STYLOVÝ ATLET.

Design BMW řady 5 Touring.

STYLOVÝ ATLET.

Design BMW řady 5 Touring.

STYLOVÝ ATLET.Design BMW řady 5 Touring.

BMW řady 5 Touring zaujme svým moderním, sportovním a elegantním stylem. Harmonická vyváženost estetiky a sportovnosti okamžitě upoutá pozornost. Každičký detail svědčí o extrémní preciznosti a mimořádné kvalitě. Veškeré výbavové prvky jsou navrženy s ohledem na mimořádný komfort a optimální funkčnost. Pro služební i soukromé účely – úspěch se stylem nezná jinou alternativu.

EXTERIÉR.

Vyvážené proporce a moderní designový styl definují sportovní a elegantní vzhled BMW řady 5 Touring. Maska chladiče ve tvaru ledvinek a přední světlomety jsou vzájemně propojeny, což působivým způsobem zdůrazňuje jeho sportovní charakter. Zadní světla v typickém tvaru písmene L vytvářejí společně s koncovkami výfuku, umístěnými na každé straně, extrémně moderní a kompaktní tvar zadní části vozu.

AUDIOSYSTÉM BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND.

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem a dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje vynikající studiovou kvalitu zvuku pro každé sedadlo ve voze. 16 pečlivě umístěných reproduktorů zajišťuje fascinující zvukový zážitek. Reproduktory jsou osvícené, což vizuálně zvýrazňuje mimořádnou kvalitu zvuku celého systému.

SVOBODA VOLBY.

SVOBODA VOLBY.

Zvolte ještě více dynamiky, ještě více exkluzivity, ještě více jedinečnosti. S atraktivními křivkami a výbavovými prvky si navrhnete BMW řady 5 Touring přesně podle vašeho vkusu.

SPORT LINE.

Díky exkluzivním kolům a designovým prvkům ve vysoce lesklé černé barvě dodává provedení Sport Line značnou dávku dynamiky už na první pohled. Detaily typu osvětleného nápisu „Sport Line“ či exkluzivně dodávaná sportovní sedadla oživují interiér.

LUXURY LINE.

Luxury Line posílí u BMW řady 5 Touring eleganci hlavně díky působivým designovým prvkům ve vysoce lesklém chromu a odpovídajícím kolům. V interiéru vznikne velmi stylová atmosféra hlavně zásluhou jedinečného čalounění Lines s kontrastními švy a lemováním či kvalitním dřevěným povrchům v kombinaci s dekory v úpravě Pearl-Gloss Chrome. Vrcholem je palubní deska obšitá kvalitní umělou kůží.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Nejvýraznější touha po dynamice a výkonu je patrná při volbě M sportovního paketu. Například přední nárazník přitahuje pozornost díky velkým nasávacím otvorům. Exkluzivní vnitřní obložení Aluminium Rhombicle a černý strop BMW Individual v antracitovém provedení dodávají interiéru ještě sportovnější ráz.

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL.

Kolekce BMW Individual nabízí náročným zákazníkům široký výběr doplňků a výbavových prvků: přitažlivé dřevěné obložení s dokonalou strukturou, které bylo pečlivě vybráno ze vzácných dřevin z celého světa. Bezvadnou a lákavě jemnou kůži od nejlepších světových koželužen. Laky karoserie fascinující svým leskem, zářivostí i celkovým dojmem. To vše je nabízeno v pestrých odstínech, které ducha času spíše definují než následují. Kombinací těchto prvků se dosáhne toho, že se vaše BMW stane součástí vaší osobnosti.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Dobře se připravte na všechny aktivity, kterým se věnujete. Zásluhou Originálního příslušenství BMW můžete své nové BMW řady 5 Touring vybavit vším, co budete potřebovat. Prozkoumejte svět Originálního příslušenství BMW.

 • Transport

  Nosič kol Pro 2.0 je lehký, avšak robustní a jeho nosnost činí 60 kg. Na nosiči s mimořádně snadnou obsluhou lze převézt dvě kola nebo elektrokola (lze rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění umožňuje kdykoliv snadný přístup do zavazadlového prostoru.

  Protiskluzová, vodotěsná a vysoce odolná podložka s vysokými okraji poskytuje ochranu zavazadlového prostoru. Díky svému dokonalému tvaru a černé barvě se perfektně doplňuje se standardní výbavou BMW a také se vyznačuje symbolem číslice „5“ v podobě vysoce kvalitního kovového vkladu, který lze pomocí očka vyjmout.

  Moderní střešní box s titanově stříbrnými bočními panely o kapacitě 520 litrů je kompatibilní se všemi systémy nosičů BMW. Díky otevírání z obou stran a trojitému systému centrálního zamykání na obou stranách ho lze snadno naložit, a přitom je dobře chráněný proti zlodějům.

 • Příslušenství pro exteriér & interiér

  Špičková 20palcová kola z lehkých slitin ve dvoubarevném provedení Orbit Grey a s leštěnými límci jsou vybavena kontrolou poklesu tlaku v pneumatikách TPMS a obuta do pneumatik runflat s kombinovanými rozměry. Rozměr kol vpředu je 8J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y XL RSC, vzadu pak 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y XL RSC.

  Dokonale padnoucí a odolné rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem chrání prostor pro nohy před vlhkostí a špínou, čímž udržují nohy v suchu. Černé rohože jsou ozdobeny kovovým vkladem v podobě číslice „5“.

  Nastavitelná sedačka pro děti ve věku přibližně 3 až 12 let (cca 15–36 kg) je vybavena patentovanými vzduchovými výstelky pro větší ochranu před úrazem hlavy a úchyty ISOFIX. Patentované nastavování výšky a šířky sedáku lze ovládat jednou rukou a sedačku je možné složit a přenášet v batohu, který je součástí výbavy.

 • Informace & Komunikace

  Praktický univerzální držák je nastavitelný a zajistí pevné uchycení separátně dodávaných držáků systému Travel & Comfort. Držák tabletu Travel & Comfort nabízí bezpečné uchycení různých tabletů značek Apple a Samsung s velikostmi od 7 do 11 palců, díky rámu otočnému v rozsahu 360° s možností nastavení úhlu bude vždy uchycen v požadované pozici, a to po celou dobu jízdy.

  Obal pro bezdrátové nabíjení umožňuje indukčně nabíjet chytré mobilní telefony iPhone™ 5/5s a iPhone™ 6/6s. Tato inovativní přihrádka pro telefony je kompatibilní se všemi nabíječkami s certifikátem Qi a slouží rovněž jako ochranný kryt.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.