dobře chráněný proti zlodějům.

  Dno střešního boxu je tvořeno matnou protiprokluzovou a vodotěsnou vrstvou s okraji, která zajistí ochranu vnitřního prostoru. Černá podložka, která perfektně sedí na svém místě, je také ideálním doplňkem základního vybavení BMW. Díky použití vložky z vysoce kvalitní nerezové oceli a poutku pro odejmutí dosahuje vysokého hodnocení v oblasti bezpečnosti.

 • Příslušenství pro exteriér & interiér

  S vnějším designem vozu dokonale ladí 19” nebo 20” BMW kola z lehkých slitin, která zároveň splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Jsou vyvinuta speciálně pro použití pneumatik runflat a mají zvýšené kraje, aby podhuštěná pneumatika nemohla v zatáčce sklouznout z ráfku.

  Efektní přídavné topení vytvoří v interiéru příjemnou teplotu a zamlžené nebo zamrzlé čelní sklo se stane minulostí. Může být naprogramováno pomocí systému iDrive nebo ovládáno přímo. V závislosti na další výbavě ho lze aktivovat i na dálku pomocí BMW klíče s displejem nebo aplikace pro iPhone.

 • Informace & Komunikace

  Praktický univerzální držák je nastavitelný a zajistí pevné uchycení separátně dodávaných držáků systému Travel & Comfort. S pomocí Travel & Comfort Tablet Safety Case nabízí bezpečné uchycení mnoha tabletů značek Apple a Samsung s velikostmi od 7 do 11 palců, díky rámu otočném v rozsahu 360° s možností nastavení úhlu bude vždy uchycen v požadované pozici, a to po celou dobu jízdy.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

  Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.

  Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.