DOKONALOST. ZE VŠECH ÚHLŮ.

Design BMW řady 6 Coupé.

DOKONALOST. ZE VŠECH ÚHLŮ.

Design BMW řady 6 Coupé.

Ladné křivky dominují exteriéru. Vybrané materiály vytvářejí uvnitř vozu exkluzivní prostředí. Design BMW řady 6 Coupé vyzařuje atletičnost a eleganci ze všech úhlů pohledu. Jeho závodní temperament je aktivován stiskem tlačítka start a poté udržován pod kontrolou prostřednictvím ergonomického koženého volantu. Kultivovaný sportovní vůz. Příslib jedinečné radosti z jízdy, která jen čeká na prožití.

DOKONALOST. ZE VŠECH ÚHLŮ.Design BMW řady 6 Coupé.

Ladné křivky dominují exteriéru. Vybrané materiály vytvářejí uvnitř vozu exkluzivní prostředí. Design BMW řady 6 Coupé vyzařuje atletičnost a eleganci ze všech úhlů pohledu. Jeho závodní temperament je aktivován stiskem tlačítka start a poté udržován pod kontrolou prostřednictvím ergonomického koženého volantu. Kultivovaný sportovní vůz. Příslib jedinečné radosti z jízdy, která jen čeká na prožití.

DESIGN EXTERIÉRU.

BMW řady 6 Coupé představuje ladnost a výkonnost v harmonické podobě. Exteriér charakterizují čisté kontury a sebejisté povrchy. V kombinaci s M sportovním paketem umocňují sportovnost velké nasávací otvory a zdůrazněné koncovky výfuku. Přední části dominuje maska chladiče lemovaná LED světlomety a vyplněná devíti lesklými lamelami. Široké blatníky spolu s nízkými světly dodávají zadní části horizontální a svalnatý výraz. Celkově všechny výše zmíněné detaily na první pohled říkají jediné: toto elegantní coupé nedočkavě čeká, až vyrazí.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY.

Adaptivní LED světlomety automaticky mění rozložení světla tak, aby potkávací a dálková světla dynamicky osvětlovala vozovku v závislosti na rychlosti jízdy.Kromě směrovek a světel denního svícení je součástí Adaptivních světlometù také funkce variabilního rozdělení světla pro města a dálnice, odbočovací světla, stejně tak jako funkce Selective Beam (neoslňující asistent dálkových světel), která automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly. Všechny tyto funkce zajišťují optimální osvětlení silnice za všech okolností. Natáčecí světlomety ve tmě osvětlují silnici daleko do zatáček podle úhlu natočení volantu. Pro zlepšení viditelnosti na krátké vzdálenosti dojde po aktivaci směrovky a natočení volantu k automatickému sepnutí odbočovacích světel – a to jak za jízdy, tak při stání. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení okolí, a tím významně zvyšují aktivní bezpečnost. BMW Selective Beam umožňuje, aby řidič nechal trvale zapnutá dálková světla, a tím měl v noci optimálně osvětlenou silnici. Systém monitoruje přítomnost vozidel vpředu, a to jak jedoucích proti, tak stejným směrem, a podle nich upravuje svit dálkových světel, aby je neoslnil.

DESIGN INTERIÉRU.

Nejdůležitější ovládací prvky jsou orientovány na řidiče, a zaručují tak dokonalou kontrolu, která je u sportovního coupé tím nejdůležitějším. Velkoryse pojaté povrchy a jasně vedené linie vytvářejí ve spojení s propracovanými přístroji a nejkvalitnějšími materiály exkluzivní zážitky pro všechny smysly. Kontrolní displej s vysokým rozlišením stojí samostatně na přístrojové desce a je krytý sklem, v prvotřídní kvalitě zprostředkovává svùj obraz i za přímého slunečního svitu. Na středové konzole je aplikována technologie Black Panel, která vnitřnímu prostoru dodává dojem propracovanosti. Na voliči převodovky a ovladači iDrive Touch je použita keramická povrchová úprava.
Všechna sedadla jsou nejen rozměrná, ale také ergonomicky navržená. Přístrojová deska, středová konzola a horní část výplní dveří jsou čalouněné vysoce kvalitní a exkluzivní kùží Nappa, doplněnou kontrastním prošíváním. Vhodným doplňkem jsou dekorační lišty z vybraných druhù dřev nebo chladného hliníku.

