OTEVŘENÉ TAJEMSTVÍ: ČISTÝ STYL.

Výbava BMW řady 6 Cabrio.

OTEVŘENÉ TAJEMSTVÍ: ČISTÝ STYL.

Výbava BMW řady 6 Cabrio.

BMW řady 6 Cabrio je vybaveno vším, co potřebujete, abyste se ve voze cítili skvěle. K dispozici je několik výbavových paketů. Design Pure Experience, Design Pure Excellence a M sportovní paket umožňují vytvořit charakter auta přesně podle Vašich představ. BMW Individual pak umožňuje ještě větší prostor pro exkluzivní a individuálnější specifikaci. A dokonce ještě vetší funkčnost je dostupná diky nabídce originální příslušenství BMW.

OTEVŘENÉ TAJEMSTVÍ: ČISTÝ STYL.Výbava BMW řady 6 Cabrio.

BMW řady 6 Cabrio je vybaveno vším, co potřebujete, abyste se ve voze cítili skvěle. K dispozici je několik výbavových paketů. Design Pure Experience, Design Pure Excellence a M sportovní paket umožňují vytvořit charakter auta přesně podle Vašich představ. BMW Individual pak umožňuje ještě větší prostor pro exkluzivní a individuálnější specifikaci. A dokonce ještě vetší funkčnost je dostupná diky nabídce originální příslušenství BMW.

DESIGN PURE EXPERIENCE.

20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616 a dvojice ledvinek v lesklé černé barvě vysílají jasný signál: výbavový paket Design Pure Experience je zaměřený na sportovní flair. Elegantní vzhled BMW řady 6 Cabrio završuje výfuk v lesklé černé barvě Black Chrome a početné nepřímé LED osvětlení v interiéru.

 • Exteriér

  Design Pure Experience zvýrazňuje atletické tvary karoserie exteriérovými prvky z nabídky BMW Individual Shadow Line a dalšími tmavě zbarvenými sportovními detaily, jako černé detaily bočních nasávacích otvorů, leskle černé lamely masky chladiče, dekorativní lištu v zadní části vozu a chromové koncovky výfuku. Dynamický vzhled přední části vozu zdůrazňují LED mlhová světla. Při pohledu ze strany vyniknou obzvláště sportovní a luxusní 20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616, nabízená v rámci volitelné výbavy.
  Kromě červené metalické barvy Melbourne Red lze tento designový paket kombinovat s jakoukoliv barvou BMW nebo BMW Individual. Dostupná je také kompletní nabídka 20palcových kol BMW a BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Experience interiéru propůjčuje sportovní, avšak elegantní vzhled prostřednictvím exkluzivní dvoubarevné kůže Nappa v kombinaci hnědá koňak/černá a jemného hnědého dřevěného obložení Fineline.Luxusní atmosféru dále zdůrazňuje velký počet LED zdrojů nepřímého světla a také prahové lišty.
  Tento výbavový paket lze kombinovat s jakýmkoliv koženým čalouněním BMW Individual, šedým obložením z topolového dřeva a rovněž s jakýmkoliv dřevěným obložením z nabídky BMW Individual.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Výbavový paket Design Pure Excellence nabízí patrně nejstylovější podobu jízdy se staženou střechou. Veškerá výbava, jako například jemné dřevěné obložení interiéru či 19palcová kola z lehkých slitin style 366 s paprsky ve tvaru písmene V a rafinované keramické zdobení interiéru, ve spojení s  jemnou kůží Nappa v  barvě Ivory White/Black dodávají BMW řady 6 Cabrio obzvláště elegantní nádech. Návrháři BMW vyladili všechny detaily s  nejvyšší péčí.

