BMW i

VÍCE NEŽ POUHÝ PARTNER.

Mnoho cest k BMW i.

působ, jakým lidé definují svoji osobní mobilitu, prochází v současnosti radikální změnou. Výrobky a služby od BMW i nám umožňují na tyto nové výzvy a požadavky reagovat vizionářskými způsoby. Jedním takovým způsobem je nová, flexibilně navržená prodejní síť automobilů BMW i, která vám individuálně a odpovídajícím způsobem pomáhá při nákupu vašeho BMW i.Máte-li otázku před, během nebo po zakoupení vašeho vozu, nezáleží na tom, zda využijete nepřetržitého zákaznického centra nebo raději vyhledáte radu speciálně vyškoleného partnera BMW i. Hlavní myšlenkou, stojící za tímto konceptem zítřka, je možnost kontaktovat BMW i odkudkoliv a kdykoliv.

VYBRANÁ SÍŤ PARTNERŮ.

Všechny vozy BMW i jsou prodávány přes vybrané partnery BMW i, kteří primárně sídlí ve velkých metropolitních městech. Tito speciálně vyškolení partneři jsou vaším kontaktem pro všechny servisní služby BMW i, služby mobility a služby BMW i ConnectedDrive. Poskytnou vám kompetentní a komplexní odpovědi na všechny vaše otázky týkající se BMW i.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS BMW i.

Moderní život již není vázaný na pevnou pracovní dobu. V současné době je vyžadována maximální flexibilita. Zákaznická linka prodeje BMW i je dokonale přizpůsobena pro naplňování potřeb a požadavků inovativních zákazníků BMW i. Speciálně vyškolení produktoví specialisté jsou vám k dispozici 24 hodin denně, aby vám mohli poskytovat telefonické poradenství. Dále také poprvé v historii firmy BMW můžete uzavřít svoji kupní smlouvu přímo po telefonu. Kdykoliv a kdekoliv.

BMW i CUSTOMER EXPERIENCE.

BMW i neznamená jen vizionářská vozidla a koncepce mobility, ale také non-stop zákaznický servis, který vám poskytuje služby a pomoc před nákupem, během nákupu i po nákupu. Kromě speciálně školených BMW i partnerů, kteří se nacházejí převážně v městských aglomeracích, vám také poradí speciální BMW i Call centrum 24 hodin denně ve všech otázkách koupě BMW i nebo služeb BMW i.

Spotreba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,9

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,6/13,1*

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 13
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 13,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 12
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 11,3/11,9**
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  * Kola 2: 20palcová Styling 431
  ** Kola 2: 20palcová se zimními pneumatikami

  Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik.
  Dojezd vozu závisí na mnoha faktorech, zejména na jízdním stylu řidiče, zvolené trase, počasí, využití klimatizace/vyhřívání a používání nezávislého topení.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.