BMW i

CHYTRÉ PŘIPOJENÍ VÁS UDRŽÍ NEPŘETRŽITĚ V OBRAZE.

Propojená mobilita v BMW i3.

Trvale udržitelný systém vyžaduje plně komplexní propojení: s integrovanou SIM kartou je BMW i3 plně spojené s vnějším světem. Jedině tak můžete využívat služeb BMW i ConnectedDrive, které vás bezpečně dovedou do vašeho cíle. Abyste měli jistotu, že vám nikdy nedojde energie, máte k dispozici mobilní službu ChargeNow s nejširší sítí veřejných nabíjecích stanic na světě.

* Některé Služby & Aplikace nejsou k dispozici ve všech zemích EU. Informujte se u svého prodejce.

PROPOJENÁ NAVIGACE CONNECTED NAVIGATION.

Pro jasný přehled o aktuálním dojezdu jednoduše otevřete dynamickou mapu dojezdu ve volitelném navigačním systému. Pokud akumulátor není dostatečně nabitý, systém navrhne jiné způsoby, jak dosáhnout vašeho cíle, a na obrazovce navigačního systému zobrazí neobsazené nabíjecí stanice.

Navigace BMW i

Poznejte inteligentní navigační systém BMW i3.

 • Navigace BMW i

  Abychom dosáhli trvale udržitelných cílů, rozhodli jsme se, že bude nejlepší přizpůsobit navigační systém vozu potřebám elektromobility. S volitelným navigačním systémem musíte pro ověření vašeho aktuálního dojezdu pouze krátce zkontrolovat dynamickou mapu dojezdu. Systém bere v potaz úroveň nabití akumulátoru, váš individuální jízdní styl, topografii okolí a dopravní informace v reálném čase RTTI. Díky tomu je mimořádně přesný. Pokud akumulátor není dostatečně nabitý, asistent dojezdu vám navrhne až tři další způsoby, jak dorazit do vaší cílové destinace. Jednou z nich může být jednoduchý přestup na efektivnější způsob přepravy. Systém také zobrazuje neobsazené nabíjecí stanice, kde můžete nabít své BMW i3.

Aplikace BMW i Remote.

Věk elektromobility otevírá možnosti, které byly ještě donedávna nemyslitelné. S aplikací BMW i Remote můžete prostřednictvím chytrých hodinek a chytrého telefonu monitorovat své BMW i3, kdykoliv chcete, a kontrolovat stav nabití akumulátoru a dojezd čistě na elektřinu. Pokud je vaše BMW i3 připojené k nabíjecí stanici, můžete na dálku sledovat proces nabíjení. Můžete si tak načasovat odjezd a ujistit se, že vaše BMW i3 je plně nabité a vyhřáté. A pokud si to přejete, aplikace vám také zhodnotí hospodárnost vaší jízdy.

Aplikace BMW i Remote.

Více informací o funkcích vzdálené obsluhy.

OVLÁDEJTE VAŠE VOZIDLO CHYTRÝMI HODINKAMI.

Chytré hodinky Apple Watch nyní nabízejí další způsob, jak ovládat funkce aplikace BMW i Remote. Chytré hodinky jsou elegantním doplňkem připojeného chytrého telefonu a poskytují množství důležitých informací. Například údaj o dojezdu čistě na elektřinu, stav nabití akumulátoru či informace, zda některé z dveří nebo oken nejsou otevřené, stejně jako velké množství funkcí a alternativních tras. To vše máte přímo na svém zápěstí.

CHARGENOW- RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ KDEKOLIV.

CHARGENOW- RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ KDEKOLIV.

ChargeNow od BMW i nabízí komplexní služby pro nabíjení vašeho vozu na cestách prostřednictvím největší světové sítě nabíjecích stanic. Všechny dostupné nabíjecí stanice ChargeNow se díky BMW i ConnectedDrive zobrazují přímo v navigačním systému prostřednictvím aplikací BMW i Remote a ChargeNow. Nabíjení a platba se odehrává velmi jednoduše a bezhotovostně pomocí karty ChargeNow. Vyúčtování probíhá jednou měsíčně s rozepsanými jednotlivými nabíjeními a odpovídajícími cenami.

Spotreba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,9

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 12,6/13,1*

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (60 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 13
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 13,5
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  Spotřeba paliva a emise CO2 pro BMW i3 (94 Ah) s prodlouženým dojezdem:
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 12
  Spotřeba energie v kWh/100 km: 11,3/11,9**
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  * Kola 2: 20palcová Styling 431
  ** Kola 2: 20palcová se zimními pneumatikami

  Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 závisejí na rozměrech použitých kol a pneumatik.
  Dojezd vozu závisí na mnoha faktorech, zejména na jízdním stylu řidiče, zvolené trase, počasí, využití klimatizace/vyhřívání a používání nezávislého topení.

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů, které zdarma získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo.