NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Předurčen k úspěchu.

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Předurčen k úspěchu.

NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.Předurčen k úspěchu.

Zrychlení 0–100 km/h v s (BMW 530d xDrive Touring)

5,6

Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW 530d xDrive Touring)

5,7 - 5,3

Emise CO2 v g/km, kombinované (BMW 530d xDrive Touring)

149 - 139

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl, který nabízí dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

BMW ŘADY 5 V ATRAKTIVNÍ BUSINESS EDICI*.

BMW ŘADY 5 V ATRAKTIVNÍ BUSINESS EDICI*.

 

BMW řady 5 pro Vás máme nyní v atraktivní Business edici.


Součástí této edice je například následující výbava:


• Adaptivní LED světlomety s LED světly pro odbočování a BMW Selective Beam*

• Driving Assistant Plus*

• Parking Assitant Plus*

• BMW Head-Up Display*

 


Pro více informací vyplňte, prosím, formulář s žádostí o nabídku nebo kontaktujte svého BMW Autorizovaného dealera.

 

Adaptivní LED světlomety zaujmou variabilní distribucí světla, která se automaticky upravuje podle rychlosti jízdy a dynamicky osvětluje silnici před vozem. Kromě ukazatelů směru a světel denního svícení obsahují také funkci adaptivních světlometů s variabilní distribucí světla pro jízdu ve městě a na dálnici, odbočovací světla a funkci BMW Selective Beam, která automaticky přepíná potkávací a dálková světla. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení vozovky a výrazně zvyšují míru aktivní bezpečnosti. Funkce BMW Selective Beam upravuje v případě potřeby dálková světla tak, aby byla v noci zajištěna maximální viditelnost. 

 

Driving Assistant Plus nabízí větší míru komfortu a bezpečnosti v monotónních nebo složitých jízdních situacích. Varování při změně jízdního pruhu pomáhá předcházet kolizím tím, že znemožní nebo opraví přejíždění mezi jízdními pruhy nebo nezáměrné vyjetí do jiného jízdního pruhu v hustém provozu. Systém upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu v případě potřeby reaguje pomocí varování se vzrůstající intenzitou, mírným brzděním a případně úplným zabrzděním. Vůz dále rozpoznává kritické situace na křižovatkách, například neopatrnost řidiče nebo možnost kolize s projíždějícím vozem, a účinně zasáhne.


Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Paket výbavy obsahuje funkci Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, PDC a rovněž automatický parkovací asistent. Při manuálním parkování pak doplňkové senzory sledují oblasti po stranách vozu a zobrazují překážky na hlavním displeji. Funkce nouzového brzdění v aktivním PDC pomáhá řidiči, když je na parkovací místo nutné zacouvat, a přispívá tak k prevenci kolizí a snížení závažnosti nehod. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. 


Plnobarevný BMW Head-Up Display zobrazuje všechny důležité jízdní informace o konkrétní situaci přímo do zorného pole řidiče a umožňuje jeho plné soustředění na řízení. Zobrazují se údaje v podobě rychlosti, společně s tipy navigace, informacemi o maximální povolené rychlosti, zákazem předjíždění, seznamem kontaktů z telefonu, informací multimédií a výstrahami z různých asistenčních systémů. Systém promítá symboly promítané na čelní sklo ve velké velikosti a ve zvláště vysokém rozlišení. V kombinaci s optimální polohou umožňuje rychlé a pohodlné čtení informací s minimálním rušením.

 

 

*Nabídka platí pouze pro firemní zákazníky.

Více informací
Objednat katalog

Katalog vozů BMW.

Konfigurátor

Sestavte si své BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2018 pro produkční měsíce listopad 2018 až únor 2019.

Více informací

ABSOLUTNÍ VRCHOL DYNAMIKY.

ABSOLUTNÍ VRCHOL DYNAMIKY.

Výkonné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentní lehká konstrukce, řízení Integral Active Steering pro prvotřídní ovladatelnost a agilitu, stejně jako režim Adaptive: BMW řady 5 Touring je navrženo pro ultimativní radost z jízdy tak, aby bylo vždy o výrazný krok před konkurencí.

Více informací
„Nové BMW řady 5 Touring charakterizuje vyspělý, stylový a sportovní vzhled pro každou příležitost. Formální a precizní design rovným dílem kombinují nepřehlédnutelnost, estetiku a praktičnost.“
KARIM HABIB, ŘEDITEL DESIGNU AUTOMOBILŮ BMW
„Sportovní jízdní projev, výjimečný komfort, nejvyšší možná praktičnost a asistenční systémy činí z BMW řady 5 Touring špičkového univerzála pro manažerské a každodenní povinnosti.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, SENIOR VICE PRESIDENT BMW GROUP DESIGN

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

BMW se stane vaším osobním kopilotem. Bez dalších starostí mu svěřte důležité, ale jinak monotónní úkoly. Systém Driving Assistant Plus umožňuje automatizované řízení při jízdě v dopravních kolonách, při popojíždění nebo naopak během dlouhých cest. V dobrých rukou jste dokonce i v okamžiku změny jízdního pruhu.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).Hodnoty spotřeby paliva, produkce CO2 a spotřeby elektřiny se mohou měnit podle zvolených ráfků a pneumatik. Hodnoty spotřeby jsou určeny v souladu s evropským měřícím cyklem ECE.Dojezd ovlivňuje mnoho faktorů. Zejména jde o jízdní styl řidiče, zvolenou trasu, počasí, využívání topení/klimatizace a funkce předtemperování interiéru.

    Další informace o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v „Příručce o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů“, kterou získáte zdarma u všech autorizovaných dealerů BMW a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.