CHRÁNÍ PŘED PRŮVANEM.

Design BMW řady 6 Cabrio.

CHRÁNÍ PŘED PRŮVANEM.

Design BMW řady 6 Cabrio.

BMW řady 6 Cabrio po vzoru sportovních lodí, které nemají žádné limity co se přísunu čerstvého vzduchu týče, nabízí radost z jízdy pod otevřeným nebem ve své čiré podobě. BMW řady 6 Cabrio je elegantní dvoudvéřový model se skládací plátěnou střechou. Interiéru dominuje sportovní design. Všechny křivky a linie se sousředí čistě na aerodynamiku.

CHRÁNÍ PŘED PRŮVANEM.Design BMW řady 6 Cabrio.

BMW řady 6 Cabrio po vzoru sportovních lodí, které nemají žádné limity co se přísunu čerstvého vzduchu týče, nabízí radost z jízdy pod otevřeným nebem ve své čiré podobě. BMW řady 6 Cabrio je elegantní dvoudvéřový model se skládací plátěnou střechou. Interiéru dominuje sportovní design. Všechny křivky a linie se sousředí čistě na aerodynamiku.

DESIGN EXTERIÉRU.

Každý aspekt BMW řady 6 Cabrio v sobě odráží obratnost, aerodynamiku a výkon. Spolu se standardně dodávanými LED světlomety a světly pro denní svícení umístěnými nad nasávacími otvory v předním nárazníku zaručují nezapomenutelný výraz, a to i díky směrem vpřed sklopeným expresivním ledvinkám BMW. Díváte-li se na tento vůz z boku, vaše oko okamžitě zaujmou nová zpětná zrcátka s integrovanými směrovkami, stejně tak jako dlouhý rozvor. Rafinovaně tvarované křivky směřující kupředu vytvářejí dojem, že se toto Cabrio chce zabořit do asfaltu. Všechny kontury evokují tvary motorového člunu.
Zadní část vozu s muskulaturními blatníky, svalnatým a odhodlaným postojem představuje výrazný kontrast k dynamicky navržené přední části. Pohledu na záď dominují svítilny ve tvaru písmene L, výrazné koncovky výfuku a horizontálně orientované chromované lišty. Poselství tohoto vozu je patrné už při pohledu z  dálky, zejména je-li plátěná střecha stažená: je to nejexkluzivnější Cabrio ze všech otevřených modelů BMW.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY.

Adaptivní LED světlomety automaticky mění rozložení světla tak, aby potkávací a dálková světla dynamicky osvětlovala vozovku v závislosti na rychlosti jízdy.Kromě směrovek a světel denního svícení je součástí Adaptivních světlometů také funkce variabilního rozdělení světla pro města a dálnice, odbočovací světla, stejně tak jako funkce Selective Beam (neoslòující asistent dálkových světel), která automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly. Všechny tyto funkce zajišťují optimální osvětlení silnice za všech okolností. Natáčecí světlomety ve tmě osvětlují silnici daleko do zatáček podle úhlu natočení volantu. Pro zlepšení viditelnosti na krátké vzdálenosti dojde po aktivaci směrovky a natočení volantu k automatickému sepnutí odbočovacích světel – a to jak za jízdy, tak při stání. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení okolí, a tím významně zvyšují aktivní bezpečnost. BMW Selective Beam umožòuje, aby řidič nechal trvale zapnutá dálková světla, a tím měl v noci optimálně osvětlenou silnici. Systém monitoruje přítomnost vozidel vpředu, a to jak jedoucích proti, tak stejným směrem, a podle nich upravuje svit dálkových světel, aby je neoslnil.

20PALCOVÁ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN S VÍCEPAPRSKOVÝM DESIGNEM 616.

20PALCOVÁ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN S VÍCEPAPRSKOVÝM DESIGNEM 616.

