VŽDY ZANECHÁ PERFEKTNÍ DOJEM.

Výbava pro BMW řady 6 Coupé.

VŽDY ZANECHÁ PERFEKTNÍ DOJEM.

Výbava pro BMW řady 6 Coupé.

Dynamický, náročný nebo elegantní – M sportovní paket a výbavové pakety Design Pure Experience či Design Pure Excellence obsahující exkluzivní prvky výbavy jsou vám k dispozici, aby podtrhly každý aspekt BMW řady 6 Coupé. BMW Individual navíc nabízí mnoho možností, jak udělat vaše BMW řady 6 Coupé ještě více exkluzivní a individuální. Díky originálnímu příslušenství BMW můžete váš vůz perfektně přizpůsobit pro každodenní potřeby.

VŽDY ZANECHÁ PERFEKTNÍ DOJEM.Výbava pro BMW řady 6 Coupé.

Dynamický, náročný nebo elegantní – M sportovní paket a výbavové pakety Design Pure Experience či Design Pure Excellence obsahující exkluzivní prvky výbavy jsou vám k dispozici, aby podtrhly každý aspekt BMW řady 6 Coupé. BMW Individual navíc nabízí mnoho možností, jak udělat vaše BMW řady 6 Coupé ještě více exkluzivní a individuální. Díky originálnímu příslušenství BMW můžete váš vůz perfektně přizpůsobit pro každodenní potřeby.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Výbavový paket Design Pure Experience propůjčuje vašemu BMW řady 6 Coupé dynamický a sportovní charakter. Pozornost upoutají především ledvinky v lesklé černé barvě a volitelná 20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616. Design je završen dalšími exteriérovými prvky černé barvy, stejně jako mnoha nepřímými zdroji světla v interiéru.

 • Exteriér

  Design Pure Experience zvýrazňuje atletické tvary karoserie exteriérovými prvky z nabídky BMW Individual Shadow Line a dalšími tmavě zbarvenými sportovními detaily jako černé detaily bočních nasávacích otvorù, leskle černé lamely masky chladiče, dekorativní lištu v zadní části vozu a chromové koncovky výfuku. Dynamický vzhled přední části vozu zdùrazňují LED mlhová světla. Při pohledu ze strany vyniknou obzvláště sportovní a luxusní 20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616, nabízená v rámci volitelné výbavy.
  Kromě červené metalické barvy "Melbourne Red" lze tento designový paket kombinovat s jakoukoliv barvou BMW nebo BMW Individual. Dostupná je také kompletní nabídka 20palcových kol BMW a BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Experience interiéru propůjčuje sportovní, avšak elegantní vzhled prostřednictvím exkluzivní dvoubarevné kůže Nappa v kombinaci hnědá koňak/černá a jemného hnědého dřevìného obložení Fineline. Luxusní atmosféru dále zdůrazňuje velký počet LED zdrojů nepřímého světla a také prahové lišty. Tento výbavový paket lze kombinovat s jakýmkoliv koženým čalouněním BMW Individual, šedým obložením z topolového dřeva a rovněž s jakýmkoliv dřevìným obložením z nabídky BMW Individual.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Výbavový paket Design Pure Excellence dává možnost dalšího posílení exkluzivity vašeho BMW řady 6 Coupé. Veškerá výbava, jako například 19palcová kola stylu 366 z  lehkých slitin s paprsky ve tvaru písmene V či jemné dřevěné obložení interiéru v oblíbeném šedém provedení, byla návrháři BMW sestavena a vyladěna s  nejvyšší péčí – o interiér i exteriér.

