MÁ VŠE POTŘEBNÉ: LUXUS I ADRENALIN.

Nové BMW M760Li xDrive: 610 k, 448 kW.*

BMW M Performance

MÁ VŠE POTŘEBNÉ: LUXUS I ADRENALIN.

Nové BMW M760Li xDrive: 610 k, 448 kW.*

MÁ VŠE POTŘEBNÉ: LUXUS I ADRENALIN.Nové BMW M760Li xDrive: 610 k, 448 kW.*

BMW M760Li xDrive a BMW M760Li xDrive V12 Excellence jsou vůbec prvními vozy společnosti BMW M GmbH, představenými jako modely M Performance BMW řady 7. Tyto dva vrcholné vozy jsou sériově vybaveny zážehovým dvanáctiválcovým motorem M Performance TwinPower Turbo. Zatímco BMW M760Li xDrive se zaměřuje na sportovní výraz, BMW M760Li xDrive V12 Excellence podtrhuje spíše luxusní charakter. Oba modely se vyznačují elegantními prvky designu exteriéru a interiéru z programu BMW Individual. Výsledkem jsou dva automobily oplývající výjimečnou dynamikou a jedinečným luxusem.

Technické údaje BMW M760Li xDrive::
Spotřeba paliva (kombinovaná): 12,8 l/100 km*
Emise CO2 (kombinované): 294 g/km*

Technické údaje BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence:
Spotřeba paliva (kombinovaná): 12,6 l/100 km*
Emise CO2 (kombinované): 294 g/km*

*Tyto hodnoty jsou předběžné a budou oficiálně potvrzeny později.

Read more
Design

DESIGN M PERFORMANCE BMW M760Li xDRIVE.

Stylovému vzhledu BMW M760Li xDrive dodávají výrazně sportovní nádech vybrané prvky M sportovního paketu. Ty doplňují exkluzivní designové doplňky M Performance. Na rukopis BMW M GmbH poukazují četné technické a optické úpravy, jejichž hlavním úkolem je maximální možná dynamika, minimální odpor vzduchu a co možná nejvyšší jízdní komfort. Ohromující vzhled těchto luxusních limuzín podtrhují dynamické prvky, oslovující sportovně založené řidiče.

EXKLUZIVNÍ PRVKY BMW M760Li xDRIVE.

Designové prvky

Designové prvky v kontrastní barvě.

Upravená přední část se zvětšenými nasávacími otvory se vyznačuje exkluzivními prvky M Performance. Rámeček a čelní plochy masky chladiče jsou stejně jako lemy nasávacích otvorů v nárazníku vyvedeny v šedé barvě Cerium Grey.
Read more
Kola M Double-spoke 760 M

20'' kola M Double-spoke 760 M

Devatenáctipalcový brzdový systém M Sport s modrými třmeny doplňují kola z lehkých slitin v matné šedé barvě Cesium Grey, jež zaručují optimální přenos akceleračních a brzdných sil na vozovku.
Read more
insignia

Stylové prvky M Performance

Při pohledu z boku jsou jasně patrná specifická loga M a V12, kryty vnějších zpětných zrcátek a výdechy Air Breather, stejně jako dekorativní prvky na dveřích a klikách provedené v šedé barvě Cerium Grey.
Read more
Sportovní výfuk M Sport

Ohromující sportovní výfukový systém M Sport

M sportovní výfukový systém BMW M760Li xDrive s exkluzivními dvojitými koncovkami výfuku v šedé barvě Cerium Grey byl optimalizován tak, aby produkoval charismaticky sportovní zvuk.
Read more
Pohled zezadu

Nezaměnitelný pohled zezadu.

Exkluzivní pro M Performance: lišta v zadním nárazníku a označení modelu v šedé barvě Cerium Grey. Volitelně dodávaný M zadní spoiler dále podtrhuje mimořádně sportovní charakter vozu.
Read more
Prahové lišty

Individuální prahové lišty

Podsvícené prahové lišty s označením V12 řidiče a spolujezdce připravují na výjimečné jízdní zážitky, které na ně čekají.
Read more

BMW M760Li xDRIVE V12 EXCELLENCE.

