BMW ŘADY 5 SEDAN.

Předurčen k úspěchu.

BMW ŘADY 5 SEDAN.

Předurčen k úspěchu.

BMW ŘADY 5 SEDAN.Předurčen k úspěchu.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 540i Sedan3)

5,1

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km (BMW 540i Sedan3)

7,4–7,1

Emise CO2 v g/km (BMW 540i Sedan3)

168–161

Poslání automobilu: nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

BMW ŘADY 5 V ATRAKTIVNÍ BUSINESS EDICI*.

BMW ŘADY 5 V ATRAKTIVNÍ BUSINESS EDICI*.

BMW řady 5 pro Vás máme nyní v atraktivní Business edici.

 

Součástí této edice je například následující výbava:


Adaptivní LED světlomety s LED světly pro odbočování a BMW Selective Beam*

Driving Assistant Plus*

Parking Assitant Plus*

BMW Head-Up Display*

 

Pro více informací vyplňte, prosím, formulář s žádostí o nabídku nebo kontaktujte svého BMW Autorizovaného dealera.

 

 

Adaptivní LED světlomety zaujmou variabilní distribucí světla, která se automaticky upravuje podle rychlosti jízdy a dynamicky osvětluje silnici před vozem. Kromě ukazatelů směru a světel denního svícení obsahují také funkci adaptivních světlometů s variabilní distribucí světla pro jízdu ve městě a na dálnici, odbočovací světla a funkci BMW Selective Beam, která automaticky přepíná potkávací a dálková světla. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení vozovky a výrazně zvyšují míru aktivní bezpečnosti. Funkce BMW Selective Beam upravuje v případě potřeby dálková světla tak, aby byla v noci zajištěna maximální viditelnost. 

 

Driving Assistant Plus nabízí větší míru komfortu a bezpečnosti v monotónních nebo složitých jízdních situacích. Varování při změně jízdního pruhu pomáhá předcházet kolizím tím, že znemožní nebo opraví přejíždění mezi jízdními pruhy nebo nezáměrné vyjetí do jiného jízdního pruhu v hustém provozu. Systém upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu v případě potřeby reaguje pomocí varování se vzrůstající intenzitou, mírným brzděním a případně úplným zabrzděním. Vůz dále rozpoznává kritické situace na křižovatkách, například neopatrnost řidiče nebo možnost kolize s projíždějícím vozem, a účinně zasáhne.

 

* Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Paket výbavy obsahuje funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, PDC a rovněž automatický parkovací asistent. Při manuálním parkování pak doplňkové senzory sledují oblasti po stranách vozu a zobrazují překážky na hlavním displeji. Funkce nouzového brzdění v aktivním PDC pomáhá řidiči, když je na parkovací místo nutné zacouvat, a přispívá tak k prevenci kolizí a snížení závažnosti nehod. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. 

 

* Plnobarevný BMW Head-Up Display zobrazuje všechny důležité jízdní informace o konkrétní situaci přímo do zorného pole řidiče a umožňuje jeho plné soustředění na řízení. Zobrazují se údaje v podobě rychlosti, společně s tipy navigace, informacemi o maximální povolené rychlosti, zákazem předjíždění, seznamem kontaktů z telefonu, informací multimédií a výstrahami z různých asistenčních systémů. Systém promítá symboly promítané na čelní sklo ve velké velikosti a ve zvláště vysokém rozlišení. V kombinaci s optimální polohou umožňuje rychlé a pohodlné čtení informací s minimálním rušením.

 

 

*Nabídka platí pouze pro firemní zákazníky.

 

Více informací
Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Více informací
 all-time high

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON V BUSINESS PROVEDENÍ.

PRVOTŘÍDNÍ VÝKON V BUSINESS PROVEDENÍ.

Výkonné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentní lehká konstrukce, řízení Integral Active Steering pro prvotřídní ovladatelnost a agilitu, stejně jako režim Adaptive: BMW řady 5 je navrženo pro ultimativní radost z jízdy tak, aby bylo vždy o výrazný krok před konkurencí.

Více informací
„Nové BMW řady 5 symbolizuje dokonalou kombinaci sportovní dynamiky a elegantního vzhledu. Je tak ideálním vozem pro manažery.“
Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design
„Kvalitní materiály, prvotřídní zpracování a intuitivní ovládání zajišťují vysoký komfort nejen při jízdě."
Karim Habib, Head of Design BMW Automobiles

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

DŮLEŽITÝ POMOCNÍK.

Největšího pomocníka najdete v systému Driving Assistant Plus. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Během stání v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest zvládne autonomní řízení. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Disclaimer reference invalid