BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey (šedá) boční pohled

THE 5

BMW ŘADY 5 TOURING: MODELY & VÝBAVA

Nakonfigurujte si BMW řady 5 Touring tak, aby vyhovovalo vašim osobním preferencím. Vybírat můžete z celé řady atraktivních designových variant, motorů, prvků jízdní dynamiky, asistenčních systémů a digitálních služeb.

Více informací
THE 5BMW ŘADY 5 TOURING: MODELY & VÝBAVA

MODELY & VÝBAVA.

BMW řady 5 Touring

V sériovém provedení BMW řady 5 Touring zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 v sériovém provedení v barvě Sophisto Grey (šedá)

V sériovém provedení BMW řady 5 Touring zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

Luxury Line

Model Luxury Line předvádí elegantní stránku vozidla. Elegantní designové elementy v leskl chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečnou atmosféru. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.

BMW řady 5 Touring 530i G31 2020 Luxury Line v barvě Mineral White (bílá)

Model Luxury Line předvádí elegantní stránku vozidla. Elegantní designové elementy v leskl chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečnou atmosféru. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.

Paket M Sport

M sportovní paket dodává vozu ještě sportovnější nádech. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

BMW řady 5 Touring 530e G31 2020 M sportovní paket v metalickém laku Tansanite Blue II (modrá)

M sportovní paket dodává vozu ještě sportovnější nádech. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.

BMW 530e TOURING.

Inovativní a hospodárný plug-in hybridní pohon BMW řady 5 Touring.

Extrémně progresivní a mimořádně praktické. První plug-in hybridní BMW řady 5 Touring inspiruje kombinací výkonného zážehového motoru, vysokonapěťové baterie a elektromotoru s technologií BMW eDrive. Jejich zásluhou nabízí působivou výkonnost a současně i nižší spotřebu paliva a produkci emisí CO2. Asistent nabíjení a inteligentní řízení toků energií od BMW ConnectedDrive vám během nabíjení pomáhají a snižují spotřebu energie. Současně přináší řidiči tohoto hospodárného manažerského kombi další benefity služba propojeného nabíjení BMW Connected Charging.

BMW 530e Plug-in hybrid G31 motor

BMW 530e.

Inovativní plug-in hybridní pohon je tvořen hospodárným spalovacím motorem a výkonným elektromotorem. Výjimečně vysoký celkový výkon nabízí dojezd známý z konvenčního spalovacího pohonu a zároveň přináší možnost jízdy bez lokálních emisí.
Inteligentní řízení toků energií BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Inteligentní řízení toků energií.

Inteligentní řízení toků energie je jedním z hlavních pilířů konceptu pohonu BMW eDrive. Tento systém koordinuje komunikaci mezi všemi součástmi pohonu BMW s elektromotorem s cílem nejlepší možné hospodárnosti a vyšší jízdní dynamiky, současně prodlužuje dojezd čistě na elektrickou energii.
BMW Charging BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Charging.

Služba BMW Charging umožňuje řidičům snadné a komfortní vyhledávání, používání i placení nabíjecích stanic na cestách doma i v zahraničí. Nabíjecí stanice, které jsou součástí neustále se rozšiřující sítě, se zobrazují přímo v navigačním systému, v aplikaci nebo na webových stránkách.
BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 ze tříčtvrtečního pohledu zpředu při jízdě v eDrive zóně na mostě

eDrive Zones.

S každým dalším dnem se BMW o kousek přibližuje k mobilitě zítřka. S inovativními digitálními službami, jako jsou eDrive Zones nebo bonusový program BMW Points, který bude k dispozici v roce 2020, pracujeme tvorbě inovativních způsobů cestování. Díky tomu z každého metru vaší cesty dostáváme ještě víc.
Connected Charging BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Maps – Connected Charging.

Služby Connected Charging vám pomohou prodloužit elektrický dojezd u vašeho plug-in hybridního vozu. Jakmile začnete plánovat cestu, systém povede trasu kolem nabíjecích stanic a bude vás předem informovat o jejich aktuální dostupnosti a nabíjecím výkonu.

E-MOBILITA.

Pokud se chcete o průkopnickém konceptu elektromobility BMW a detailech osobních benefitů a možností dozvědět víc, jste na správném místě. Zde najdete informace o tématech z oblasti elektromobility, plug-in hybridů, BMW i, nabíjení, dojezdu a mnohých dalších.

Více informací

JÍZDNÍ DYNAMIKA A HOSPODÁRNOST BMW ŘADY 5 TOURING.

Přehled technologií pohonu a podvozku.

