BEZ OMEZENÍ.

BMW M Sport Limited Edition.

BEZ OMEZENÍ.

BMW M Sport Limited Edition.

BEZ OMEZENÍ.BMW M Sport Limited Edition.

Speciální prvky pro exteriér a interiér limitované edice BMW M Sport Limited Edition jsou navrženy tak, aby dále posílily sportovní výraz BMW řady 6. Produkce omezená na pouhých 300 kusů je k dispozici exkluzivně v kombinaci s M sportovním paketem od dubna 2017 do července 2017.

SPECIALITY EXTERIÉRU.

Exteriér limitované edice BMW M Sport Limited Edition zaujme působivým vzhledem. Nová modrá metalická barva Sonic Speed Blue je velmi sytá a dodává sportovním genům BMW řady 6 osobitě sebevědomý výraz. Mezi speciální prvky patří high-tech kryty vnějších zpětných zrcátek se vzhledem karbonu a nová dvoubarevná 20” kola z lehké slitiny M Double-spoke 703 M*, odrážející sportovní schopnosti podvozku. Vzhled tohoto vozu, který dokáže na silnici upoutat pozornost, hovoří jasnou řečí: ať už se jedná o BMW řady 6 Coupé, BMW BMW řady 6 Gran Coupé nebo BMW řady 6 Cabrio, v provedení BMW M Sport Limited Edition udává trend.

*K dispozici od března 2017 exkluzivně pro M sportovní paket.

SPECIALITY INTERIÉRU.

V interiéru BMW M Sport Limited Edition se prolíná dokonale pečlivé zpracování s dynamikou, což vytváří velmi speciálně působící celek. Exkluzivní charakter této limitované edice je jasně patrný okamžitě po otevření dveří. Celý interiér má pečlivě navržené barevné schéma, které doplňují kryty nástupních prahů s modrými nápisy „M Sport Limited Edition“. Tím jste uvítáni do světa BMW M. Uvnitř vozu jsou připravena komfortní sedadla čalouněná kůží Merino z programu BMW Individual ve stylové černé barvě, ozdobené prvky v modré barvě Fjord Blue. Také koberce mají černou barvu a jsou oživeny stejnou modrou barvou Fjord Blue. Exkluzivní atmosféru interiéru dokreslují dekorační lišty s karbonovou povrchovou úpravou, ladící se vzhledem dynamicky navrženého voliče převodovky.

Limitovaná edice BMW M Sport Limited Edition je optimálním základem pro sportovní vzhled. Edice je v omezeném počtu k dispozici od dubna do července 2017, a to výhradně ve spojení s M sportovním paketem.

Exkluzivní limitovaná edice BMW M Sport Limited Edition je nyní připravena pro: