BMW i

TRVALE UDRŽITELNÁ KOMPLEXNÍ PODPORA.

Příslušenství & Služby pro BMW i3.

BMW i vyvinulo udržitelný servisní koncept, který zaručuje spolehlivou všestrannou péči před koupí vozu BMW i3 i po ní. Na co se můžete rovněž spolehnout: udržitelně vyráběné příslušenství s chytrými funkcemi v designu BMW i.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW I.

Inteligentně navržené příslušenství, speciálně vyrobené pro BMW i3, razí filozofii „méně je více“; je vyrobeno z vysoce kvalitních, trvale udržitelných materiálů. Objevte radost z praktičnosti a designového jazyka BMW i.

 • BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro

  Moderní a ergonomicky navržená domácí nabíječka BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro zajistí mimořádně rychlé a pohodlné dobíjení BMW i3. Ve srovnání s dobíjením pomocí standardně dodávaného kabelu zabere nabíjení BMW i o přibližně 30 % méně času. Funkčnost a ovládání obou druhů nabíječek BMW i Wallbox plně koresponduje s vozidly BMW i. Ve srovnání se základní nabíjecí stanicí BMW i Wallbox nabízí provedení BMW i Wallbox Pro mnoho komfortních služeb, včetně možnosti využívat pro dobíjení vlastní elektřinu ze solárních článků.

  Instalace BMW i Wallbox nebo BMW i Wallbox Pro se provádí, pokud je to žádoucí, po podrobné konzultaci a individuální kontrole na místě, při které může být domácí elektroinstalace upravena. Získáte tak kompletní služby z jednoho zdroje. Také poprodejní servis pohodlně zajistí BMW i.

 • AC kabel na rychlé nabíjení (střídavé napětí, veřejné nabíjecí stanice)

  AC kabel na rychlé nabíjení umožňuje nabíjet vůz ve veřejných stanicích až třikrát rychleji – v závislosti na tamní rozvodné síti – a díky jeho dobrému stočení se s ním velmi dobře manipuluje.

 • Univerzální koberce

  Na míru přesné koberce do každého počasí ve 3D vzhledu se díky svému inovativnímu designu harmonicky začlení do prostoru pro nohy po celé délce a jsou optimálně sladěné s interiérem vozů BMW i. Špíně a vodě odolná úprava materiálu poskytuje bezpečnou stabilitu díky zádržnému systému, který byl testován společností BMW. Materiál je vyroben z nově vyvinuté udržitelné kombinace umělých vláken a je 100% recyklovatelný. Také odpad vznikající při výrobě se ze 100 % recykluje.

 • Palubní brašna

  Atraktivní palubní brašna v designu BMW i je ideální pro ukládání nabíjecího kabelu, nářadí a autokosmetiky. Robustní brašna perfektně zapadne do vany zavazadlového prostoru pod přední kapotou vozu BMW i3, díky níž je vyjímání i ukládání věcí velmi jednoduché, čisté a pohodlné. Nabíjecí kabel i konektory jsou účinně chráněny proti prachu a stříkající vodě. Palubní brašna je dodávána včetně vyjímatelného organizéru a originálních pracovních rukavic BMW.

 • Skládací box

  Praktický skládací box v designu BMW i z kvalitní tkaniny vyrobené z recyklovaných PET lahví se dokonale hodí do zavazadlového prostoru BMW i3, kde umožňuje neklouzavé uložení předmětů. Zavazadlový prostor je kromě toho účinně chráněn před znečištěním. Díky jednoduchému a inteligentnímu skládacímu mechanismu je možné jej s úsporou místa složit, v rozloženém stavu se vejde do každého nákupního vozíku a se svými dvěma velkými kapsami a dvěma malými kapsami na klíče pomůže udržovat pořádek.

Služby vztahující se k BMW i Wallbox a BMW i Wallbox Pro.

Instalační služba BMW i vám poskytne odborné poradenství a montáž nabíjecí stanice BMW i Wallbox nebo BMW i Wallbox Pro u vás doma nebo v garáži.

 • BMW i eInstallation

  Využijte služby BMW i eInstallation.Služba vám poskytne odborné poradenství a montáž nabíjecí stanice u vás doma nebo v garáži.Během poradenství zkontroluje odborně vyškolený pracovník možné přípojení Wallboxu. Po jeho motáži vám sdělí pokyny jak Wallbox používat. Bezpečný provoz je zajištěn prostřednictvím 24měsíční záruky.

