NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Prostor nejen pro Váš business.

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Prostor nejen pro Váš business.

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.Prostor nejen pro Váš business.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 530d xDrive Touring)

5,6

Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW 530d xDrive Touring)

5,7 - 5,3

Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW 530d xDrive Touring)

149 - 139

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl, který nabízí dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Read more

ABSOLUTNÍ VRCHOL DYNAMIKY.

ABSOLUTNÍ VRCHOL DYNAMIKY.

Výkonné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentní lehká konstrukce, řízení Integral Active Steering pro prvotřídní ovladatelnost a agilitu, stejně jako režim Adaptive: BMW řady 5 Touring je navrženo pro ultimativní radost z jízdy tak, aby bylo vždy o výrazný krok před konkurencí.

Read more
„Nové BMW řady 5 Touring charakterizuje vyspělý, stylový a sportovní vzhled pro každou příležitost. Formální a precizní design rovným dílem kombinují nepřehlédnutelnost, estetiku a praktičnost.“
KARIM HABIB, ŘEDITEL DESIGNU AUTOMOBILŮ BMW
„Sportovní jízdní projev, výjimečný komfort, nejvyšší možná praktičnost a asistenční systémy činí z BMW řady 5 Touring špičkového univerzála pro manažerské a každodenní povinnosti.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, SENIOR VICE PRESIDENT BMW GROUP DESIGN

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

BMW se stane vaším osobním kopilotem. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Systém Driving Assistant Plus umožňuje automatizované řízení při jízdě v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

Read more

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.