VIZIONÁŘSKÉ V KAŽDÉM SMĚRU.

Design nového BMW i3.

VIZIONÁŘSKÉ V KAŽDÉM SMĚRU.

Design nového BMW i3.

VIZIONÁŘSKÉ V KAŽDÉM SMĚRU.Design nového BMW i3.

BMW i3 nesleduje žádné trendy; je projevem sebevědomého životního stylu. Je navrženo progresivním designovým jazykem, který komunikuje čistotu a salónní charakter interiéru. BMW i3 vás nadchne svými udržitelnými materiály a funkčními detaily. Vozidlo, které svou individualitou stanovuje trendy.

Více informací
BMW i

PROMYŠLENÝ DESIGN. MODERNÍ UVNITŘ I ZVENKU.

DYNAMICKÝ V KAŽDÉM OHLEDU.

Exteriér BMW i3 dává již na první pohled najevo svůj sportovní charakter i agilitu. A předvádí ji stylově. Dvoutónové lakování a ostré hrany jsou ztělesněním moderního designu. Volitelný sportovní paket zvýrazní exteriér pomocí mnoha různých detailů. Například zásluhou 20" kol z lehké slitiny v provedení Jet Black nebo Bicolor, která se vyznačují větší šířkou stopy a přinášejí tak sebevědomý sportovní dojem na silnici. Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled.

Více informací

OTEVŘENÝ A KOMFORTNÍ.

Jedinečný a prostorný interiér na vás zapůsobí, jakmile se poprvé podíváte otevřenými dveřmi. Otevřený, lákavý design činí nástup a výstup jednoduchými a komfortními – aniž by přitom byla omezena bezpečnost. Zavřené dveře totiž přebírají ochrannou funkci B-sloupku.

Více informací

FASCINUJÍCÍ NA PRVNÍ POHLED.

BMW i3 je celé naplněno dynamickým charakterem. Standardní LED světlomety ve tvaru U doplňují typický symbol značky: uzavřené ledvinky. Pod nimi je nárazník vizuálně protažen do přední části vozu rozměrnými směrovými světly, které přední části propůjčují výrazný charakter.

Více informací

NÁPADITĚ SPORTOVNÍ.

Zadní nárazník ve tvaru difuzoru je o 40 mm širší než dříve a opticky zvětšuje šířku zádi. Sportovní postoj posiluje také umístění nápisů „eDrive“ a „i3“ blíže k okrajům skleněného víka zavazadlového prostoru. Logo BMW i s typickým modrým okružím podtrhuje design s černým pásem vedoucím od přídě přes střechu k zádi a je dalším prvkem posilujícím sportovnost.

Více informací

KOUZLO SPOČÍVÁ V DETAILU.

Vhodně zvolené doplňky završují každý design. BMW i3 to demonstruje v té nejryzejší podobě. A-sloupky a střešní sloupky v leskle černém provedení s obložením v matně chromovaném provedení jsou příkladem jemných detailů. Zdůrazňují inovativní design vozu a dodávají mu elegantní charakter.

Více informací

ZÁŘIVÝ POHLED.

Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled.

Obzvláště výkonné přední světlomety využívají nejmodernější technologii LED pro potkávací a dálková světla, obrysová světla, světla pro denní svícení a směrová světla. Cesta je lépe osvětlená a objekty se v noci objevují v lepším kontrastu. Dosvit světlometů se reguluje automaticky. Obrysová světla a světla pro denní svícení mají tvar písmene U. Dálková světla osvětlují silnici velmi jasně a rovnoměrně do vzdálenosti několika set metrů.

Více informací

PROMĚNÍ NOC V DEN.

Zadní LED světlomety ve tvaru písmene U, který je charakteristický pro vozy BMW i, zahrnují zadní, brzdová a směrová světla. Zadní světlomety také zajišťují dobrou viditelnost za špatného počasí a sahají od boků vozu až do pátých dveří. Couvací světla, zadní mlhová světla a odrazky na pravé i levé straně jsou součástí zadního nárazníku.

Více informací

LEHČÍ A AGILNĚJŠÍ.

Součástí přístupu inteligentní lehké konstrukce je také střecha vyrobená z uhlíkových kompozitů, neboli karbonu, která je lehčí a snižuje těžiště vozu. Tím se při změnách směru jízdy omezuje zatížení kol, což zvyšuje agilitu při dynamické jízdě. Zlepšuje se také chování vozu při akceleraci a brzdění.

Více informací

DYNAMIKA ZÁSLUHOU MALÉ VÝŠKY.

Sportovní paket dále zvyšuje sportovnost BMW i3. Jeho součástí jsou 20" kola z lehké slitiny Double-spoke ve dvoubarevném provedení nebo v černé barvě Jet Black s kombinovanými pneumatikami, sportovní podvozek snižující světlou výšku o 10 mm, rozšířené lemy blatníků a upravené kryty prahů, vždy v leskle černém provedení.

Více informací

OSOBITÉ.

Individualitu lze podtrhnout mnoha způsoby. Jako v případě moderních barevných kombinací BMW i3, které zahrnují šest úžasných barev. Například elegantní modrou Imperial Blue a výraznou červenou Melbourne Red, obě s doplňky v metalické šedé Frozen Grey. Tyto barvy zapůsobí svým výrazným a zářivým jasem. Poprvé je k dispozici také klasická béžová barva Jucaro. Progresivní vzhled zdůrazňují 19" a 20" kola z lehké slitiny, která jsou dokonale sladěná s vozem a dostupná v různých designech.

NABITÉ VÝKONEM. NABITÉ EMOCEMI.

NABITÉ VÝKONEM. NABITÉ EMOCEMI.

   

DOJEZD, NABÍJENÍ & HOSPODÁRNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba elektrické energie a emise CO2 u BMW i3 (94 Ah) se systémem
  Range Extender (2):
  Emise CO2 v g/km
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  Spotřeba elektrické energie a emise CO2 u BMW i3s (94 Ah) se systémem Range Extender (2):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované) 14
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná):
  Dojezd na elektrický pohon v km (kombinovaný): 220
  Celkový reálný dojezd na elektrický pohon v km: až 330

  Hodnoty u vozidel označených číslicí (2) jsou předběžné.