BMW i SERVICE INCLUSIVE.

BMW i Service Inclusive rozšiřuje nabídku asistenčních služeb BMW i o rozsáhlý paket pro údržbu a opravu. Stačí jedna platba a získáte přístup k mnoha dalším službám BMW i, mezi které patří i Originální náhradní díly BMW, distribuované prodejci BMW i po celém světě. Tímto způsobem získáte transparentní hlídání nákladů, stejně tak jako ochranu před zvýšením cen a neočekávanými výdaji v průběhu trvání vaší smlouvy. Každý servisní paket BMW i Service Inclusive začíná platit dnem první registrace automobilu a končí, jakmile je dosaženo podmínek ve smlouvě v podobě doby trvání kontraktu nebo počtu najetých kilometrů.
 

Je samozřejmé, že v průběhu smlouvy lze kdykoliv prodloužit počet ujetých kilometrů, dobu trvání nebo rozsah servisního paketu. V případě prodeje vašeho vozu přechází paket BMW i Service Inclusive na dalšího majitele. Váš prodejce BMW i vám o rozsahu služeb s radostí podá další informace o rozsahu služeb.

 • Paket BMW i Service Inclusive

  Součástí paketu BMW i Service Inclusive je celková kontrola vozu, stejně tak jako provedení všech prací předepsaných servisní knížkou v podobě například výměny mikrofiltru či brzdové kapaliny. Pokud je vaše BMW i3 vybaveno prodlužovačem dojezdu, balíček také zahrnuje výměnu oleje, stejně jako výměnu palivového i vzduchového filtru a zapalovacích svíček – první krok směrem k neomezené radosti z jízdy.

 • Paket BMW i Service Inclusive Plus

  Paket BMW i Service Inclusive Plus přináší radost z jízdy bez hranic. Součástí tohoto paketu je kromě jiného i výměna dílů běžného opotřebení v podobě například brzdových destiček, ale také výměny lišt stěračů jednou ročně.

Asistenční služby BMW i.

Asistenční služby BMW i poskytují širokou škálu služeb, které byly speciálně vyvinuty pro elektromobily a umožní vám vychutnat si každou jízdu ještě předtím, než nasednete do BMW i3. BMW ConnectedDrive Services nabízejí nejen monitorování úrovně nabití akumulátoru a nabíjecího procesu. Tyto služby využívá také navigační systém BMW i pro monitorování a zohlednění dojezdu a externích faktorů, jako je např. dopravní situace na aktuální trase. A pokud byste někdy potřebovali pomoc na cestě, doplňkové služby vám dokonce poskytnou mobilní nabíjecí službu v případě, že se váš vysokonapěťový akumulátor vybije mimo dosah nabíjecí stanice.

 • BMW Teleservices

  Služba BMW TeleServices je komplexní balíček zákaznických služeb, pomocí nichž je vůz BMW i3 schopen přímo komunikovat s řidičem nebo prodejcem BMW i s cílem informovat o nadcházející údržbě nebo nutném servisu a přímo odeslat příslušné údaje. Jakmile je nutné dohodnout servisní návštěvu, řidič je automaticky upozorněn a může poté kdykoli kontaktovat prodejce BMW i a ručně odeslat údaje o vozidle. Díky tomu lze jakékoli problémy, které mohou nastat, rychle vyřešit buď přímo po telefonu, nebo u prodejce BMW i.

 • Asistent mobility


  Při koupi vozu BMW i3 máte automaticky k dispozici obsáhlý paket mobility BMW i Mobile Care. Ten se při všech nepředvídaných událostech, které se týkají vozidla nebo infrastruktury nabíjení, postará o telefonické poradenství, a je-li třeba, o rychlou pomoc na vašem stanovišti. V naléhavých případech je vozidlo opět nabito přímo na místě a přepraveno k nejbližší nabíjecí stanici nebo, pokud je to nutné či žádoucí, dopraveno přímo k BMW i partnerovi. Díky rozsáhlé nabídce náhradní mobility zůstanete mobilní i v těchto případech.

Spotreba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,9

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,6/13,1*

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 13
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 13,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 12
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 11,3/11,9**
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  * Kola 2: 20palcová Styling 431
  ** Kola 2: 20palcová se zimními pneumatikami

  Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik.
  Dojezd vozu závisí na mnoha faktorech, zejména na jízdním stylu řidiče, zvolené trase, počasí, využití klimatizace/vyhřívání a používání nezávislého topení.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.