Všechny pokyny vedou k ryzí radosti z jízdy. Od výjimečně hospodárného vznětového 4válce až po točivý charakter a působivý zátah zážehového 6válce. BMW řady 5 Touring změní každou jízdu ve sportovní výkon. Optimální trakci a maximální radost z jízdy zajistí dokonale naladěné systémy pohonu a podvozku, mezi něž patří adaptivní tlumiče, integrální aktivní řízení či inteligentní pohon všech kol xDrive.

Zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo.

Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí výkon 245 kW (333 k).
Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo.

Nová generace vznětových 4válců BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l se vyznačuje agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách. Technologie variabilní geometrie lopatek turbodmychadla a přímé vstřikování Common Rail zajišťují mimořádně nízkou spotřebu paliva a nízké hodnoty emisí.
BMW xDrive BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další posílení agility.
Integrální aktivní řízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
Adaptivní podvozek BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail na startovací tlačítko

Adaptivní podvozek.

Aktivní podvozek upravuje charakteristiku tlumičů tak, aby odpovídala dané jízdní situaci, čímž přispívá ke zvýšení komfortu i jízdní dynamiky. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort může řidič zvolit také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
Vzduchové odpružení zadní nápravy s udržování světlé výšky BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Zadní vzduchové odpružení s automatickým udržováním světlé výšky.

Zadní vzduchové odpružení s automatickým udržováním světlé výšky zajistí při každém zatížení optimální jízdní komfort. Stálá světlá výška, a to i při maximálním vytížení, je také zárukou vysoké úrovně bezpečnosti.
Mild hybridní technologie BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 podvozek

Mild hybridní technologie.

Mild hybridní technologie slouží k rekuperaci kinetické energie při brzdění a jejímu dalšímu použití pro pomoc spalovacímu motoru při akceleraci. Svojí činností snižuje spotřebu paliva, omezuje produkci emisí a současně zvyšuje dynamiku. Mild hybridní technologie zároveň zlepšuje činnost funkce Auto Start/Stop, která pracuje rychleji a mnohem komfortněji.

DESIGN A FUNKČNOST BMW ŘADY 5 TOURING.

Designové možnosti exteriéru a interiéru.

Do budoucnosti stylově: moderní výbava a prvky designu, jako jsou laserové světlomety BMW Laserlight a LED zadní světla podtrhují progresivní charakter BMW řady 5 Touring. Inovativní technologie a výbava v podobě například 12,3" kontrolního displeje nebo nepřímého vnitřního osvětlení doplňují luxus a praktičnost interiéru, stejně jako komfort a eleganci tohoto manažerského kombi.

BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 boční pohled statický
Panoramatická skleněná střecha BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 (šedá) interiér

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena elektrickou roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
Tažné zařízení BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail

Tažné zařízení.

Tažné zařízení s elektricky výklopnou hlavicí a funkcí stabilizace přívěsu je schválené pro zatížení až 2 000 kg. Pokud se přívěs začne kývat, stabilizační systém jej pomocí zásahů brzd na tažném vozidle stabilizuje. Elektronicky sklopná hlavice tažného zařízení není po sklopení pod zadní nárazník vidět.
Paket zavazadlového prostoru BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

Paket zavazadlového prostoru.

Paket pro zavazadlový prostor zlepšuje funkčnost zavazadlového prostoru díky téměř nekonečné variabilitě nastavení úhlu sklopení opěradla, včetně polohy pro přepravu nákladu, levé a pravé lišty s dvěma posuvnými úchytnými oky, dvojici napínacích popruhů s plastovými rámečky v pravém panelu obložení a rovněž multifunkčnímu háčku.
BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l.

20" BMW Individual aerodynamická kola z lehké slitiny 1001 l Jet Black 3D s kombinovanými pneumatikami runflat, lesklá, přední kola 8 J x 20 s pneumatikami 245/35 R20, zadní kola 9 J x 20 s pneumatikami 275/30 R20.
Maska ve tvaru ledvinek BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail přídě

Přední ozdobné masky.

Velká jednodílná ozdobná maska, známá také jako ledvinky BMW, je typický designový prvek, který vašemu vozu dodá osobitý výraz a dynamický charakter. Barevné provedení svislých lamel a rámečku se liší podle zvolené úrovně výbavy.
Laserové světlomety BMW Laserlight BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detail přídě

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser také podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.
LED zadní světla BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detailní pohled na zadní část

LED zadní světla.

Trojrozměrná zadní světla s typickým tvarem písmene L a expresivně navržené světelné prvky využívající LED technologii jednoznačně i ve tmě vůz identifikují jako BMW.
Viditelné lichoběžníkové koncovky výfuku BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 detailní pohled na zadní část

Viditelná lichoběžníková koncovka výfuku.

