V MÓDĚ OD ROKU 1977.

V MÓDĚ OD ROKU 1977.

V MÓDĚ OD ROKU 1977.

V BMW řady 7 nacházíme ikonu stylu, která sama sebe znovu a znovu objevuje již 40 let. První generace luxusní limuzíny dosáhla prodeje 280 000 kusů, což dokazuje, že nebyla jen symbolem svého času, ale stala se nadčasovou. Tento výrazný úspěch je nyní vyjádřen dvěma výročními modely: jeden přijíždí v elegantní metalické barvě Petrol Mica, druhý ve futuristické matné metalické barvě Frozen Silver. Oba vyjadřují sebejistotu: styl, který nikdy nevyjde z módy.

Read more

40 LET.

BMW řady 7 ztělesňuje exkluzivitu již od své premiéry. A také působivou odvahu k inovacím. Ustavilo již celou řadu technologických milníků: stalo se prvním vozem ve své třídě s digitální elektronikou motoru, elektronickým rychloměrem s tempomatem a palubním počítačem s ochranou proti zlodějům. BMW řady 7 je napřed už od samého počátku.

Read more

NEZAMĚNITELNÉ. NESROVATELNÉ.

Charakteristická silueta prvního luxusního sedanu v podobě BMW řady 7 měl zásadní vliv na styl. S mírně skloněnou kapotou a víkem zavazadlového prostoru, výraznou boční linií a krátkými převisy narušil tehdejší designové konvence. BMW řady 7 Edice 40 Jahre na tuto historii navazuje svou fascinující dynamickou a exkluzivně modern interpretací.

V KAŽDÉM OHLEDU JEDINEČNÝ VZHLED.

Metalická barva Petrol Mica – právě tato barva dodala úplně prvnímu BMW řady 7 elegantní charisma a styl. Nové BMW řady 7 Edice 40 Jahre se předvádí progresivněji a nadčasově díky metalickému laku Frozen Silver. Oba modely z edice doplňují 20” kola z lehké slitiny BMW Individual, které stylově vyzdvihují exkluzivní výkon.