NOVÝ CHARAKTER. VÝBĚR BAREV & MATERIÁLŮ.

Vyberte si z metalických laků „Glacier Silver“ nebo „Jatoba“ a dodejte BMW řady 6 Coupé elegantní atletický vzhled. Metalické barvy „Melbourne Red“ a „Sonic Speed“ dodávají nezpochybnitelný sportovní styl.


Obdobná variabilita platí i pro interiér: například dvoubarevná kombinace kůže Nappa s rozšířeným čalouněním v provedení "Ivory White/Black" dodává prostředí působivý charakter. Je možné aplikovat i specifické akcenty jako dřevìné dekorační lišty „Finewood“ z hnědého či šedého topolového dřeva. BMW Individual svým rozsahem naplňuje kritéria mimořádného luxusu. K rafinovanosti interiéru přispívají i doplňky výbavy v podobě dekoračních lišt z klavírního laku "Piano Black" nebo BMW Individual hnědá kůže Merino v barvách jako "Platinum" či "Champagne". Dále je připraveno ještě jedenáct volitelných barev BMW Individual, které lze na karoserii použít.

  • Nová modrá metalická barva karoserie Sonic Speed

    Sportovní charakter BMW řady 6 Coupé nyní redefinuje nová modrá metalická barva karoserie Sonic Speed. Svým sytým a dynamicky působícím odstínem zdůrazňuje pozoruhodné linie vozu a propůjčuje mu velmi sebevědomý výraz. Nová modrá metalická barva karoserie Sonic Speed bude k dispozici od března 2017.

  • Nová 20palcová M kola z lehkých slitin v designu Double-spoke 703 M Bicolor

    Při použití nových 20palcových M kol z lehkých slitin v designu Double-spoke 703 M Bicolor bude z BMW řady 6 Coupé zřetelně vyzařovat převaha. Design dvoubarevných kol s dvojitými leštěnými paprsky v barvě Obrit Grey s matně černými vnitřními plochami vytváří unikátní optický efekt. Kola vypadají extrémně dynamicky nejen při jízdě, ale i když se vůbec netočí. Nová kola z lehkých slitin budou exkluzivně v rámci M sportovního paketu k dispozici od března 2017.

  • Vnitřní obložení z uhlíkových vláken

    Sportovní geny BMW řady 6 Coupé vhodně dokresluje obložení interiéru s karbonovými dekoračními lištami. Unikátní vzhled tohoto materiálu evokuje vyspělé technologie, ale i puristický přístup. Tmavé povrchy vytvářejí fascinující světelné efekty a vyniknou zejména v kombinaci s exkluzivním koženým čalouněním „Nappa“. Karbon je navíc charakteristický svou ohromující pevností a extrémní lehkostí. Nové obložení interiéru v karbonovém provedení bude v rámci M sportovního paketu k dispozici od března 2017.

BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND SYSTÉM.

Bang & Olufsen High End Surround sound systém využívá nový systém zpracování signálu Dirac Dimensions, který vytváří otevřenou a živou atmosféru s výjimečnou akustikou. Součástí systému je 16 reproduktorù s celkovým hudebním výkonem 1 200 W, mezi které patří i centrální reproduktor umístěný na přístrojové desce. Tento středopásmový reproduktor využívá technologii Acoustic Lens, která zajistí, že produkovaný zvuk se dostane konzistentně ke všem sedadlům. Připravena je dvojice nastavení zvuku: „Studio“ pro dokonalý akustický zvuk a „Expanded“ pro subjektivní zvýraznění akustického prostoru. Do zážitku vytvářeného audioaparaturou patří i řešení osvětlení samostatných krytů.