MOBILITA V MODERNÍM POJETÍ.

Konektivita & asistenční systémy nového BMW i3.

MOBILITA V MODERNÍM POJETÍ.

Konektivita & asistenční systémy nového BMW i3.

MOBILITA V MODERNÍM POJETÍ.Konektivita & asistenční systémy nového BMW i3.

Aplikace BMW Connected je osobní dopravní asistent, který usnadňuje každodenní pohyb v dopravě a pomáhá řidiči BMW dojet do cíle cesty včas a bez zbytečného stresu. Relevantní informace týkající se mobility, jako například doporučení ohledně optimálního času odjezdu, jsou k dispozici i mimo vozidlo prostřednictvím kompatibilního chytrého telefonu nebo chytrých hodinek a tyto informace lze jednoduše přenášet do vozu. Vzdálené funkce BMW jsou rovněž dostupné jako součást BMW Connected.

Read more
BMW i

BMW CONNECTED PROPOJUJE VÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT S ELEKTRIZUJÍCÍ RADOSTÍ Z JÍZDY.

BMW Connected je osobní asistent mobility, který usnadňuje mobilitu v každodenním životě a pomůže dojet na místo určení včas a bez zbytečných stresů. Informace typu doporučeného optimálního času odjezdu jsou k dispozici i mimo vozidlo v chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách a tyto informace lze jednoduše přenášet do vozu. Funkce vzdálené obsluhy jsou také dostupné jako součást BMW Connected.

 • BMW Connected+

  BMW Connected+ je rozšířením osvědčeného dopravního asistenta BMW Connected, který ještě více usnadňuje každodenní pohyb v dopravě, pomáhá šetřit váš čas a přispívá k tomu, abyste do cíle své cesty dorazili bez zbytečného stresu.

  BMW Connected+ je digitálním mostem mezi vaším chytrým telefonem a vaším BMW i3. Znaménko „+“ značí novou úroveň personalizace služeb a hladkou integraci digitálního mobilního asistenta do BMW i3.

  Tímto způsobem můžete zahájit inteligentní plánování tras ještě v klidu domova. Zároveň získáte rychlý přístup k navigaci pro pěší, můžete s přáteli živě sdílet stav jízdy a zároveň mít díky BMW Connected Onboard přehled o všech důležitých informacích týkajících se mobility. Kromě toho můžete z BMW i3 také kdykoli ovládat systémy chytré domácnosti*.

  * Některé funkce pro ovládání chytré domácnosti budou k dispozici během roku 2018.

 • Flexibilní zázemí: Open Mobility Cloud

  Základem personalizovaných služeb BMW Connected je systém Open Mobility Cloud. Jeho flexibilní architektura je postavena kolem integrovaných nástrojů a technologie Microsoft Cloud a datové platformy Azure. Výkonný systém dokáže zpracovávat data a informace z nejrůznějších zdrojů a poskytnout je řidiči. Flexibilita této platformy umožňuje integrovat a škálovat nejrůznější digitální rozhraní, jako jsou moderní zařízení (chytré telefony, hodinky apod.) nebo nové partnerské služby, a to i do budoucna. Novou funkcí je to, že vás vozidlo s Open Mobility Cloud díky BMW Connected+ propojí s digitálním rozhraním. To umožňuje rychlejší a agilnější integraci digitálních služeb do vozidla.

UVOLNĚNÁ MOBILITA.

VYNIKAJÍCÍ PLÁNOVAČ.

Kam pojedeme teď? Cíle svých cest můžete vyhledávat pomocí aplikace BMW Connected a následně si je poslat přímo do navigačního systému vašeho BMW. Jakmile se posadíte do vozu a dojde k jeho propojení prostřednictvím Bluetooth s vaším telefonem, můžete zapnout navádění na daný cíl stiskem jediného tlačítka.

Read more

PŘIPRAVIT. POZOR. TEĎ!

Zamkl jsem dveře? Kde přesně je mé BMW zaparkované? Služby vzdálené obsluhy Remote Services umožňují pomocí aplikace BMW Connected přístup k vašemu vozidlu na dálku. Zablikejte světlomety, zapněte klimatizaci uvnitř vašeho vozu nebo uzamkněte svoje BMW odkudkoliv pomocí chytrého telefonu. Doba platnosti této služby je tři roky.

Read more

ZŮSTAT V KONTAKTU.

Kam pojedeme teď? Cíle svých cest můžete vyhledávat pomocí aplikace BMW Connected a následně si je poslat přímo do navigačního systému vašeho BMW. Jakmile se posadíte do vozu a dojde k jeho propojení prostřednictvím Bluetooth s vaším telefonem, můžete zapnout navádění na daný cíl stiskem jediného tlačítka.

Read more

ČISTÁ RADOST Z NABÍJENÍ.

Nabíjení může být jak pohodlné, tak na míru ušité: s digitálními nabíjecími službami BMW Digital Charging Service (DSC) můžete na základě vaší smlouvy s dodavatelem elektrické energie nabíjet v době, kdy máte elektřinu nejlevnější. Tím šetří elektrickou energii a umožňuje využívat energie z obnovitelných zdrojů.

VYSOCE KOMFORTNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

VYSOCE KOMFORTNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

V BMW i3 se vždy můžete se spolehnout na asistenční systémy. Automatizovaným a spolehlivým způsobem zvládají situace, jako jsou dopravní zácpy, hustá doprava nebo parkování. Bezpečnost a pohodlí s nejmodernější technologií – abyste se vy mohli plně soustředit na jízdu.

 • Driving Assistant Plus

  Výbava Driving Assistant Plus představuje zřetelné zlepšení bezpečnosti a komfortu. Její součástí je systém varování před srážkou s vozidlem vpředu a upozornění na srážku s chodcem s funkcí mírného brzdění ve městě, informace o maximální povolené rychlosti, kamerový systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop & Go a také asistent jízdy v kolonách.

 • Paket Park Assistant

  Paket parkovací asistent skutečně usnadňuje parkování. Systém kombinuje Parkovací asistent s PDC a zadní couvací kamerou a výrazným způsobem ulehčuje váš život za volantem. V případě potřeby umí asistent vozidlo zaparkovat na volné místo automaticky.

BUĎTE JEŠTĚ MOBILNĚJŠÍ.

CHARGENOW.

ChargeNow, provozovaná společností Digital Charging Solutions GmbH patřící BMW, nabízí rozsáhlý soubor služeb pro nabíjení v rámci celosvětově největší a neustále se rozšiřující sítě veřejných nabíjecích stanic. Nabíjecí stanice patřící do sítě ChargeNow se zobrazují v mapě navigace, v aplikaci i online.    

Read more

TRVALÁ UDRŽITELNOST.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • Spotřeba elektrické energie a emise CO2 u BMW i3 (94 Ah) se systémem Range Extender (2):
  Emise CO2 v g/km
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,6

  Spotřeba elektrické energie a emise CO2 u BMW i3s (94 Ah) se systémem Range Extender (2):
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované)14
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná):
  Dojezd na elektrický pohon v km (kombinovaný): 220
  Celkový reálný dojezd na elektrický pohon v km: až 330

  Hodnoty u vozidel označených číslicí (2) jsou předběžné.