 • Exteriér

  Obzvláště luxusní vzhled propůjčují automobilu volitelná 19palcová kola z lehkých slitin style 366 s paprsky ve tvaru písmene V, dostupná v rámci exteriérového paketu Design Pure Excellence. Sportovní nádech vozu propůjčují lesklé černé lišty na B-sloupcích a krytky zpětných zrcátek, včetně jejich spodních částí.Moderní LED mlhová světla odkazují na bezpočet fascinujících technologií tohoto vozu. Výbava exteriéru Design Pure Excellence obsahuje také matalický lak. Designový paket Design Pure Excellence lze kombinovat s ostatními dostupnými laky a koly BMW, a také s prvky z nabídky BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytváří v interiéru luxusní atmosféru, kterou ještě více zvýrazňuje nepřímé světlo tvořené velkým množstvím dodatečných LED světel. Dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci bílá/černá s kontrastním prošíváním nádherným způsobem doplňuje kůží potažená palubní deska, která se vyznačuje jemným šedým dřevěným obložením, tvořícím působivý kontrast. Keramické detaily ovladačů, jako je volič převodovky, ovladač iDrive a ovladače audiosystému a klimatizace přinášejí do interiéru vozu extravagantní nádech. Výbavový paket je završen osvětlenými nástupními lištami prahů.
  Dalšími designovými variantami je dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci hnědá/černá s kontrastním prošíváním, veškerá kožená čalounění BMW Individual, stejně jako jemné hnědé dřevěné obložení Fineline a všechny další dekorační lišty interiéru z programu BMW Individual.

M SPORT LIMITED EDITION.

Speciální prvky pro exteriér a interiér limitované edice BMW M Sport Limited Edition jsou navrženy tak, aby dále posílily sportovní výraz BMW řady 6. Produkce omezená na pouhých 300 kusů je k dispozici exkluzivně v kombinaci s M sportovním paketem od dubna 2017 do července 2017.

Více informací o M Sport Limitted Edition

 • Speciality exteriéru

  Exteriér limitované edice BMW M Sport Limited Edition zaujme působivým vzhledem. Nová modrá metalická barva Sonic Speed Blue je velmi sytá a dodává sportovním genům BMW řady 6 osobitě sebevědomý výraz. Mezi speciální prvky patří high-tech kryty vnějších zpětných zrcátek se vzhledem karbonu a nová dvoubarevná 20” kola z lehké slitiny M Double-spoke 703 M*, odrážející sportovní schopnosti podvozku. Vzhled tohoto vozu, který dokáže na silnici upoutat pozornost, hovoří jasnou řečí: ať už se jedná o BMW řady 6 Coupé, BMW BMW řady 6 Gran Coupé nebo BMW řady 6 Cabrio, v provedení BMW M Sport Limited Edition udává trend.

  *K dispozici od března 2017 exkluzivně pro M sportovní paket.

 • Speciality interiéru

  V interiéru BMW M Sport Limited Edition se prolíná dokonale pečlivé zpracování s dynamikou, což vytváří velmi speciálně působící celek. Exkluzivní charakter této limitované edice je jasně patrný okamžitě po otevření dveří. Celý interiér má pečlivě navržené barevné schéma, které doplňují kryty nástupních prahů s modrými nápisy „M Sport Limited Edition“. Tím jste uvítáni do světa BMW M. Uvnitř vozu jsou připravena komfortní sedadla čalouněná kůží Merino z programu BMW Individual ve stylové černé barvě, ozdobené prvky v modré barvě Fjord Blue. Také koberce mají černou barvu a jsou oživeny stejnou modrou barvou Fjord Blue. Exkluzivní atmosféru interiéru dokreslují dekorační lišty s karbonovou povrchovou úpravou, ladící se vzhledem dynamicky navrženého voliče převodovky.

  Limitovaná edice BMW M Sport Limited Edition je optimálním základem pro sportovní vzhled. Edice je v omezeném počtu k dispozici od dubna do července 2017, a to výhradně ve spojení s M sportovním paketem.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Všechny komponenty M sportovního paketu byly nasměrovány k jedinému cíli: aby dodaly BMW řady 6 Cabrio ještě dynamičtější vzhled. Ať už jde o exkluzivní obložení interiéru Aluminium Hexagon nebo obdobně exkluzivní metalický lak Carbon Black, vnější doplňky v barvě karoserie nebo M kožený volant s multifunkčními tlačítky – každý detail je odrazem čirého sportovního nadšení.