 • Exteriér

  Obzvláště luxusní vzhled propůjčují automobilu volitelná 19palcová kola z lehkých slitin style 366 s paprsky ve tvaru písmene V, dostupná v rámci exteriérového paketu Design Pure Excellence. Sportovní nádech vozu propůjčují lesklé černé lišty na B-sloupcích a krytky zpětných zrcátek, včetně jejich spodních částí.Moderní LED mlhová světla odkazují na bezpočet fascinujících technologií tohoto vozu. Výbava exteriéru Design Pure Excellence obsahuje také metalický lak. Designový paket Design Pure Excellence lze kombinovat s ostatními dostupnými laky a koly BMW, a také s prvky z nabídky BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytváří v interiéru luxusní atmosféru, kterou ještě více zvýrazňuje nepřímé světlo tvořené velkým množstvím dodatečných LED světel.Dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci bílá/černá s kontrastním prošíváním nádherným zpùsobem doplňuje kůží potažená palubní deska, která se vyznačuje jemným šedým dřevìným obložením, tvořícím pùsobivý kontrast. Keramické detaily ovladačů, jako je volič převodovky, ovladač iDrive a ovladače audiosystému a klimatizace přinášejí do interiéru vozu extravagantní nádech. Výbavový paket je završen osvětlenými nástupními lištami prahů.
  Dalšími designovými variantami je dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci hnědá/černá s kontrastním prošíváním, veškerá kožená čalounění BMW Individual, stejně jako jemné hnědé dřevěné obložení Fineline a všechny další dekorační lišty interiéru z programu BMW Individual.

M SPORTOVNÍ PAKET.

M sportovní paket umožní proměnit vaše BMW řady 6 Coupé v nekompromisně sportovní vůz. Zde najdete všechny prvky výbavy, které potřebujete k tomu, abyste ze svého BMW řady 6 Coupé dostali vše, pokud jde o dynamický výkon, sportovní design a adrenalin.

 • Exteriér

  M sportovní paket exteriéru obsahuje M aerodynamický paket předního nárazníku, bočních nástavců prahů a zadního nárazníku v barvě karoserie a zadní difuzor v šedé metalíze Dark Shadow. Exkluzivní pro M sportovní paket: 19palcová kola s dvojitými paprsky designu 351 M nebo 20palcová kola s dvojitými paprsky 373 M, oboje s různým rozměrem pneumatik pro jednotlivé nápravy. Sportovní vzhled završuje výbava BMW Individual High-Gloss Shadow Line, jež obsahuje leskle černé dekorační lišty, boční rámečky, lemy oken a základny zpětných zrcátek. Tyto prvky dokonalým způsobem doplňují tmavě chromové koncovky výfuku. Na tuto sportovní výbavu poukazují působivá M loga na bocích vozu.
  Exkluzivně pro M sportovní paket je vyhrazena černá metalická barva "Carbon Black". K dispozici je také červená metalická barva "Melbourne Red", bílá "Alpine White", černá metalická barva "Sapphire Black", šedá "Space Grey", modrá "Mediterranean Blue", stříbrná "Glacier Silver", stejně jako další metalické barvy z programu BMW Individual – černá "Citrine Black", černá "Ruby Black", šedá "Moonstone", modrá "Tanzanite Blue", matná bronzová "Frozen Bronze" a matná bílá "Frozen Brilliant White". Na požádání jsou v nabídce další exkluzivní metalické barvy.

 • Interiér

  M sportovní paket vytváří uvnitř vozu sportovní a exkluzivní prostředí: sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu spojují skvělé boční vedení těla s mimořádným komfortem – v kombinaci antracitová kůže Nappa/alcantara kontrastují s černou kůží. Dále: celokožený interiér BMW Individual čalouněný jemnou kůží Merino v barvě "Platinum", bílé "Opal White", hnědé "Amaro Brown", "Champagne" nebo hnědé "Cohiba Brown" s černými dvoubarevnými detaily.

  Dekorační lišty interiéru jsou volitelně k dispozici v provedení broušeného hliníku, lesklém černém klavírovém laku Piano Black, šedém topolu, hnědém dřevě Fineline, tmavém kaštanovém dřevě a bílé barvě.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Přidejte další sportovní prvky nebo zlepšete každodenní využitelnost svého BMW řady 6 Coupé. Originální příslušenství BMW vám nabízí širokou škálu vysoce kvalitních a praktických výrobkù.

