SVĚT PLNÝ PŘÍLEŽITOSTÍ.

Digitální služby a asistenční systémy.

SVĚT PLNÝ PŘÍLEŽITOSTÍ.

Digitální služby a asistenční systémy.

Svět plný příležitostí.Digitální služby a asistenční systémy.

Spolehliví palubní asistenti BMW ConnectedDrive nabízejí množství inteligentních služeb a produktů, které činí cestování v BMW řady 6 Gran Turismo ještě bezpečnějším a pohodlnějším. BMW Personal CoPilot dovoluje obzvláště uvolněnou jízdu. Neustále dohlíží nad provozem a prostřednictvím inovativních komfortních a asistenčních systémů řidiči pomáhá v řízení.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,2–7,7 
Emise CO2 v g/km (kombinované): 187–177

Read more

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

Inteligentní asistenční systémy od BMW.

OSOBNÍ KOPILOT BMW.

Inteligentní asistenční systémy od BMW.

Vše pod kontrolou: S výbavou Driving Assistant Plus od BMW Personal CoPilot máte svého asistenta vždy při ruce. Paket inteligentních asistenčních systémů vás podporuje v monotónních a složitých dopravních situacích a zvyšuje úroveň bezpečnosti a komfortu ve vašem BMW řady 6 Gran Turismo.

Read more

RADOST Z PARKOVÁNÍ.

S inteligentními asistenčními systémy od BMW Personal CoPilot a digitálními službami BMW ConnectedDrive nabírá parkování vozu zcela nový rozměr. Dejte sbohem časově náročnému hledání parkovacích míst, mezer, které jsou příliš úzké, a složitému manévrování ve stísněných garážích. Uvolněte se a v budoucnu přenechte tyto úkoly svému BMW.

Usnadňuje vyhledávání parkovacího místa.

 • Parkovací asistent s funkcí 3D Surround View

  Výbava Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Obsahuje funkci Surround View včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, vzdáleného 3D pohledu, Park Distance Control (PDC) a také parkovací asistent, který zaparkuje vůz paralelně nebo kolmo k vozovce zcela automaticky. Systém pracuje tak, že při pomalé jízdě podél řady zaparkovaných vozů měří velikost dostupných parkovacích míst.

 • On-Street Parking Information

  On-Street Parking Information usnadňuje hledání parkovacího místa tím, že vyhledává volná místa k zaparkování ve vybraných velkých městech. Ulice na mapě navigace jsou barevně označeny a indikují pravděpodobnost volného parkovacího místa. Tmavě modrá představuje vysokou pravděpodobnost a světle modrá nízkou pravděpodobnost volného místa k zaparkování vozu na ulici.

 • Funkce dálkově ovládaného parkování

  Funkce dálkově ovládaného parkování umožňuje řidiči pohodlně vystoupit z vozidla dříve, než ho pomocí dálkového ovládání pohybem vpřed zaparkuje do úzkého parkovacího místa nebo garáže, případně pohybem vzad s vozem z těchto míst vycouvá. Dálkově ovládané parkování aktivuje řidič stojící mimo vozidlo prostřednictvím BMW klíče s displejem.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobní asistent mobility, který usnadňuje mobilitu v každodenním životě a napomáhá vám dojet na místo určení včas a bez zbytečných stresů. Informace typu doporučeného optimálního času odjezdu jsou k dispozici i mimo vozidlo v chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách a tyto informace lze jednoduše přenášet do vozu.

 • BMW Connected Onboard

  S BMW Connected Onboard má řidič přehled o informacích, které se vztahují k mobilitě. Personifikovaná obrazovka zobrazuje informace, jako další cíl cesty a osobní agendu. Tyto informace lze přeposlat do navigačního systému a aktivovat je pouze jediným kliknutím. Tím vozidlo vyšlete směrem k dalšímu cíli.

SLUŽBY CONNECTED DRIVE.

BMW řady 6 Gran Turismo nabízí velký výběr užitečných služeb BMW ConnectedDrive. Inteligentní technologie a služby, které propojují řidiče s okolním světem, nabízejí užitečnou podporu během cesty a zaručují vyšší úroveň bezpečnosti.

 • Služba Concierge Service

  Služba Concierge Service spojí stisknutím tlačítka řidiče s operátorem BMW call centra. Operátor může vyhledat konkrétní restauraci, nejbližší bankomat či lékárnu a odeslat údaje o adrese přímo do navigačního systému vozu BMW.

 • Microsoft Exchange

  Pracujte produktivně i během cest. Dokonalá integrace Microsoft Exchange do vozu umožňuje neustálou synchronizaci e-mailů, kontaktů a záznamů v kalendáři s dalšími koncovými zařízeními a přímou práci na nich – dokonce bez chytrého telefonu ve voze. K používání služby Microsoft Exchange je vyžadován aktivní účet Microsoft Office 365 včetně služeb „Exchange Online“.

 • WiFi hotspot

  Součástí této výbavy je vestavěný WiFi hotspot, který používá standard LTE umožňující využívání placeného připojení k internetu. Automobil je připojen pomocí integrované SIM karty s placeným tarifem od poskytovatele připojení.

 • Telefonování s bezdrátovým dobíjením

  Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje držák pro bezdrátové dobíjení a další USB porty. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Součástí jsou také Bluetooth Office a příprava pro WiFi hotspot.

 • Klíč s displejem

  BMW Klíč s displejem zobrazuje různé informace týkající se stavu vozu a umožňuje vybrané funkce ovládat prostřednictvím integrovaného dotykového displeje. Tímto způsobem lze prostřednictvím klíčku obsluhovat například aktivaci nezávislého topení.

 • BMW Head-Up displej

  Plnobarevný BMW Head-Up displej promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba paliva je určována normami odpovídajícími jízdnímu cyklu EHK a závisí na rozměrech použitých kol a pneumatik.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.

  http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.