 • Exteriér

  M sportovní paket exteriéru obsahuje M aerodynamický paket předního nárazníku, bočních nástavců prahů a zadního nárazníku v barvě karoserie a zadní difuzor v šedé metalíze Dark Shadow. Exkluzivní pro M sportovní paket: 19palcová kola s dvojitými paprsky designu 351 M nebo 20palcová kola s dvojitými paprsky 373 M, oboje s různým rozměrem pneumatik pro jednotlivé nápravy. Sportovní vzhled završuje výbava BMW Individual High-Gloss Shadow Line, jež obsahuje leskle černé dekorační lišty, boční rámečky, lemy oken a základny zpětných zrcátek. Tyto prvky dokonalým způsobem doplňují tmavě chromové koncovky výfuku. Na tuto sportovní výbavu poukazují působivá M loga na bocích vozu.
  Exkluzivně pro M sportovní paket je vyhrazena černá metalická barva Carbon Black. K dispozici je také červená metalická barva Melbourne Red, bílá Alpine White, černá metalická barva Sapphire Black, šedá Space Grey, modrá Mediterranean Blue metallic, stříbrná Glacier Silver, stejně jako další metalické barvy z programu BMW Individual – černá Citrine Black, černá Ruby Black, šedá Moonstone, modrá Tanzanite Blue, matná bronzová Frozen Bronze a matná bílá Frozen Brilliant White. Na požádání jsou v nabídce další exkluzivní metalické barvy.

 • Interiér

  M sportovní paket vytváří uvnitř vozu sportovní a exkluzivní prostředí: sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu spojují skvělé boční vedení těla s mimořádným komfortem – v kombinaci antracitová kůže Nappa/alcantara, hnědá Cognac nebo bílá Ivory White, všechny kontrastují s černou kůží.S M koženým volantem s multifunčními tlačítky máte mnoho funkcí na dosah ruky. Atleticko-dynamický vzhled vozu lze vystopovat v přítomnosti antracitového čalounění z programu BMW Individual (na přání alcantarové čalounění stropu BMW Individual nebo antracitové alcantarové čalounění stropu), hliníkových lišt Aluminium Hexagon a v neposlední řadě v M prahových lištách a M podložky pro odložení levé nohy.
  Sedadla jsou k dispozici volitelně čalouněná v exkluzivní kůži Nappa s detaily v bílé barvě Ivory White, černé, červené Vermilion Red nebo hnědé Cinnamon Brown. Dále: celokožený interiér BMW Individual čalouněný jemnou kůží Merino v barvě Platinum, bílé Opal White, hnědé Amaro Brown, Champagne nebo hnědé Cohiba Brown s černými dvoubarevnými detaily.
  Obložení interiéru je volitelně k dispozici v leštěném hliníku, lesklé černé barvě Piano Black, šedém topolu, hnědém dřevě Fineline, kaštanově tmavém dřevěném obložení a bílém provedení.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru se ukazuje v detailech – zdroji každé skutečné exkluzivity. Dejte volný průchod vaší snaze o dokonalé BMW řady 6 Cabrio s  prvky z  nabídky BMW Individual.

Vyjádření jedinečné osobitosti.

 • BMW Individual pro exteriér

  Čtveřice nejexkluzivnějších míst pod sluncem – to je BMW řady 6 Cabrio s vybavením a funkcemi z nabídky BMW Individual. Například: metalický lak Tanzanite Blue, inspirovaný stejnojmenným drahokamem. V přímém světle získává obvykle tmavomodrý povrch fascinující tyrkysový nádech.
  Kolekce BMW Individual nabízí deset dalších expresivních laků. Jedním z nich je metalický Moonstone. Do něj spadá celý rejstřík barevných pigmentů, které dodávají kapotě trojrozměrnou hloubku, oscilující mezi modrošedou a zlatožlutou. Pak je tu také chladně a technicky působící metalická barva Frozen Silver s matně sametovým nádechem – a s osobitou, fascinující kvalitou. Ať už zvolíte kterýkoli lak, můžete si být jisti, že bude dokonale ladit s 20palcovými koly z lehkých slitin s vícepaprskovým designem stylu 349 I od BMW Individual. Tato kola dále zdůrazňují dynamický vzhled díky rozměrům a plochým liniím.

