NA PRVNÍ POHLED: SPORTOVNÍ. NA DRUHÝ POHLED: DOKONALÝ.

Komfort v BMW řady 6 Coupé

NA PRVNÍ POHLED: SPORTOVNÍ. NA DRUHÝ POHLED: DOKONALÝ.

Komfort v BMW řady 6 Coupé

NA PRVNÍ POHLED: SPORTOVNÍ. NA DRUHÝ POHLED: DOKONALÝ.Komfort v BMW řady 6 Coupé

Ruka na volantu a krátký pohled na tachometr stačí. Všechny kontrolní prvky jsou orientovány na řidiče a mohou být používány intuitivně. Funkčnost a sportovní design jsou perfektně vyváženy. Užijte si všechny atributy sportovního vozu, aniž byste se museli vzdát jedinečného komfortu.

MULTIFUNKČNÍ PALUBNÍ UKAZATELE.

MULTIFUNKČNÍ PALUBNÍ UKAZATELE.

Multifunkční palubní ukazatele s technologií Black Panel a displej s úhlopříčkou 10,25 palce zajišťují velmi působivou vizualizaci jízdních zážitků.Současně umožňují řidiči, aby se koncentroval na silnici vpředu a zobrazoval mu jen potřebné informace, aniž by jej rozptyloval. Tři různé režimy a jejich specifické charakteristiky – každý z nich má vlastní barevné schéma a grafický styl – se zobrazují přímo v přístrojích. Tyto režimy jsou COMFORT, ECO PRO a SPORT. Zatímco v režimu COMFORT pùsobí přístroje známým dojmem, režimu ECO PRO dominuje modrá barva a řidič získává informace o tom, jak jet co možná nejekonomičtějším způsobem. Pro režim SPORT jsou charakteristické červené barvy a jeho součástí je grafika zobrazující sílu dodávanou motorem. Multifunkční palubní ukazatele zobrazují také informace navigačního systému, včetně rad proaktivního asistentu předvídání, stejně tak jako informace zábavních funkcí a telefonu.

PROSTORNOST.

Interiér nového BMW řady 6 Coupé byl navržen tak, aby vyhověl nejvyšším požadavkům sportovně luxusního stylu. Sportovní sedadla jsou vyvedena ve vysoce kvalitní kůži a dokonale ladí s interiérem.Totéž platí pro středovou loketní opěrku, jejíž odkládací prostory jsou dostatečně prostorné pro předměty všeho druhu. Zavazadlový prostor o objemu 460 litrù pak pojme i předměty jako sportovní či cestovní zavazadla. Ve středové konzoli jsou umístěny držáky nápojů.

ORIENTACE NA ŘIDIČE.

Sportovní styl jízdy vyžaduje rychlé reakce. Proto je každý spínač, každý ukazatel a každý ovladač v BMW řady 6 Coupé vždy přesně tam, kde ho intuitivnì očekáváte.Nalevo od volantu najdete tlačítko asistenčních systémù a nastavování osvětlení, zatímco přímo před vámi je přístrojová deska se všemi důležitými informacemi týkajícími se jízdy a bezpečnosti – tyto informace lze promítat přímo do zorného pole řidiče pomocí volitelného BMW Head-Up Displeje. Po pravé ruce řidiče je prostor pro doplňkový, volně stojící barevný displej s úhlopříčkou 10,25 palce. Přímo pod ním se nacházejí tlačítka osmi záložek, umožňující okamžitý přístup k přednastaveným funkcím a nastavením. O něco níže je umístěno ovládání klimatizace.Na středovém panelu se nachází volič převodových stupňů s tlačítkem Driving Experience Control – v bezprostřední blízkosti a intuitivně v dosahu řidiče. Vedle něj – rovněž ve snadném dosahu spolujezdce vpředu – je situován dotykový ovladač iDrive Touch.

SYSTÉM KOMFORTNÍHO PŘÍSTUPU.

SYSTÉM KOMFORTNÍHO PŘÍSTUPU.

Pokrokově snadná obsluha – systém komfortního přístupu umožňuje otevřít dveře vozu a nastartovat jeho motor, aniž byste se museli dotknout klíčku v kapse.Klíček, který mùže být umístěn v kapse kalhot nebo v tašce, je v okamžiku vašeho příchodu automobilem okamžitě rozpoznán. Jakmile dojde k automatickému odemření dveří, mùže řidič nastoupit a stiskem tlačítka Start/Stop nastartovat motor. Funkčnost vozu je zajištěna až po autorizaci klíčku.

 

 

 

NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ.

Když jsou venkovní teploty nízké, řidič stále může svou jízdu zahájit v pohodlně předehřátém voze, protože teplotu interiéru lze nastavit bez ohledu na fungování motoru, a to pomocí nezávislého topení, které obsahuje i funkci praktického časovače. Díky němu se také nezamlžují a nezamrznou okna. Nezávislé topení se aktivuje a ovládá samostatným dálkovým ovladačem, aplikací „My BMW Remote“ nebo ovladačem iDrive.

 

Zdrojem tepla je zařízení na ohřev vody. Je napojeno na palivový systém vozidla. Toto zařízení slouží rovněž k předehřátí studeného motoru. Tím se dále snižuje spotřeba paliva během fáze zahřívání. Nezávislé topení lze aktivovat automaticky v předem nastavený čas, když venkovní teplota poklesne pod 15 °C, nebo jej lze manuálně zapnout bez ohledu na teplotu.