UMĚLECKÉ DÍLO.

Design BMW řady 6 Gran Turismo.

UMĚLECKÉ DÍLO.

Design BMW řady 6 Gran Turismo.

UMĚLECKÉ DÍLO.Design BMW řady 6 Gran Turismo.

Moderní design BMW řady 6 Gran Turismo je díky svým jasným konturám mimořádně atraktivní. Za uhlazeným a vzájemně propojeným designovým jazykem se ukrývá mimořádný komfort, který je zároveň i funkční. BMW řady 6 Gran Turismo je navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší požadavky. Ideální společník, který kombinuje eleganci a sportovní vkus.

 

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 187–177

Read more

DEFINICE STYLU.

Hlavní prvky exteriéru BMW řady 6 Gran Turismo.

DEFINICE STYLU.

Hlavní prvky exteriéru BMW řady 6 Gran Turismo.

CHARISMATICKÝ POHLED.

Adaptivní LED světlomety propůjčují díky svému nízkému a protáhlému tvaru a jedinečně navrženým světelným trubicím přední části BMW řady 6 Gran Turismo široký a výrazný vzhled. Ploché zadní svítilny ve tvaru písmene L kopírují obrysy trojrozměrných světelných prvků LED, což zadní části vozu přidává na dynamice.

Více o konceptu osvětlení.

S CITEM PRO DETAIL.

PRVKY INTERIÉRU BMW řady 6 Gran Turismo.

S CITEM PRO DETAIL.

PRVKY INTERIÉRU BMW řady 6 Gran Turismo.

ZÁŽITEK Z PROSTORU.

Atmosféra uvnitř BMW řady 6 Gran Turismo je dobrodružstvím pro všechny smysly. Prostorové osvětlení s možností volby jedné z jedenácti barev vytváří uvnitř atmosféru, která vhodně ladí s každou cestou. Čerstvý vzduch v interiéru zajišťuje paket Ambient Air. A velká prosklená panoramatická střecha s plochou o velikosti téměř jednoho čtverečního metru vytváří pro všechny cestující obzvláště vzdušný zážitek z prostoru.

VYHRANĚNÝ NÁZOR.

Modely BMW řady 6 Gran Turismo.

VYHRANĚNÝ NÁZOR.

Modely BMW řady 6 Gran Turismo.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Ať na víkendový výlet nebo na dlouhou cestu, BMW Originální příslušenství má to pravé řešení pro každý požadavek. Nabízí jedinečnou škálu produktů pro individuální vybavení BMW řady 6 Gran Turismo.

JÍZDNÍ DYNAMIKA & HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.