TO NĚCO NAVÍC.

Výbava BMW řady 6 Gran Coupé.

TO NĚCO NAVÍC.

Výbava BMW řady 6 Gran Coupé.

Stylový vzhled: Na výběr jsou tři exkluzivní designové varianty - Design Pure Excellence, Design Pure Experience a M Sportovní paket.

TO NĚCO NAVÍC.Výbava BMW řady 6 Gran Coupé.

Stylový vzhled: Na výběr jsou tři exkluzivní designové varianty - Design Pure Excellence, Design Pure Experience a M Sportovní paket.

DESIGN PURE EXCELLENCE.

Výbavový paket Design Pure Excellence umožní vylepšit vaše BMW řady 6 Gran Coupé ještě exkluzivnějšími detaily. Veškerá výbava, jako například jemná dřevěná obložení interiéru či 19palcová kola z lehkých slitin style 366 s paprsky do písmene V, byla navržena a vyladěna návrháři BMW s tou největší péčí – jak zvenku, tak zevnitř.

 • Exteriér

  Obzvláště luxusní vzhled propůjčují automobilu volitelná 19palcová kola z lehkých slitin style 366 s paprsky ve tvaru písmene V, dostupná v rámci exteriérového paketu Design Pure Excellence. Sportovní nádech vozu propůjčují lesklé černé lišty na B-sloupcích a krytky zpětných zrcátek, včetně jejich spodních částí. Moderní LED mlhová světla odkazují na bezpočet fascinujících technologií tohoto vozu. Výbava exteriéru Design Pure Excellence obsahuje také matalický lak. Designový paket Design Pure Excellence lze kombinovat s ostatními dostupnými laky a koly BMW, a také s prvky z nabídky BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Excellence vytváří v interiéru luxusní atmosféru, kterou ještě více zvýrazňuje nepřímé světlo tvořené velkým množstvím dodatečných LED světel. Dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci bílá/černá s kontrastním prošíváním nádherným způsobem doplňuje kůží potažená palubní deska, která se vyznačuje jemným šedým dřevěným obložením, tvořícím působivý kontrast. Keramické detaily ovladačů, jako je volič převodovky, ovladač iDrive a ovladače audiosystému a klimatizace přinášejí do interiéru vozu extravagantní nádech. Výbavový paket je završen osvětlenými nástupními lištami prahů. Dalšími designovými variantami je dvoubarevné kožené čalounění Nappa v kombinaci hnědá/černá s kontrastním prošíváním, veškerá kožená čalounění BMW Individual, stejně jako jemné hnědé dřevěné obložení Fineline a všechny další dekorační lišty interiéru z programu BMW Individual

DESIGN PURE EXPERIENCE.

BMW řady 6 Gran Coupé s černými detaily exteriéru a volitelnými 20palcovými koly z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616 hraje ve spojení s výbavovým paketem Design Pure Experience na výrazně sportovní notu. Vysoce dynamický vzhled završují leskle černé lamely masky chladiče a množství nepřímých LED světelných zdrojů uvnitř vozu.

 • Exteriér

  Design Pure Experience zvýrazňuje atletické tvary karoserie exteriérovými prvky z nabídky BMW Individual Shadow Line a dalšími tmavě zbarvenými sportovními detaily zahrnující černé detaily bočních nasávacích otvorů, leskle černé lamely masky chladiče, dekorativní lištu v zadní části vozu a chromové koncovky výfuku. Dynamický vzhled přední části vozu zdůrazňují LED mlhová světla. Při pohledu ze strany vyniknou obzvláště sportovní a luxusní 20palcová kola z lehkých slitin s vícepaprskovým designem 616, nabízená v rámci volitelné výbavy.Kromě červené metalické barvy Melbourne Red lze tento designový paket kombinovat s jakoukoliv barvou BMW nebo BMW Individual. Dostupná je také kompletní nabídka 20palcových kol BMW a BMW Individual.

 • Interiér

  Design Pure Experience interiéru propůjčuje sportovní, avšak elegantní vzhled prostřednictvím exkluzivní dvoubarevné kůže Nappa v kombinaci hnědá koňak/černá a jemného hnědého dřevěného obložení Fineline. Luxusní atmosféru dále zdůrazňuje velký počet LED zdrojů nepřímého světla a také prahové lišty. Tento výbavový paket lze kombinovat s jakýmkoliv koženým čalouněním BMW Individual, šedým obložením z topolového dřeva a rovněž s jakýmkoliv dřevěným obložením z nabídky BMW Individual.

BMW M SPORT LIMITED EDITION.

Speciální prvky pro exteriér a interiér limitované edice BMW M Sport Limited Edition jsou navrženy tak, aby dále posílily sportovní výraz BMW řady 6. Produkce omezená na pouhých 300 kusů je k dispozici exkluzivně v kombinaci s M sportovním paketem od dubna 2017 do července 2017.

