PROMĚNÍ KAŽDOU CESTU V ČERVENÝ KOBEREC.

Design BMW 6 série Gran Coupé.

PROMĚNÍ KAŽDOU CESTU V ČERVENÝ KOBEREC.

Design BMW 6 série Gran Coupé.

Dokonalost ohromuje, protiklady fascinují – a v kombinaci tvoří jedinečnou auru BMW řady 6 Gran Coupé.

Promění každou cestu v červený koberec.Design BMW 6 série Gran Coupé.

Dokonalost ohromuje, protiklady fascinují – a v kombinaci tvoří jedinečnou auru BMW řady 6 Gran Coupé.

DESIGN EXTERIÉRU.

Široká a dominantní přední část pokračuje dlouhou přední kapotou, stoupá předním sklem a následně střecha plynule klesá k dynamické zadní části. Promyšleně zdůrazněné linie vytvářejí na bocích působivou kombinaci světla a stínů, která dále posiluje exkluzivitu a sportovnost BMW řady 6 Gran Coupé. Chromované koncovky výfuku, vnější zpětná zrcátka a ledviny masky chladiče vytvářejí elegantní a současně sportovní výraz. Lamely masky chladiče mají extravagantní tvar a menší počet, což spolu s přepracovanou spodní částí předního nárazníku se zvětšenými nasávacími otvory dodává automobilu více mohutnosti. Soustředěný výraz světlometů je další ukázkou dokonalosti. Spolu s novými barvami karoserie, jako je například zobrazená matná barva Frozen Brilliant White, je zaručena nepřehlédnutelnost v každé situaci.

Elegance, jež fascinuje.

Film o BMW řady 6 Gran Coupé.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY.

Adaptivní LED světlomety automaticky distribuují potkávací a dálková světla tak, aby dynamicky osvětlovala vozovku před vozem podle rychlosti jízdy. Kromě směrovek a světel denního svícení je součástí Adaptivních světlometů také funkce variabilního rozdělení světla pro města a dálnice, odbočovací světla, stejně tak jako funkce Selective Beam (neoslňující asistent dálkových světel), která automaticky přepíná mezi potkávacími a dálkovými světly. Všechny tyto funkce zajišťují optimální osvětlení silnice za všech okolností. Natáčecí světlomety ve tmě osvětlují silnici daleko do zatáček podle úhlu natočení volantu. Pro zlepšení viditelnosti na krátké vzdálenosti dojde po aktivaci směrovky a natočení volantu k automatickému sepnutí odbočovacích světel – a to jak za jízdy, tak při stání. Adaptivní světlomety zajišťují optimální osvětlení okolí, a tím významně zvyšují aktivní bezpečnost. BMW Selective Beam umožňuje, aby řidič nechal trvale zapnutá dálková světla, a tím měl v noci optimálně osvětlenou silnici. Systém monitoruje přítomnost vozidel vpředu, a to jak jedoucích proti, tak stejným směrem, a podle nich upravuje svit dálkových světel, aby je neoslnil.

20PALCOVÁ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN S VÍCEPAPRSKOVÝM DESIGNEM 616.

20PALCOVÁ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN S VÍCEPAPRSKOVÝM DESIGNEM 616.

Kvalitní 20“ kola z lehké slitiny Multi-spoke 616 s kombinovanými pneumatikami, vhodná pro pneumatiky runflat jsou vhodným sportovním doplňkem. A to nejen opticky, zásluhou své pevnosti a nízké hmotnosti citelně zlepšují ovladatelnost. Jejich důmyslně navržený systém tenkých a silných paprsků zajišťuje také optimální přívod vzduchu k brzdám.

DESIGN EXTERIÉRU.

Pro BMW řady 6 Gran Coupé je důležité jedno: dosáhnout ještě exkluzivnější interpretace sportovní elegance. To je jasně patrné také v interiéru. Dlouhé linie a propracované povrchy vytvářejí pocit nadstandardní prostornosti. Exkluzivní charakter je podtržen například volitelně dodávaným bílým dřevěným obložením Ash Grain White nebo celokoženým čalouněním hnědou kůží Amaro Brown – obě tyto položky pocházejí z nabídky programu BMW Individual. Důležité informace posádka získává z centrálně umístěného a volně stojícího displeje s vysokým rozlišením se skleněným povrchem a galvanizovaným rámečkem. Již samotná hranice mezi rámečkem a displejem dodává celku prémiový charakter. Na středové konzole jsou ve velké míře použité leskle černé materiály s technologií Black Panel, které zajmou oko každého pozorovatele. Na voliči převodovky a ovladači iDrive Touch je použita keramická povrchová úprava. Dvojice samostatných zadních sedadel jednoduše vyzývá k relaxaci. Jakmile je středová loketní opěrka sklopená, je připraven prostor pro pátého cestujícího na krátkou vzdálenost. Dalšími novinkami jsou pakety Design Pure Experience a Design Pure Excellence. Exkluzivní rozšířené kožené čalounění Nappa může být dodáno v kombinaci barev béžová Cognac/černá Black nebo bílá Ivory White/černá Black. Tyto prvky spolu s dalšími detaily jsou jasnou ukázkou sportovně-elegantního charakteru tohoto vozu.

BARVY A MATERIÁLY.

Zatímco nové metalické laky Glacier Silver, Cashmere Silver a Jatoba podtrhují klasický vzhled, další nové metalické barvy Melbourne Red a Mediterranean Blue zvýrazňují sportovní stránku charakteru BMW řady 6 Gran Coupé. Uvnitř zaujme rozsáhlejší použití exkluzivní kůže Nappa, která může být v barevné kombinaci bílá Ivory White/černá Black nebo béžová Cognac/černá Black. Sportovní elegance a luxus jsou jasně patrné z kontrastního prošívání, stejně tak jako použití černé barvy na opěradlech a sedácích. Jedním z mimořádně exkluzivních doplňků z programu BMW Individual je obložení interiéru v leskle černém provedení Piano Black.

Ještě více možností pro vytvoření zcela unikátního vzhledu nabízí příslušenství z programu BMW Individual. Příkladem může být zobrazená matná metalická barva BMW Individual Frozen Brilliant White a deset dalších odstínů. Specifický výraz může propracovanému interiéru BMW řady 6 Gran Coupé dodat nejexkluzivnější čalounění, které může BMW nabídnout: jemná kůže BMW Individual Merino.

BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SOUND SYSTÉM.

Bang & Olufsen High End Surround sound systém využívá nový systém zpracování signálu Dirac Dimensions, který vytváří otevřenou a živou atmosféru s výjimečnou akustikou. Součástí systému je 16 reproduktorů s celkovým hudebním výkonem 1200 W, mezi které patří i centrální reproduktor umístěný na přístrojové desce. Tento středopásmový reproduktor využívá technologii Acoustic Lens, která zajistí, že produkovaný zvuk se dostane konzistentně ke všem sedadlům. Připravena je dvojice nastavení zvuku: „Studio“ pro dokonalý akustický zvuk a „Expanded“ pro subjektivní zvýraznění akustického prostoru. Do zážitku vytvářeného audioaparaturou patří i řešení osvětlení samostatných krytů reproduktorů.