Viditelná lichoběžníková chromovaná koncovka výfuku, jedna na levé a jedna na pravé straně.
BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 tříčtvrteční pohled na stojící vůz zepředu
Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Celokožené čalounění BMW řady 5 Touring Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit
Obložení interiéru BMW řady 5 Touring G31 Individual G31 Facelift 2020 interiér kokpit

KOLEKCE BMW INDIVIDUAL BMW ŘADY 5 TOURING.

Praktičnost propojená s individualitou. Mezi exkluzivní a vysoce kvalitní prvky od BMW Individual kromě jiných patří například působivá aerodynamická kola BMW Individual 1001, která dodávají BMW řady 5 Touring osobitý charakter. Se sportovním vzhledem dokonale ladí elegantní laky Aventurine Red (fialová), Tanzanite Blue (modrá) a Alvit Grey (šedá). Interiér ozvláštní celokožené čalounění v barvách Caramel, Tartufo nebo Smoke White.

TECHNOLOGIE BMW ŘADY 5 TOURING.

Digitální služby a inteligentní asistenční systémy.

BMW řady 5 Touring vám je kdykoliv k službám. špičkové asistenční systémy a prvky konektivity zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a komfortu, zatímco inovativní funkce pro práci i zábavu fascinují a informují zároveň. Díky chytrým digitálním službám zůstanete pro bezstarostné a klidné cestování po celou vaši jízdu nepřetržitě propojeni.

Informační displej BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit
BMW Live Cockpit Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3'' doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3''. BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Paket Connected Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Paket Connected Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, integrace chytrých telefonů nebo In-Car Experiences? Proč objednávat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? S paketem Connected Professional můžete využívat všechny tyto služby od BMW ConnectedDrive.
BMW Maps BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Maps – Connected Navigation.

BMW Maps – propojená navigace ohromí přesností výpočtu předpokládaného času dojezdu, extrémně rychlým výpočtem trasy a zjednodušeným zadáváním cílů. To lze provádět jejich pouhým vyslovením. Dynamický výpočet trasy využívající cloudových služeb doporučenou trasu upraví podle jakýchkoliv změn v dopravní situaci.
Integrace chytrého telefonu BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například podporuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.
Connected Music BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Connected Music.

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Se službou Connected Music, využívající SIM kartu zabudovanou ve voze, si můžete okamžitě bez limitů přehrávat hudbu z výběru více než 30 milionů skladeb, které má v portfoliu partner BMW, společnost Spotify.
Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér detailní pohled na dveře

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem.

Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem se zesilovačem o výkonu 1400 a dvěma diamantovými výškovými reproduktory poskytuje špičkový zvuk studiové kvality pro každé sedadlo ve voze. 16 pečlivě umístěných reproduktorů zajišťuje fascinující poslechový zážitek. Reproduktory jsou osvíceny, čímž je vizuálně zvýrazněna mimořádná kvalita zvuku celého systému.
BMW Digitální klíč BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020

BMW Digitální klíč.

Proč si brát klíč od vozu, když s sebou máte svůj chytrý telefon? Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost vozu, například pro řidiče začátečníky. *BMW Digitální klíč je kompatibilní s vybranými telefony iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dispozici na www.bmw.com/digitalkey.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW. Who are you?“ Nebylo by úžasné, kdyby vaše BMW bylo zároveň vaším osobním asistentem? S pomocí služeb BMW Intelligent Personal Assistant komunikujte se svým BMW. Zná vás, každým dnem se zlepšuje a pomáhá v nejrůznějších situacích. Navíc si můžete vybrat vlastní aktivační slovo. Vysvětlí vám vše o vašem vozidle a pomůže vám vaše BMW lépe poznat.
Remote Software Upgrade BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru bude vaše BMW vždy jako nové. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla.
Couvací asistent BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Couvací asistent.

Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m trasy při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.
Driving Assistant Professional BMW řady 5 Touring G31 Facelift 2020 interiér kokpit

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a také funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

 • BMW 530e Touring(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43

  BMW 530i Touring(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–5,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 133–127

  Hodnoty u vozů označený (1) jsou předběžné.

  Příchod BMW 530e Touring na trh se očekává od 11/20.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/co2.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO₂.

BMW 530e Touring(1):
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): x,x–x,x
Emise CO2 v g/km (kombinované): xxx–xxx


BMW 530i Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,2–5,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 141–135


Hodnoty označené číslem (1) jsou předběžné.


Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 530e Touring(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43

  BMW 530i Touring(1):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–5,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 133–127

  Hodnoty u vozů označený (1) jsou předběžné.

  Příchod BMW 530e Touring na trh se očekává od 11/20.

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/co2.

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.