Více informací o M Sport Limitted Edition

 • Speciality exteriéru

  Exteriér limitované edice BMW M Sport Limited Edition zaujme působivým vzhledem. Nová modrá metalická barva Sonic Speed Blue je velmi sytá a dodává sportovním genům BMW řady 6 osobitě sebevědomý výraz. Mezi speciální prvky patří high-tech kryty vnějších zpětných zrcátek se vzhledem karbonu a nová dvoubarevná 20” kola z lehké slitiny M Double-spoke 703 M*, odrážející sportovní schopnosti podvozku. Vzhled tohoto vozu, který dokáže na silnici upoutat pozornost, hovoří jasnou řečí: ať už se jedná o BMW řady 6 Coupé, BMW BMW řady 6 Gran Coupé nebo BMW řady 6 Cabrio, v provedení BMW M Sport Limited Edition udává trend.

  *K dispozici od března 2017 exkluzivně pro M sportovní paket.

 • Speciality interiéru

  V interiéru BMW M Sport Limited Edition se prolíná dokonale pečlivé zpracování s dynamikou, což vytváří velmi speciálně působící celek. Exkluzivní charakter této limitované edice je jasně patrný okamžitě po otevření dveří. Celý interiér má pečlivě navržené barevné schéma, které doplňují kryty nástupních prahů s modrými nápisy „M Sport Limited Edition“. Tím jste uvítáni do světa BMW M. Uvnitř vozu jsou připravena komfortní sedadla čalouněná kůží Merino z programu BMW Individual ve stylové černé barvě, ozdobené prvky v modré barvě Fjord Blue. Také koberce mají černou barvu a jsou oživeny stejnou modrou barvou Fjord Blue. Exkluzivní atmosféru interiéru dokreslují dekorační lišty s karbonovou povrchovou úpravou, ladící se vzhledem dynamicky navrženého voliče převodovky.

  Limitovaná edice BMW M Sport Limited Edition je optimálním základem pro sportovní vzhled. Edice je v omezeném počtu k dispozici od dubna do července 2017, a to výhradně ve spojení s M sportovním paketem.

M SPORTOVNÍ PAKET.

Rozdíl mezi sportovním vozem a špičkovým atletem: M sportovní paket. Zde najdete všechny prvky výbavy, které potřebujte k tomu, abyste ze svého BMW řady 6 Gran Coupé dostali vše, pokud jde o závodní styl a sportovní design.

 • Exteriér

  M sportovní paket exteriéru obsahuje M aerodynamický paket předního nárazníku, bočních nástavců prahů a zadního nárazníku v barvě karoserie a zadní difuzor v šedé metalíze Dark Shadow. Exkluzivní pro M sportovní paket: 19palcová kola s dvojitými paprsky designu 351 M nebo 20palcová kola s dvojitými paprsky 373 M, oboje s různým rozměrem pneumatik pro jednotlivé nápravy. Sportovní vzhled završuje výbava BMW Individual High-Gloss Shadow Line, jež obsahuje leskle černé dekorační lišty, boční rámečky, lemy oken a základny zpětných zrcátek. Tyto prvky dokonalým způsobem doplňují tmavě chromové koncovky výfuku. Na tuto sportovní výbavu poukazují působivá M loga na bocích vozu.

  Exkluzivně pro M sportovní paket je vyhrazena černá metalická barva Carbon Black. K dispozici je také červená metalická barva Melbourne Red, bílá Alpine White, černá metalická barva Sapphire Black, šedá Space Grey, modrá Mediterranean Blue metallic, stříbrná Glacier Silver, stejně jako další metalické barvy z programu BMW Individual – černá Citrine Black, černá Ruby Black, šedá Moonstone, modrá Tanzanite Blue, matná bronzová Frozen Bronze a matná bílá Frozen Brilliant White. Na požádání jsou v nabídce další exkluzivní metalické barvy.

 • Interiér

  M sportovní paket vytváří uvnitř vozu sportovní a exkluzivní prostředí: sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu spojují skvělé boční vedení těla s mimořádným komfortem – v kombinaci antracitová kůže Nappa/alcantara, hnědá Cognac nebo bílá Ivory White, všechny kontrastují s černou kůží. wood trim poplar grain grey, 'Fineline' brown, sycamore auburn dark or ash grain white.
  S M koženým volantem s multifunčními tlačítky máte mnoho funkcí na dosah ruky. Atleticko-dynamický vzhled vozu lze vystopovat v přítomnosti antracitového čalounění z programu BMW Individual (na přání alcantarové čalounění stropu BMW Individual nebo antracitové alcantarové čalounění stropu), hliníkových lišt Aluminium Hexagon a v neposlední řadě v M prahových lištách a M podložky pro odložení levé nohy.