20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616 s různým rozměrem pro přední a zadní nápravu a s pneumatikami runflat jsou sportovním doplòkem. A nikoliv pouze optickým – díky jejich výjimečné pevnosti a nízké hmotnosti zajišťují výrazně lepší ovladatelnost.Spletitý design kol tvořený z tlustých a tenkých paprsků zaručuje optimální přívod studeného vzduchu k brzdovému systému.

PLÁTĚNÁ STŘECHA.

Plně automaticky ovládaná plátěná střecha disponuje mimořádnou akustickou a tepelnou izolací. Střecha propůjčuje kabrioletu siluetu kupé a možnost stáhnout zadní okno zajišťuje excelentní proudění vzduchu interiérem vozu.Pro ještě větší dávku čerstvého vzduchu se plátěná střecha stiskem tlačítka skládá do boxu v zavazadlovém prostoru. Dokonce i v rychlosti do 40 km/h lze střechu otevřít za 19 sekund a opětovně zavřít za 24 sekund – jediným stiskem tlačítka. I se zavřenou střechou si cestující v kabrioletu mohou užívat osvěžující zážitky z jízdy s otevřenou střechou: všech pět oken lze stáhnout dolů. Střecha přitom může zůstat zavřená a chránit posádku například před přímým slunečním svitem.

DESIGN INTERIÉRU.

Elegantní a sportovní design exteriéru plynule pokračuje také uvnitř BMW řady 6 Cabrio. S paketem Design Pure Experience s jemnou, exkluzivní kůží Nappa a prvky v barvě Cognac/Black, hnědými dřevěnými výplněmi Fineline a velkými plochami harmonickým způsobem vytváří dojem prostoru a distingovanosti.Důležité jízdní informace zobrazuje volně stojící kontrolní displej s vysokým rozlišením. Středová konzole s technologií Black Panel, stejně jako keramické ozdobné kryty dotykového ovladače iDrive a voliče převodovky, přidávají interiéru na prémiovosti. Funkční odkládací přihrádky a držáky na nápoje vpředu a ve středové loketní opěrce v zadní části vozu společně nabízejí řadu možností na odložení drobných předmětů.

BARVY A MATERIÁLY.

Vysoká kvalita materiálů a pečlivá volba barev dodávají BMW řady 6 Cabrio exkluzivní charakter. Také barvy přispívají k unikátnosti každého vozu.Pro exteriér vozu je možné vybírat z jedenácti laků – od klasické a elegantní Cashmere Silver až po sportovní Mediterranean Blue. Všechny dokonale ladí s elegancí interiéru, v němž podporují strukturu příjemné, exkluzivní kůže Nappa – která může být v barevné kombinaci Cognac/Black nebo Ivory White/Black – a dekorace v podobě „Fineline” dekoračních lišt ze hnědého dřeva.
BMW Individual svým rozsahem naplòuje kritéria mimořádného luxusu. K rafinovanosti interiéru přispívají i doplòky výbavy BMW Individual z hnědého dřeva nebo čalounění z hnědé kůže „Merino“. BMW Individual nabízí volbu z jedenácti barev matných či metalických laků, což dodává exteriéru unikátní vzhled.

BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND SYSTÉM.

Bang & Olufsen High End Surround sound systém využívá nový systém zpracování signálu Dirac Dimensions, který vytváří otevřenou a živou atmosféru s výjimečnou akustikou.Součástí systému je 12 reproduktorů s celkovým hudebním výkonem 1000 W, mezi které patří i centrální reproduktor umístěný na přístrojové desce. Tento středopásmový reproduktor využívá technologii Acoustic Lens, která zajistí, že produkovaný zvuk se dostane konzistentně ke všem sedadlům. Připravena je dvojice nastavení zvuku: „Studio“ pro dokonalý akustický zvuk a „Expanded“ pro subjektivní zvýraznění akustického prostoru. Do zážitku vytvářeného audioaparaturou patří i řešení osvětlení samostatných krytů reproduktorů.