DODÁVÁ DYNAMICE NOVOU SÍLU.

BMW řady 6 Coupé.

DODÁVÁ DYNAMICE NOVOU SÍLU.

BMW řady 6 Coupé.

DODÁVÁ DYNAMICE NOVOU SÍLU.BMW řady 6 Coupé.

Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) (650i)

330 (450)/5500–6000

Emise CO₂ (g/km) (650i)

206–199

Zrychlení 0–100 km/h (s) (650i)

4,6

Max. točivý moment (Nm/1/min) (650i)

650/2 000–4 500

Dlouhá kapota, krátké převisy a linie střechy, která se pozvolně táhne až do zadní části vozu – BMW řady 6 Coupé je dvoudveřový sportovec s nespornou aurou elegance. Stejně vysokou kvalitu exteriéru najdete také uvnitř vozu. Vybrané materiály, jako třeba dvoubarevná kůže Nappa, vysoce kvalitní dřevěná obložení a jemné kontrastní prošívání, společně vytvářejí prémiové prostředí. K dispozici jsou tři výkonné, sametově běžící motory od BMW EfficientDynamics – zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo, zážehový vidlicový 8válec BMW TwinPower Turbo a vznětový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo. Inovace BMW ConnectedDrive, jako je Head-Up Displej či soubor asistentů Driving Assistant Plus, stanovují nová měřítka dokonce i v tomto segmentu luxusních automobilů.

OBJEVTE BMW ŘADY 6 COUPÉ.

Design

BMW řady 6 Coupé představuje ladnost a výkonnost v harmonické podobě. Exteriér charakterizují čisté kontury a sebejisté povrchy. V kombinaci s M sportovním paketem umocňují sportovnost velké nasávací otvory a zdůrazněné koncovky výfuku. Přední části dominuje maska chladiče lemovaná LED světlomety a vyplněná devíti lesklými lamelami. Nejdůležitější ovládací prvky jsou orientovány na řidiče, a zaručují tak dokonalou kontrolu, která je u sportovního coupé tím nejdůležitějším. Velkoryse pojaté povrchy a jasně vedené linie vytvářejí ve spojení s propracovanými přístroji a nejkvalitnějšími materiály exkluzivní zážitky pro všechny smysly.

Jízdní dynamika

Když se dynamický zvuk výfuku dostane k vašim ušním bubínkům, je hned jasné, s kým máte tu čest. Kombinace motoru s vysokým točivým momentem, vyladěného podvozku a převodovky BMW řady 6 Coupé je příslibem jedinečného sportovního zážitku z jízdy. Funkce Launch Control je součástí 8stupňové sportovní převodovky Steptronic a umožňuje maximální možné zrychlení při rozjezdu z nulové rychlosti. A díky technologiím BMW EfficientDynamics si i při běžném každodenním využití můžete být jisti, že žádný váš řidičský manévr nespotřebuje více paliva, než je nezbytně nutné.

Výbava

Dynamický, náročný nebo elegantní – M sportovní paket a výbavové pakety Design Pure Experience či Design Pure Excellence obsahující exkluzivní prvky výbavy jsou vám k dispozici, aby podtrhly každý aspekt BMW řady 6 Coupé. BMW Individual navíc nabízí mnoho možností, jak udělat vaše BMW řady 6 Coupé ještě více exkluzivní a individuální. Díky originálnímu příslušenství BMW můžete váš vůz perfektně přizpůsobit pro každodenní potřeby.

* Ceny a výbava: platnost od 1. července 2017 pro produkční měsíce červenec až říjen 2017.

330 KW

Fenomenální výkon BMW 650i je základem dynamiky, která žene BMW řady 6 Coupé vpřed.Pouze lehké sešlápnutí plynového pedálu stačí k uvolnění plného výkonu zážehového 8válce BMW TwinPower Turbo, který dokáže díky dvěma turbodmychadlům, technologiím Valvetronic, double-VANOS a vysokotlakému přímému vstřikování paliva zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,6 s. BMW 650i xDrive to samé zvládne za 4,4 s. S impozantním výkonem 330 kW (450 k) a maximálním točivým momentem 650 Nm nabízí 8válcový zážehový motor BMW TwinPower Turbo i působivou hospodárnost. BMW 650i je vybaveno funkcí Auto Start Stop a dalšími prvky z programu BMW EfficientDynamics, díky nimž dosahuje kombinované spotřeby paliva 8,8 až 8,6 l/100 km (s pohonem všech kol xDrive 9,3 až 9,1 l/100 km) a produkuje emise CO2 206 až 199 g/km (pohon všech kol xDrive 217 až 213 g/km). To znamená, že BMW 650i a BMW 650i xDrive splňují emisní normu EU6.