DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.

BMW řady 6 Gran Coupé.

DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.

BMW řady 6 Gran Coupé.

DODÁVÁ ELEGANCI NOVOU PODOBU.BMW řady 6 Gran Coupé.

Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) (650i)

330 (450)/5500–6000

Emise CO₂ (g/km) (650i)

206–199

Zrychlení 0–100 km/h (s) (650i)

4,6

Max. točivý moment (Nm/1/min) (650i)

650/2 000–4 500

Prodloužená silueta, výrazné blatníky, propracované křivky, chromové detaily – BMW řady 6 Gran Coupé se nebojí ukázat vše, co umí nabídnout: eleganci, exkluzivitu a charakter. Interiér nabízí pohled na ty nejvybranější použité materiály, jemně strukturovanou kůži a ergonomicky rozmístěné přístroje. Unikátnost tohoto vozu zvyšuje jedinečná výbava z nabídky BMW Individual. Umělecké dílo, které díky uspořádání sedadel 4+1 nabízí na kratší vzdálenosti prostor pro přepravu pěti osobám. Ideální místo, kde si můžete vychutnat plnou sílu mnoha cenami ověnčených motorů z rodiny BMW TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics. Dodatečnou podporu v jakékoliv jízdní situaci poskytují komplexní kamerové a asistenční systémy. Výsledek: neomezená radost z jízdy v prostorném a pohodlném prostředí.

* Ceny a výbava: platnost od 1. července 2017 pro produkční měsíce červenec až říjen 2017.

BMW ŘADY 6 GRAN COUPÉ.

Design

Široká a dominantní přední část pokračuje dlouhou přední kapotou, stoupá předním sklem a následně střecha plynule klesá k dynamické zadní části. Promyšleně zdůrazněné linie vytvářejí na bocích působivou kombinaci světla a stínů, která dále posiluje exkluzivitu a sportovnost BMW řady 6 Gran Coupé. Pro BMW řady 6 Gran Coupé je důležité jedno: dosáhnout ještě exkluzivnější interpretace sportovní elegance. To je jasně patrné také v interiéru. Dlouhé linie a propracované povrchy vytvářejí pocit nadstandardní prostornosti. Exkluzivní charakter je podtržen například volitelně dodávaným bílým dřevěným obložením Ash Grain White nebo celokoženým čalouněním hnědou kůží Amaro Brown – obě tyto položky pocházejí z nabídky programu BMW Individual.

Komfort

Zatímco systematicky uspořádané prvky interiéru řidiči umožňují zaměřit svojí pozornost na cestu před sebou, pasažéři vzadu mohou odpočívat ve sportovních, individuálně nastavitelných sedadlech.

Výbava

Stylový vzhled: Na výběr jsou tři exkluzivní designové varianty: Design Pure Excellence, Design Pure Experience and M Sport paket. BMW Individual navíc nabízí mnoho možností, jak udělat vaše BMW řady 6 Gran Coupé ještě více exkluzivní a individuální. Díky originálnímu příslušenství BMW můžete váš vůz perfektně přizpůsobit pro každodenní potřeby.

330 kW

Fenomenální výkon BMW 650i je základem dynamiky, která žene BMW řady 6 Gran Coupé vpřed. Pouze lehké sešlápnutí plynového pedálu stačí k uvolnění plného výkonu zážehového 8válce BMW TwinPower Turbo, který dokáže díky dvěma turbodmychadlům, technologiím Valvetronic, double-VANOS a vysokotlakému přímému vstřikování paliva zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 4,6 s. BMW 650i xDrive to samé zvládne za 4,4 s. S impozantním výkonem 330 kW (450 k) a maximálním točivým momentem 650 Nm nabízí 8válcový zážehový motor BMW TwinPower Turbo současně působivou hospodárnost. BMW 650i je vybaveno funkcí Auto Start Stop a dalšími prvky z programu BMW EfficientDynamics, díky nimž dosahuje kombinované spotřeby paliva 8,8 až 8,6 l/100 km (s pohonem všech kol xDrive 9,4 až 9,2 l/100 km) a produkuje emise CO2 206 až 199 g/km (pohon všech kol xDrive 219 až 215 g/km). To znamená, že BMW 650i a BMW 650i xDrive splňují emisní normu EU6.