ŠPIČKOVÉ VÝKONY.

BMW M550d xDrive Touring.

BMW MPerformance

ŠPIČKOVÉ VÝKONY.

BMW M550d xDrive Touring.

ŠPIČKOVÉ VÝKONY.BMW M550d xDrive Touring.

Design, který vyplavuje adrenalin už na pouhý pohled. Výkon, který se vám již od startu dostane pod kůži. V kombinaci s absolutní precizností a excelentní agilitou, která vytváří novou definici atletických zážitků z jízdy, je BMW M550d xDrive Touring vyjádřením dokonalého stylu, všestrannosti a přebytku výkonu.
 

BMW M550d xDrive Touring:
Spotřeba paliva l/100 km (kombinovaná): 6.2*
CO₂ emise g/km (kombinované): 163*
 

*Uvedené hodnoty jsou předběžné a dosud nebyly potvrzeny.

 

Read more

NEKONEČNÝ VÝKON.

NEKONEČNÝ VÝKON.

Se svým výjimečným výkonem nenechává přeplňovaný naftový šestiválcový motor M Performance TwinPower pod kapotou BMW M550d xDrive Touring nikoho na pochybách o tom, kdo vládne silnici. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive zajišťuje optimální rozložení výkonu, zatímco mocný zvuk sportovního výfukového systému přivodí mrazení v zádech.

Read more

100PROCENTNÍ ADRENALIN.

100PROCENTNÍ ADRENALIN.

Dokonalá trakce a precizní reakce: výjimečná jízdní dynamika BMW M550d xDrive Touring vám rozbuší srdce pokaždé, když se posadíte za volant. Jedním z důvodů je standardně dodávaný M sportovní podvozek, snížený o 10 milimetrů a speciálně nastavený od M Performance. Integrální aktivní řízení a neobyčejně účinné brzdy

M Sport zajišťují optimální kontrolu a výjimečnou agilitu. Maximální dynamiku lze také upravovat podle individuálních potřeb řidiče. Adaptivní M podvozek Professional, naladěný přímo pro modely BMW řady 5 M Performance, je připraven vyjít vstříc všem nárokům svých řidičů.

Read more

PŘEVAHA SPOČÍVÁ V DETAILU.

BMW M550d xDrive Touring láká působivým designem. Zvětšené výdechy vzduchu, exkluzivní detaily a typické M aerodynamické prvky ztělesňují výjimečně sportovní charakter vozů M Performance. Dávku sportovnosti navíc dodávají ledvinky masky chladiče, vzduchové průduchy Air Breathers, kryty zrcátek a označení modelu v exkluzivní typické barvě šedá Cerium Grey. Působivý vzhled podtrhují exkluzivní designy kol s průměry 19” nebo 20”, dostupné jen pro vozy M Performance.

SVALNATÉ DETAILY.

Interiér zaplňují diskrétní a přitom nepřehlédnutelné detaily, které podtrhují styl a sportovní charakter BMW M550d xDrive Touring: od M volantu čalouněného špičkovou kůží a exkluzivních krytů prahů s označením modelu až po přístrojový panel s digitálním označením modelu. Tyto individuální designové prvky uvnitř podtrhují nepopiratelný fakt, že tento vůz je třídou samou pro sebe.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

INTENZIVNĚJŠÍ RADOST Z JÍZDY.

Automobily M Performance zapůsobí svojí sportovností, která řidiči napumpuje do krve dávku adrenalinu. Vždy se opírají o vzrušující design a výjimečné výkony. Spojují preciznost a agilitu, aby nabídly špičkovou jízdní dynamiku. A ze všeho nejvíce poskytují jednu vlastnost: ryzí emoce. Automobily M Performance představují ještě intenzivnější radost z jízdy.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ závisí na volbě rozměrů kol a pneumatik.
    Údaje o spotřebě jsou určovány dle jízdního cyklu ECE.
    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na adrese . http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.