  K dispozici je také luxusní kožené čalounění BMW Individual Merino v barvě Platinum, bílé Opal White, hnědé Amaro Brown, Champagne nebo hnědé Cohiba Brown s černými dvoubarevnými detaily.

  Obložení interiéru je volitelně k dispozici v leštěném hliníku, lesklé černé barvě Piano Black nebo šedém dřevě topolu, hnědém dřevě Fineline, kaštanově tmavém dřevěném obložení a bílém provedení.

BMW INDIVIDUAL.

Jedinečnost charakteru se ukazuje v detailech – zdroji každé skutečné exkluzivity. Dejte volný průchod vaší snaze o dokonalé BMW řady 6 Gran Coupé s prvky z nabídky BMW Individual.

Vyjádření osobnosti.

 • Exteriér BMW Individual

  Výrazně sportovní zvenku, jedinečně luxusní uvnitř – nicméně slova jen těžko dokáží popsat bohatost zážitku z BMW řady 6 Gran Coupé. Zlatý hřeb interiéru: zářivě bílý, sametově jemný povrch bílého laku Frozen Brilliant White z programu BMW Individual. V kombinaci s koly z lehkých slitin BMW Individual je výsledkem dojem plný dynamiky a elegance. Celkově je na výběr osm oslňujících laků karoserie BMW Individual, díky kterým můžete svému BMW řady 6 Gran Coupé vtisknout svůj vlastní charakter.

 • Interiér BMW Individual

  V interiéru naleznete pouze ty nejlepší materiály, které jsou z hlediska kombinace barev pečlivě vybrané a sladěné. Zobrazená kombinace je jemná kůže BMW Individual Merino z programu v hnědé barvě Amaro Brown, alcantarové čalounění stropu stejné barvy a bílé dřevěné obložení interiéru Ash Grain White.Interiér perfektně dotvářejí do podrobností promyšlené detaily v podobě dřevěného vykládání koženého volantu BMW Individual, obložení interiéru BMW Individual, stejně jako prošívání a lemování celkoženého interiéru v kontrastních barvách. V nabídce jsou pochopitelně i další kombinace, umožňující navrhnout interiér, který bude přesně vyhovovat vašim přáním.

 • Kompozice BMW individual Composition

  Kompozice BMW Individual Composition odmění váš dobrý vkus. Za atraktivní cenu se vám dostane stylové kombinace celokoženého čalounění BMW Individual s elegantním obložením interiéru a dalšími prvky výbavy z nabídky BMW Individual.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW.

Přidejte další sportovní prvky nebo zlepšete každodenní využitelnost svého BMW řady 6 Gran Coupé. Originální příslušenství BMW vám nabízí širokou škálu vysoce kvalitních a praktických výrobků

 • Kola z lehkých slitin

  Kvalitní 20“ kola BMW M Performance z lehké slitiny V-spoke 464 M jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black. Obě varianty mají viditelné šrouby kol a M logo a tvoří kompletní RDC sadu kol s kombinovanými pneumatikami runflat. Přední kola mají rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC.

  Kvalitní 20“ kola z lehké slitiny V-spoke 365 jsou k dispozici ve fascinujícím dvoubarevném provedení Ferric Grey, s leštěnými paprsky nebo lesklým černým povrchem Liquid Black. Obě varianty mají viditelné šrouby kol a M logo a tvoří kompletní RDC sadu kol s kombinovanými pneumatikami runflat. Přední kola mají rozměr 8,5J x 20 s pneumatikami 245/35 R20 95Y RSC, zadní 9J x 20 s pneumatikami 275/30 R20 97Y RSC.

 • Doplňky M Performance

  100procentně karbonové kryty zpětných zrcátek BMW M Performance se vyrábějí ručně. Podtrhují vysoce propracovaný technologický rodokmen vozu. Jejich dynamický design zaručuje poutavý prémiový vzhled a dodávají vozu individuální sportovní nádech. Velmi expresivní: černé ledvinky masky chladiče BMW M tvoří chromované dekorativní lamely a leskle černé rámečky. Zdůrazňují dynamický a elegantní charakter přední části vozu – jednoduchý a působivý individuální akcent.

 • Informace & Komunikace

  Základní snap-in adaptér umožňuje bezpečně uložit a zároveň nabíjet rúzné verze telefonu Apple iPhone™. Adaptéry Music, Media a Connect umějí pomocí audiosystému BMW přehrát obsah uložený v telefonu. Držák pro Apple iPad™ 2, 3 nebo 4 bezpečně přidržuje tablet a díky jeho o 360° otočnému rámu a možnosti nastavení sklonu ho lze přizpůsobit podle potřeby. BMW držák pro Apple iPad je možné snadno připevnit k základnímu nosiči systému Travel & Comfort (dodávaný odděleně).