NOVÝ CÍL CESTY: VÁŠ VŮZ.

Komfort v BMW řady 6 Cabrio.

NOVÝ CÍL CESTY: VÁŠ VŮZ.

Komfort v BMW řady 6 Cabrio.

Vše v BMW řady 6 Cabrio je směřováno k maximulní radosti z jízdy pod širým nebem. Systematické umístění prvků v interiéru umožňuje řidiči soustředit svou pozornost na řízení a cestu. Použití těch nejlepších materiálů dodává pocit exkluzivity a luxusu. Zadní sedadla, která jsou navržena jako samostatné jednotky, jsou stejně zábavná s uzavřenou střechou, stejně jako když tvář vystavíte svěžímu větru při stažené střeše.

NOVÝ CÍL CESTY: VÁŠ VŮZ.Komfort v BMW řady 6 Cabrio.

Vše v BMW řady 6 Cabrio je směřováno k maximulní radosti z jízdy pod širým nebem. Systematické umístění prvků v interiéru umožňuje řidiči soustředit svou pozornost na řízení a cestu. Použití těch nejlepších materiálů dodává pocit exkluzivity a luxusu. Zadní sedadla, která jsou navržena jako samostatné jednotky, jsou stejně zábavná s uzavřenou střechou, stejně jako když tvář vystavíte svěžímu větru při stažené střeše.

MULTIFUNKČNÍ PALUBNÍ UKAZATELE.

MULTIFUNKČNÍ PALUBNÍ UKAZATELE.

Multifunkční palubní ukazatele s technologií Black Panel a displej s úhlopříčkou 10,25 palce zajišťují velmi působivou vizualizaci jízdních zážitků.Současně umožňují řidiči, aby se koncentroval na silnici vpředu a zobrazoval mu jen potřebné informace, aniž by jej rozptyloval. Tři různé režimy a jejich specifické charakteristiky – každý z nich má vlastní barevné schéma a grafický styl – se zobrazují přímo v přístrojích. Tyto režimy jsou COMFORT, ECO PRO a SPORT. Zatímco v režimu COMFORT působí přístroje známým dojmem, režimu ECO PRO dominuje modrá barva a řidič získává informace o tom, jak jet co možná nejekonomičtějším způsobem. Pro režim SPORT jsou charakteristické červené barvy a jeho součástí je grafika zobrazující sílu dodávanou motorem. Multifunkční palubní ukazatele zobrazují také informace navigačního systému, včetně rad proaktivního asistentu předvídání, stejně tak jako informace zábavních funkcí a telefonu.

VĚTRNÁ CLONA.

Větrná clona zpříjemňuje cestování řidiče i spolujezdce tím, že poskytuje účinnou ochranu před poryvy větru na úrovni krku i ramen, a to i ve vysokých rychlostech. Síťovaná konstrukce zabírá celou šířku interiéru a posiluje komfort, aniž by narušovala radost z jízdy v otevřeném voze. I když je clona naistalovaná, je k zadním sedadlům zajištěn přístup. Když není potřeba, může být několika jednoduchými pohyby bez námahy složena. Její kompaktní velikost navíc znamená, že může být bez problémů uložena v zavazadlovém prostoru.

PROSTORNOST.

Užijte si svobodu jízdy se staženou střechou při zachování vlastního prostředí uvnitř vozu – tento zdánlivý protiklad je díky BMW řady 6 Cabrio dokonale vyřešen. Interiér je ztělesněním sportovní atmosféry, a to i v zadní části, kde jsou samostatná sportovní sedadla. Zatímco si užíváte radost z jízdy se staženou střechou, můžete bezpečně umístit své nápoje do držáků ve středové konzole vzadu nebo vpředu. Ve výbavě je i prostor vhodný pro malé předměty a dvouzónová automatická klimatizace, kterou lze individuálně nastavit pro každé sedadlo. Je možné samostatně stáhnout zadní svislé okno, a vytvořit tak příjemné klima uvnitř vozu. Zavazadlový prostor nabízí při stažené střeše 300 litrů. Když je střecha natažena, zvýší se objem na 350 litrů.

ORIENTACE NA ŘIDIČE.

Zažijte největší možnou radost z jízdy se staženou střechou: každý spínač, každý ukazatel a každý ovladač v BMW řady 6 Cabrio je vždy přesně tam, kde ho intuitivně očekáváte. Nalevo od volantu najdete tlačítko asistenčních systémů a nastavování osvětlení, zatímco přímo před vámi je přístrojová deska se všemi důležitými informacemi týkajícími se jízdy a bezpečnosti – tyto informace lze promítat přímo do zorného pole řidiče pomocí volitelného BMW Head-Up Displeje. Po pravé ruce řidiče je prostor pro doplňkový, volně stojící barevný displej s úhlopříčkou 10,25 palce. Přímo pod ním se nacházejí tlačítka osmi záložek, umožňující okamžitý přístup k přednastaveným funkcím a nastavením. O něco níže je umístěno ovládání klimatizace.
Na středovém panelu se nachází volič převodových stupňů s tlačítkem Driving Experience Control – v bezprostřední blízkosti a intuitivně v dosahu řidiče. Vedle něj – rovněž ve snadném dosahu spolujezdce vpředu – je situován dotykový ovladač iDrive Touch.

SYSTÉM KOMFORTNÍHO PŘÍSTUPU.

SYSTÉM KOMFORTNÍHO PŘÍSTUPU.

Pokrokově snadná obsluha – systém komfortního přístupu umožňuje otevřít dveře vozu a nastartovat jeho motor, aniž byste se museli dotknout klíčku v kapse. Klíček, který může být umístěn v kapse kalhot nebo v tašce, je v okamžiku vašeho příchodu automobilem okamžitě rozpoznán. Jakmile dojde k automatickému odemčení dveří, může řidič nastoupit a stiskem tlačítka Start/Stop nastartovat motor. Funkčnost vozu je zajištěna až po autorizaci klíčku.

 

 

 

 

 

 

NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

Když jsou venkovní teploty nízké, řidič stále může svou jízdu zahájit v pohodlně předehřátém voze, protože teplotu interiéru lze nastavit bez ohledu na fungování motoru, a to pomocí nezávislého topení, které obsahuje i funkci praktického časovače. Díky němu se také nezamlžují a nezamrznou okna. Nezávislé topení se aktivuje a ovládá samostatným dálkovým ovladačem, aplikací „My BMW Remote“ nebo ovladačem iDrive.

Nezávislé topení se aktivuje a ovládá samostatným dálkovým ovladačem, aplikací BMW Connected nebo ovladačem iDrive. Zdrojem tepla je zařízení na ohřev vody. Je napojeno na palivový systém vozidla. Toto zařízení slouží rovněž k předehřátí studeného motoru, čímž se dále snižuje spotřeba paliva během fáze zahřívání. Nezávislé topení je možné aktivovat automaticky v předem nastavený čas, když venkovní teplota poklesne pod 15 °C, nebo jej lze manuálně zapnout bez ohledu na teplotu. Při teplejším počasí ventilace zaručuje komfortně vychlazený interiér.