Ti, kteří si přejí ještě luxusněji vybavené BMW M760Li xDrive, uspokojí své nároky volitelným provedením BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence. V jeho případě je pozornost zaměřena na exkluzivní komfort, elegantní luxus a specifický vzhled.

 • Exteriérový paket Pure Excellence

  U tohoto provedení odpovídá vizuální stránka exteriérovému paketu Design Pure Excellence. Součástí tohoto paketu jsou i speciálně navržené brzdové třmeny s povrchem z eloxovaného hliníku a s označením BMW. V nasávacím otvoru předního nárazníku má BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence chromovanou lištu. Stříbrné lamely masky chladiče se vyznačují chromovanými čelními plochami i rámečkem. Okenní lišty, vzduchové průduchy Air Breather s dekorativními dveřními lištami a nápisy V12 na C-sloupku jsou rovněž vyvedeny ve světlém chromu. Nad chromovanou lištou v zadní části vozu se na levé straně víka zavazadelníku lesknou namísto označení modelu loga xDrive a V12.

 • Interiérový paket Pure Excellence

  Také uvnitř je toto provedení charakteristické paketem Pure Excellence. Jeho součástí je alcantarové čalounění stropu, stejně jako hliníkové prahové lišty s podsvíceným označením V12. Elegantní akcenty přináší také leštěné dřevěné obložení loketních opěrek, dveřních madel v zadní části vozu a uchycení bezpečnostních pásů, stejně jako kožený volant BMW s dřevěným vykládáním. Po stisku startovacího tlačítka se ve středu přístrojové desky zobrazí logo V12, signalizující začátek nezapomenutelně luxusní radosti z jízdy.

ZÁŽEHOVÝ 12VÁLCOVÝ MOTOR M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Tento motor stanovuje ve svém segmentu nová měřítka. Zážehový dvanáctiválec M Performance TwinPower Turbo kombinuje ohromující výkon se zátahem, který přetrvává až do nejvyšších otáček. Maximální točivý moment 800 Nm je dostupný již od 1500* 1/min. Motor o objemu 6,6 litru generuje největší výkon 448* kW (610* k) v rozmezí 5250* až 6000* 1/min. Dvanáctiválcový sedan BMW řady 7 zrychluje z 0 na 100 km/h během pouhých 3,7 sekundy.
 

*Tyto hodnoty jsou předběžné a budou potvrzeny později.

 • Modifikovaný výfukový systém

  Exkluzivní zvukový projev přepracovaného M sportovního výfukového systému s aktivně řízenou klapkou mění svůj projev mezi diskrétně elegantním a emotivním zvukem motoru V12, který vhodně podtrhuje dynamický charakter BMW M760Li xDrive.

  Komfortně laděný výfukový systém provedení BMW M760Li xDrive V12 Excellence nabízí umírněný a kultivovaný zvuk. Dvě chromové koncovky výfuku jsou lemovány další chromovou lištou v zadním nárazníku, která je opticky spojuje.

JÍZDNÍ DYNAMIKA M PERFORMANCE.

BMW M760Li xDrive je vybaveno systémem aktivní regulace podvozku Executive Drive Pro se vzduchovým odpružením na obou nápravách, aktivně řízenými tlumiči Dynamic Damper Control, stejně jako integrálním aktivním řízením a inteligentním pohonem všech kol xDrive. Tyto systémy poskytují díky specifickému naladění M Performance mimořádnou jízdní dynamiku, kombinovanou s vysokou úrovní jízdního komfortu.

