DOBRÝ START PRO VELKÝ BUSINESS.

Digitální služby a asistenční systémy v BMW řady 5 Sedan.

DOBRÝ START PRO VELKÝ BUSINESS.

Digitální služby a asistenční systémy v BMW řady 5 Sedan.

DOBRÝ START PRO VELKÝ BUSINESS.Digitální služby a asistenční systémy v BMW řady 5 Sedan.

Vítězit ve všech situacích nelze bez jedné zásadní věci: prvotřídního vybavení. Bezpočet digitálních služeb a asistenčních systémů BMW řady 5 zajistí bezproblémovou konektivitu s celým světem, zatímco jejich intuitivní ovládání umožní řidiči užívat si vrcholný komfort a bezpečnost při maximální produktivitě.*

 

* Některé Asistenční systémy nebo Služby nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u autorizovaného dealera BMW.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected usnadňuje mobilitu v každodenním životě. Informace typu doporučeného optimálního času odjezdu jsou k dispozici i mimo vozidlo v telefonu iPhone nebo v hodinkách Apple Watch a díky BMW Connected Onboard jsou přístupné i v samotném vozidle. Zásluhou funkce Remote 3D View lze sledovat okolí zaparkovaného vozidla i z dálky.

Read more

ÚPLNÉ VYUŽITÍ POTENCIÁLU.

 • Microsoft Exchange

  Pracujte produktivně i během cest. Dokonalá integrace Microsoft Exchange do vozu umožňuje neustálou synchronizaci e-mailů, kontaktů a záznamů v kalendáři s dalšími koncovými zařízeními a přímou práci na nich – dokonce bez chytrého telefonu ve voze. K používání služby Microsoft Exchange je vyžadován aktivní účet Microsoft Office 365.

 • Příprava pro Apple CarPlay®

  Díky přípravě Apple CarPlay® mohou řidiči svůj kompatibilní iPhone® používat bezpečně a bezdrátově i na cestách. Služba umožňuje zobrazit a ovládat obsah chytrého telefonu společně s funkcemi, jako je hudba, iMessages/textové zprávy, telefonování, Siri a vybrané aplikace třetích stran, v plném rozsahu a jednoduše pomocí uživatelského rozhraní vozidla. Přípravu pro Apple CarPlay® lze obsluhovat dotykově, ovladačem iDrive nebo hlasově, a to dle výbavy vozidla. Služba Apple CarPlay® je platná po tři roky a následně ji lze prodloužit přes BMW ConnectedDrive Store.

 • On-Street Parking Information

  On-Street Parking Information zobrazuje řidiči pravděpodobnost nalezení volného parkovacího místa na jednotlivých silnicích v navigačním systému.

 • Služby Concierge Services

  Služba Concierge Service spojí stisknutím tlačítka řidiče s operátorem BMW call centra. Operátor může vyhledat konkrétní restauraci, nejbližší bankomat či lékárnu a odeslat údaje o adrese přímo do navigačního systému vozu BMW.

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

Největšího pomocníka najdete v systému Driving Assistant Plus. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Během stání v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest zvládne autonomní řízení. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

Read more

TELEFONOVÁNÍ S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje kolébku pro bezdrátové dobíjení a další USB porty. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také: Bluetooth Office.

WIFI HOTSPOT.

The equipment includes a built-in WiFi hotspot using the LTE standard, which allows for a paid internet connection. The vehicle is connected cia the built-in SIM card with a fee-based hotspot plan from a service provider.

PARKOVÁNÍ JAKO MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU.

PARKOVÁNÍ JAKO MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU.

Funkce dálkově ovládaného parkování umožňuje řidiči pohodlně vystoupit z vozidla dříve, než ho pomocí dálkového ovládání pohybem vpřed zaparkuje do úzkého parkovacího místa nebo garáže, případně pohybem vzad s vozem z těchto míst vycouvá. Dálkově ovládané parkování aktivuje řidič stojící mimo vozidlo prostřednictvím BMW klíče s displejem.

BMW 540i Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9–6,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 159–149

Read more

PARKOVACÍ ASISTENT PLUS S 3D POHLEDEM.

Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, vzdáleného 3D pohledu, PDC a také parkovací asistent, který zaparkuje vůz paralelně nebo kolmo k vozovce zcela automaticky. Při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů systém měří velikost dostupných parkovacích míst.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Plnobarevný BMW Head-Up Display promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ BMW TELESERVICE.

Rychlejší, jednodušší, pohodlnější: inovativní tísňové volání BMW nabízí profesionální pomoc při nehodách v nízkých rychlostech. Vaše BMW díky senzorům rozpozná nehody v nízkých rychlostech, automaticky zobrazí varovné upozornění na displeji iDrive a nabídne řidiči přímé spojení s asistenční službou BMW. Stačí jedno kliknutí na ovladači iDrive a řidič je automaticky spojen se specialisty z asistenční služby BMW, kteří poskytnou profesionální podporu a pomoc díky relevantním informacím o nehodě, které získají přímo z vysílání vozidla.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

VE SPOJENÍ S VAŠÍM SVĚTEM.

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách si užijte větší míru pohodlí, zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

  Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.

  Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.