BMW ŘADY 5 SEDAN.

ÚSPĚCH JE VĚC ROZHODNUTÍ.

BMW ŘADY 5 SEDAN.

ÚSPĚCH JE VĚC ROZHODNUTÍ.

BMW ŘADY 5 SEDAN.ÚSPĚCH JE VĚC ROZHODNUTÍ.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 540i Sedan)

5,1

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (BMW 540i Sedan)

6,9–6,5

Emise CO2 v g/km (BMW 540i Sedan)

159–149

Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more
 all-time high

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON V BUSINESS PROVEDENÍ.

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON V BUSINESS PROVEDENÍ.

Výkonné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentní lehká konstrukce, řízení Integral Active Steering pro prvotřídní ovladatelnost a agilitu, stejně jako režim Adaptive: BMW řady 5 je navrženo pro ultimativní radost z jízdy tak, aby bylo vždy o výrazný krok před konkurencí.

Read more
„Nové BMW řady 5 symbolizuje dokonalou kombinaci sportovní dynamiky a elegantního vzhledu. Je tak ideálním vozem pro manažery.“
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design
„Kvalitní materiály, prvotřídní zpracování a intuitivní ovládání zajišťují vysoký komfort nejen při jízdě."
Karim Habib, Head of Design BMW Automobiles

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

Největšího pomocníka najdete v systému Driving Assistant Plus. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Během stání v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest zvládne autonomní řízení. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW M550i xDrive Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–8,9*
  Emise CO2 v g/km: 209–204*

  *Předběžné a ještě nepotvrzené údaje. Hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO2 pro BMW 520d EfficientDynamics Edition ještě nejsou k dispozici.

  Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

  Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.

  Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.