STRHNE NA SEBE POZORNOST.

BMW řady 6 Cabrio.

STRHNE NA SEBE POZORNOST.

BMW řady 6 Cabrio.

STRHNE NA SEBE POZORNOST.BMW řady 6 Cabrio.

Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) (650i)

330 (450)/5500–6000

Emise CO₂ (g/km) (650i)

206–199

Zrychlení 0–100 km/h (s) (650i)

4,6

Max. točivý moment (Nm/1/min) (650i)

650/2 000–4 500

Na krátkých nebo dlouhých cestách nabízí BMW řady 6 Cabrio vždy maximální komfort, dynamiku a hospodárnost. K tomu nemalou měrou přispívají motory BMW TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics. Výbavové pakety Design Pure Experience, Design Pure Excellence nebo M sportovní paket vám umožní zdůraznit různé aspekty vozu BMW řady 6 Cabrio přesně podle vašich přání. Ty doplňují inovace od BMW ConnectedDrive v podobě BMW Head-Up Displeje, informační služby Concierge Services nebo souboru asistentů Driving Assistant Plus. Bohatá nabídka kol z  lehkých slitin, včetně 20palcových ráfků s  vícepaprskovým designem 616, představuje další sportovní, elegantní či extravagantní detaily.

OBJEVTE BMW ŘADY 6 CABRIO.

Design

Každý aspekt BMW řady 6 Cabrio v sobě odráží obratnost, aerodynamiku a výkon. Spolu se standardně dodávanými LED světlomety a světly pro denní svícení umístěnými nad nasávacími otvory v předním nárazníku zaručují nezapomenutelný výraz, a to i díky směrem vpřed sklopeným expresivním ledvinkám BMW. Elegantní, sportovní design exteriéru uceleně pokračuje i v interiéru BMW řady 6 Cabrio. V paketu Design Pure Experience, jemné, exkluzivní kůži 'Nappa' s rozšířeným obsahem v barvě Koňak/Černá, lišty z kvalitního dřeva ve 'Fineline' hnědé barvě a štědře dimenzované povrchy ladí a vytváří prostorný, elegantní interiér.

Jízdní dynamika & Hospodárnost

Motory s vysokým točivým momentem a sofistikovaná technologie podvozku se perfektně doplňují, což zaručuje skvělé jízdní vlastnosti. Toto všechno doplňuje dynamický zvuk sporotvního výfukového systému. Vysoká úroveň dynamiky a agility BMW řady 6 Cabrio je zajištěna zejména díky technologiím BMW EfficientDynamics jako je například a vysoce výkonné motory BMW TwinPower Turbo nebo 8stupňová převodovka Streptronic Sport.

Výbava

BMW řady 6 Cabrio je vybaveno vším co potřebujete pro skvělý zážitek z jízdy. K dispozici je několik výbavových paketů. Design Pure Experience, Design Pure Excellence a M sportovní paket umožňují vytvořit charakter auta přesně podle Vašich představ. BMW Individual umožňuje ještě větší prostor pro exkluzivní a individuálnější specifikaci. A dokonce ještě vetší funkčnost je dostupná diky nabídce originální příslušenství BMW.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2017 pro produkční měsíce listopad 2017 až únor 2018.