 • Více agility: Integrální aktivní řízení

  Integrální aktivní řízení zlepšuje jízdní dynamiku vozu tím, že v závislosti na rychlosti upravuje úhel natočení předních a zadních kol. Tím zlepšuje jeho ovladatelnost a směrovou stabilitu. Rychlé průjezdy zatáčkami a změny jízdních pruhů zvládá s nenapodobitelnou hbitostí. Integrální aktivní řízení je přímo propojené s voličem jízdních režimů. Jeho charakteristika se proto mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu a je přitom speciálně vyladěna s ohledem na dynamický charakter BMW M760Li xDrive.

 • Více trakce: pohon všech kol BMW xDrive

  Stálý pohon všech kol je standardní součástí modelu BMW M760Li xDrive. Inteligentní systém rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu se 100% variabilitou. Větší dynamika, působivější obratnost a zřetelně lepší přilnavost má pozitivní efekt na sportovní zážitky z jízdy. Z důvodu dalšího zvýraznění sportovního M Performance charakteru BMW M760Li xDrive posílá systém BMW xDrive ve srovnání se standardními verzemi více síly ke kolům zadní nápravy a zlepšuje tím přesnost již tak mimořádné jízdní dynamiky.

V AKCI.

M Performance modely BMW M760Li xDrive a BMW M760Li xDrive V12 Excellence.

Read more

VÍCE KOMFORTU: EXECUTIVE DRIVE PRO.

Spojení vzduchového odpružení na obou nápravách se systémem aktivních tlumičů Dynamic Damper Control zajišťuje díky dokonalé souhře mimořádnou úroveň jízdního komfortu. Dalším zdokonalením prošel systém omezování naklánění karoserie pomocí změny tuhosti stabilizátorů na obou nápravách. Nastavení podvozku, tlumičů a úroveň vibrací této M Performance limuzíny je dokonale vyvážené mezi sportovním a komfortním charakterem. Boční náklony karoserie způsobené rychlými změnami směru jsou okamžitě eliminovány. Nastavitelné stabilizátory podvozku na rovných úsecích dovolují maximální možnou volnost pohybu kol, což dále zlepšuje jízdní komfort. Tento systém byl specificky naladěn s ohledem na dynamičtější charakter BMW M760Li xDrive.   

Steptronic

VÍCE SPORTU: 8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC SPORT.

Výkon dvanáctiválcového motoru přenáší 8stupňová převodovka Steptronic Sport. Specifické M Performance naladění programů řazení je speciálně přizpůsobeno charakteristice pohonné jednotky s výkonem přesahujícím 610 k. Sportovní řazení převodových stupňů umožňují páčky na volantu. Převodovka je vybavena i funkcí Launch Control, která zajistí maximální možnou akceleraci za všech podmínek. Důležitými vlastnostmi ve snižování spotřeby paliva a omezování emisí ve výfukových plynech jsou také kompaktní konstrukce převodovky, její nízká hmotnost a dokonalá souhra s funkcí Auto Start Stop.

RODINA M PERFORMANCE.

Precizně vypilovaný design, dokonalý pohon, intenzivní jízdní dynamika. Automobily M Performance ztělesňují tuto trojici vlastností. Tyto exkluzivní vozy od BMW M GmbH spojují to nejlepší z jednotlivých modelových řad s dynamickými geny vozů BMW M. Tím vytvářejí svou vlastní třídu.

Intenzivnější radost z jízdy.

Seznamte se s kompletní nabídkou automobilů M Performance.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou měřeny legislativní metodikou dle NEDC (New European Driving Cycle).

  Údaje pro spotřebu paliva, emise CO2 a spotřebu elektrické energie závisí na vybraném rozměru kol a pneumatik. Spotřeba paliva je stanovena na základě evropského jízdního cyklu (ECE).

  Jízdní dosah závisí na mnoha faktorech, zejména na: osobním chování řidiče, zvolené trase, povětrnostních podmínkách, používání topení/chlazení a klimatizace.

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních automobilů lze najít ve „Směrnici pro spotřebu paliva a emise CO2 u nových osobních automobilů“, která je k bezplatně dispozici na adrese DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo nebo u všech BMW Autorizovaných dealerů.