DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.

BMW řady 6 Gran Coupé.

DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.

BMW řady 6 Gran Coupé.

DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.BMW řady 6 Gran Coupé.

Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) (650i)

330 (450)/5500–6000

Emise CO₂ (g/km) (650i)

206–199

Zrychlení 0–100 km/h (s) (650i)

4,6

Max. točivý moment (Nm/1/min) (650i)

650/2 000–4 500

Prodloužená silueta, výrazné blatníky, propracované křivky, chromové detaily – BMW řady 6 Gran Coupé se nebojí ukázat vše, co umí nabídnout: eleganci, exkluzivitu a charakter. Interiér nabízí pohled na ty nejvybranější použité materiály, jemně strukturovanou kůži a ergonomicky rozmístěné přístroje. Unikátnost tohoto vozu zvyšuje jedinečná výbava z nabídky BMW Individual. Umělecké dílo, které díky uspořádání sedadel 4+1 nabízí na kratší vzdálenosti prostor pro přepravu pěti osobám. Ideální místo, kde si můžete vychutnat plnou sílu mnoha cenami ověnčených motorů z rodiny BMW TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics. Dodatečnou podporu v jakékoliv jízdní situaci poskytují komplexní kamerové a asistenční systémy. Výsledek: neomezená radost z jízdy v prostorném a pohodlném prostředí.

* Ceny a výbava: platnost od 1. listopadu 2017 pro produkční měsíce listopad 2017 až únor 2018.

BMW ŘADY 6 GRAN COUPÉ.

Design

Široká a dominantní přední část pokračuje dlouhou přední kapotou, stoupá předním sklem a následně střecha plynule klesá k dynamické zadní části. Promyšleně zdůrazněné linie vytvářejí na bocích působivou kombinaci světla a stínů, která dále posiluje exkluzivitu a sportovnost BMW řady 6 Gran Coupé. Pro BMW řady 6 Gran Coupé je důležité jedno: dosáhnout ještě exkluzivnější interpretace sportovní elegance. To je jasně patrné také v interiéru. Dlouhé linie a propracované povrchy vytvářejí pocit nadstandardní prostornosti. Exkluzivní charakter je podtržen například volitelně dodávaným bílým dřevěným obložením Ash Grain White nebo celokoženým čalouněním hnědou kůží Amaro Brown – obě tyto položky pocházejí z nabídky programu BMW Individual.

Komfort

Zatímco systematicky uspořádané prvky interiéru řidiči umožňují zaměřit svojí pozornost na cestu před sebou, pasažéři vzadu mohou odpočívat ve sportovních, individuálně nastavitelných sedadlech.

Výbava

Stylový vzhled: Na výběr jsou tři exkluzivní designové varianty: Design Pure Excellence, Design Pure Experience and M Sport paket. BMW Individual navíc nabízí mnoho možností, jak udělat vaše BMW řady 6 Gran Coupé ještě více exkluzivní a individuální. Díky originálnímu příslušenství BMW můžete váš vůz perfektně přizpůsobit pro každodenní potřeby.