SPOLEHLIVÝ PARTNER.

Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 5 Touring.

SPOLEHLIVÝ PARTNER.

Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 5 Touring.

SPOLEHLIVÝ PARTNER.Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 5 Touring.

Vítězit ve všech situacích nelze bez jedné zásadní věci: prvotřídního vybavení. Bezpočet digitálních služeb a asistenčních systémů BMW řady 5 Touring zajistí bezproblémovou konektivitu s celým světem, zatímco jejich intuitivní ovládání umožní řidiči užívat si vrcholný komfort a bezpečnost při maximální produktivitě.*

 

* Některé Asistenční systémy nebo Služby nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u autorizovaného dealera BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected usnadňuje každodenní mobilitu. Informace typu doporučeného optimálního času odjezdu jsou k dispozici i mimo vozidlo v telefonu iPhone nebo v hodinkách Apple Watch a díky BMW Connected jsou přístupné i v samotném vozidle. Zásluhou funkce Remote 3D View lze sledovat okolí zaparkovaného vozidla i z dálky.

PLNÉ VYUŽITÍ POTENCIÁLU.

 • Microsoft Exchange

  Pracujte produktivně i během cest. Dokonalá integrace Microsoft Exchange do vozu umožňuje neustálou synchronizaci e-mailů, kontaktů a záznamů v kalendáři s dalšími koncovými zařízeními a přímou práci na nich – dokonce bez chytrého telefonu ve voze. K používání služby Microsoft Exchange je vyžadován aktivní účet Microsoft Office 365.

 • On-Street Parking Information

  On-Street Parking Information usnadňuje hledání parkovacího místa tím, že vypočítává pravděpodobnost volného místa k zaparkování na jednotlivých ulicích. Tato pravděpodobnost volného místa se zobrazuje v mapě navigačního systému BMW. Barevné provedení pravděpodobných volných míst v navigaci indikuje, kde by měl řidič začít hledat volné parkovací místo.

 • Concierge Service

  Služba Concierge Service spojí stisknutím tlačítka řidiče s operátorem BMW Call Centra. Operátor může vyhledat konkrétní restauraci, nejbližší bankomat či lékárnu a odeslat údaje o adrese přímo do navigačního systému vozu BMW.

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

BMW se stane vaším osobním kopilotem. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Systém Driving Assistant Plus umožňuje automatizované řízení při jízdě v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

TELEFONOVÁNÍ S BEZDRÁTOVÝM DOBÍJENÍM.

Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje dok pro bezdrátové dobíjení a další USB porty. Připojení prostřednictvím střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také Bluetooth Office a technická připrava pro WiFi hotspot.

PARKOVÁNÍ JAKO MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU.

PARKOVÁNÍ JAKO MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU.

Funkce dálkově ovládaného parkování umožňuje řidiči pohodlně vystoupit z vozidla dříve, než ho pomocí dálkového ovládání pohybem vpřed zaparkuje do úzkého parkovacího místa nebo garáže, případně pohybem vzad s vozem z těchto míst vycouvá. Dálkově ovládané parkování aktivuje řidič stojící mimo vozidlo prostřednictvím BMW klíče s displejem.

PARKOVACÍ ASISTENT PLUS S FUNKCÍ 3D VIEW.

Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy, Top View, funkci Remote 3D View, PDC a také parkovací asistent, který zaparkuje vůz paralelně nebo kolmo k vozovce zcela automaticky. Při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů systém měří velikost dostupných parkovacích míst, na něž upozorní.

BMW HEAD-UP DISPLAY.

Plně barevný BMW Head-Up Display promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb či informace a upozornění od různých asitenčních systémů.

TAK PROPOJENÉ, ŽE MYSLÍ ZA VÁS

TAK PROPOJENÉ, ŽE MYSLÍ ZA VÁS

BMW ConnectedDrive znamená inteligentní spojení mezi vozidlem, řidičem a vnějším světem. Na všech cestách přináší větší míru pohodlí, zábavy a uklidňující pocit bezpečnosti. Nebo si to řekněme jednoduše: více radosti z jízdy.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.