KDYŽ SE CESTA STANE CÍLEM.

Jízdní vlastnosti BMW řady 6 Gran Turismo.

KDYŽ SE CESTA STANE CÍLEM.

Jízdní vlastnosti BMW řady 6 Gran Turismo.

KDYŽ SE CESTA STANE CÍLEM.Jízdní vlastnosti BMW řady 6 Gran Turismo.

Připraveno na každou cestu: BMW řady 6 Gran Turismo je mistrem automobilové všestrannosti. Vysoce výkonné motory jsou kombinovány s inteligentní aerodynamikou a technologiemi lehké konstrukce, díky tomu dosahuje ryzí jízdní dynamiky. Inovativní technologie podvozku, jako je třeba Executive Drive, současně poskytují v každé situaci vynikající jízdní komfort. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, BMW řady 6 Gran Turismo je vždy tím správným společníkem.

 

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 187–177

Read more

STYLOVÝ SPOLEČNÍK.

Komfortní cestování v BMW řady 6 Gran Turismo.

STYLOVÝ SPOLEČNÍK.

Komfortní cestování v BMW řady 6 Gran Turismo.

Kombinace estetiky, prostornosti a komfortu činí z BMW řady 6 Gran Turismo průkopníka stylového cestování na dlouhé vzdálenosti. Aktivní technologie podvozku dávají plně vyniknout vynikajícím jízdním vlastnostem, které jsou zárukou jedinečné agility ve všech rychlostech.

Read more

DEFINICE SÍLY.

Executive Drive v BMW řady 6 Gran Turismo.

DEFINICE SÍLY.

Executive Drive v BMW řady 6 Gran Turismo.

CENTRUM VÝKONU.

Motory BMW řady 6 Gran Turismo.

CENTRUM VÝKONU.

Motory BMW řady 6 Gran Turismo.

Motory BMW řady 6 Gran Turismo jsou skutečnými továrnami na výkon a zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Díky nejmodernějším technologiím nabízejí obrovský výkonový potenciál, doprovázený schopností dosahovat vysokých otáček a kultivovaného chodu. Inovativní technologie BMW EfficientDynamics také zajišťují špičkové hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva.

Read more

Přehled technických údajů.

AERODYNAMIKA V NEJČISTŠÍ PODOBĚ.

AERODYNAMIKA V NEJČISTŠÍ PODOBĚ.

Silueta modelu BMW řady 6 Gran Turismo se vyznačuje sportovní elegancí, která je díky mimořádné aerodynamice a z ní vyplývajících jízdních schopností, akustiky a hospodárnosti zřejmá na první pohled. Mezi tyto aerodynamické prvky patří aktivní zadní spoiler, který se automaticky vysouvá v rychlostech nad 110 km/h. Výsledkem je menší odpor vzduchu a výrazně lepší trakce.

Read more

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight znamená inteligentní lehkou konstrukci, která výrazně přispívá ke zvýšení jízdní dynamiky a hospodárnosti. Redukce hmotnosti je základem pro nejlepší jízdní dynamiku a příkladnou hospodárnost. Při konstrukci různých součástí se používají hmotnostně optimalizované materiály, jako je vysokopevnostní ocel, hliník a hořčík.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Méně paliva, více radosti z jízdy: BMW EfficientDynamics je jméno strategie, která minimalizuje spotřebu paliva a emise CO2 a současně zvyšuje dynamiku a radost z jízdy. Tento balíček funkcí ovlivňuje systém pohonu, řízení toků energií i celkovou koncepci vozu.

Read more

KONEKTIVITA & ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.
    http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.