 • BMW Individual pro interiér

  Výraz charakteru, nebeské setkání. Vítr vám provlává vlasy, sluníčko vás hřeje do obličeje, jste v kontaktu s přírodou – zážitek, který poskytuje BMW řady 6 Cabrio, může být exkluzivní výbavou BMW Individual jen posílen. Jednu z obzvláště harmonických kombinací představuje jemná kůže Merino v provedení Opal White s umělecky pojatými dřevěnými lištami Ash Grain White. Ve spojení s lakováním tato sestava výrazně připomíná prostředí elegantních sportovních jacht. Tento interiér ale neimponuje jen mimořádnými barvami. Jeho přesvědčivost spočívá především v kvalitě zvolených materiálů. Zejména přírodní, měkká a jemná kůže Merino na různých površích je doplněna jemným a přirozeně působícím prošíváním. Výsledek působí bezprecedentně autentickým dojmem. Smyslný požitek skýtá i strop čalouněný Alcantarou a kožený volant s pečlivě provedeným dřevěným vykládáním, které samo o sobě ladí s příslušným BMW Individual obložením interiéru.Tato kombinace je ovšem jen jednou z nespočetných možností nabízených v rámci kolekce BMW Individual. Ta vám díky možnosti dodatečné volby barev, dekorativních doplňků a vybraných dřevěných dekorů poskytuje možnost svobodného vyjádření vlastní osobnosti.

 • Kompozice BMW Individual

  Kompozice BMW Individual odmění váš dobrý vkus. Stylová kombinace celokoženého čalounění BMW Individual s elegantním obložením interiéru a dalšími prvky programu BMW Individual je k  dispozici za atraktivní ceny.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Přidejte další sportovní prvky nebo zlepšete každodenní využitelnost svého BMW řady 6 Cabrio. Originální příslušenství BMW vám nabízí širokou škálu vysoce kvalitních a praktických výrobků.

 • Kola z lehkých slitin

  Kvalitní 20palcová kola BMW M Performance style 464 M s paprsky ve tvaru písmene V jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black.Obě varianty mají viditelné šrouby kol a M logo a tvoří kompletní RDC sadu kol s dojezdovými run-flat pneumatikami nestejných rozměrů pro obě nápravy. Přední kolo má rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC.
  Kvalitní 20palcová kola style 365 s paprsky ve tvaru písmene V jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black. Přední kolo má rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC.

 • Doplňky M Performance

  100procentně karbonové kryty zpětných zrcátek BMW M Performance se vyrábějí ručně. Podtrhují vysoce propracovaný technologický rodokmen vozu. Jejich dynamický design zaručuje poutavý prémiový vzhled a dodávají vozu individuální sportovní nádech.Velmi expresivní: černé ledvinky masky chladiče BMW M tvoří chromované dekorativní lamely a leskle černé rámečky. Zdůrazňují dynamický a elegantní charakter přední části vozu – jednoduchý a působivý individuální akcent.

 • Informace & Komunikace

  Základní snap-in adaptér umožňuje bezpečně uložit a zároveň nabíjet rúzné verze telefonu Apple iPhone™. Adaptéry Music, Media a Connect umějí pomocí audiosystému BMW přehrát obsah uložený v telefonu. Držák pro Apple iPad™ 2, 3 nebo 4 bezpečně přidržuje tablet a díky jeho o 360° otočnému rámu a možnosti nastavení sklonu ho lze přizpůsobit podle potřeby. BMW držák pro Apple iPad je možné snadno připevnit k základnímu nosiči systému Travel & Comfort (dodávaný odděleně).