 • Kola z lehkých slitin

  Kvalitní 20palcová kola BMW M Performance style 464 M s paprsky ve tvaru písmene V jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black. Obě varianty mají viditelné šrouby kol a M logo a tvoří kompletní RDC sadu kol s dojezdovými run-flat pneumatikami nestejných rozměrů pro obě nápravy. Přední kolo má rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC. Kvalitní 20palcová kola style 365 s paprsky ve tvaru písmene V jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black. Přední kolo má rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC.

 • Výbava M Performance

  100 procentně karbonové kryty zpětných zrcátek BMW M Performance se vyrábějí ručně. Podtrhují vysoce propracovaný technologický rodokmen vozu. Jejich dynamický design zaručuje poutavý prémiový vzhled a dodávají vozu individuální sportovní nádech.Velmi expresivní: černé ledvinky masky chladiče BMW M tvoří chromované dekorativní lamely a leskle černé rámečky. Zdůrazňují dynamický a elegantní charakter přední části vozu – jednoduchý a působivý individuální akcent.

 • Informace & Komunikace

  Základní snap-in adaptér umožňuje bezpečně uložit a zároveň nabíjet rúzné verze telefonu Apple iPhone™. Adaptéry Music, Media a Connect umějí pomocí audiosystému BMW přehrát obsah uložený v telefonu. Držák pro Apple iPad™ 2, 3 nebo 4 bezpečně přidržuje tablet a díky jeho o 360° otočnému rámu a možnosti nastavení sklonu ho lze přizpůsobit podle potřeby. BMW držák pro Apple iPad je možné snadno připevnit k základnímu nosiči systému Travel & Comfort (dodávaný odděleně).

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru se ukazuje v detailech – zdroji každé skutečné exkluzivity. Dejte volný průchod vaší snaze o dokonalé BMW řady 6 Coupé s  prvky z  nabídky BMW Individual.

BMW Individual

 • BMW Individual pro exteriér

  Přitažlivá kombinace dynamiky a osobitosti – to je BMW řady 6 Coupé s působivým metalickým lakem Ruby Black z programu BMW Individual. Jeho intenzivní lesk, vytvořený odrazem od nesčetných barevných pigmentù v závislosti na perspektivì pohledu a úhlu dopadu svìtla, oslní nenapodobitelnou hrou barev, oscilující mezi tmavě červenou a fialovou. Ideálním doplňkem k elegantnímu a individuálním vzhledu jsou působivá, klasicky tvarovaná 19palcová kola z lehkých slitin ve stylu 347 I s paprsky ve tvaru písmene V. Ještě většími rozměry se vyznačují 20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem stylu 349.

  Bez ohledu na to, který z jedenácti laků BMW Individual pro vyjádření vlastní osobnosti vyberete, výsledek bude vždy skvělý.

 • BMW Individual pro interiér

  Interiér z říše snù. BMW řady 6 Coupé od BMW Individual promění vaše sny ve skutečnost.Zejména v elegantní kombinaci sametově jemné kůže Merino v barevném provedení Platinum, sladěné s Alcantarou čalouněným stropem a klasickým dřevìným obložením z platanu v tmavém červenohnědém provedení. Interiér ale neimponuje jen mimořádnými barvami. Jeho přesvědčivost spočívá především v kvalitě zvolených materiálů. Přírodní, měkká a jemná kùže Merino je na rùzných površích doplněna prošíváním v kontrastních barvách. Výsledek pùsobí bezprecedentně autentickým dojmem. Dokonalý smyslový požitek korunuje kůží potažený volant vyzdobený dřevěnými intarziemi, které ladí s příslušným obložením interiéru od BMW Individual.

  Tato kombinace je ovšem jen jednou z bezpočtu možností nabízených v rámci kolekcí BMW Individual, které díky dodatečným možnostem volby barev, dekorativních doplňkù a vybraných dřevìných dekorù poskytuje možnost svobodného vyjádření vlastní osobnosti.

 • Kompozice BMW Individual

  Kompozice BMW Individual odmění váš dobrý vkus. Stylová kombinace celokoženého čalounění BMW Individual s elegantním obložením interiéru a dalšími prvky programu BMW Individual jsou k dispozici za atraktivní ceny.