BMW i

DNEŠNÍ INOVACE. PRO SILNICE ZÍTŘKA.

Konektivita v BMW i8.

Díky inovativním řešením BMW i ConnectedDrive se BMW i8 může pochlubit špičkovou konektivitou – umožňuje inteligentní a udržitelnou formu mobility, jaká tu ještě nikdy nebyla. Služba BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci vždy vybere tu nejúspornější trasu do zvolené destinace. Aplikace „BMW i Remote“ pro operační systémy iOS a Android funguje jako prodloužená ruka BMW i8 na smartphonech. A díky službě BMW Teleservices bude váš prodejce BMW i vždy včas informován o blížící se servisní prohlídce.

KOMPLETNÍ PROPOJENÍ.

Kompletní propojení ve filmu.

Konektivita.

Seznamte se s možnostmi připojení BMW i8 v tomto filmu.

Aplikace „BMW i Remote“.

Aplikace „BMW i Remote“ zobrazuje aktuální informace o stavu vašeho vozu BMW i8, stavu dobíjení vysokonapěťového akumulátoru, stejně jako o hospodárnosti a mobilitě, a to vše přímo na vašem smartphonu.

 • Stav vozidla

  Pomocí aplikace „BMW i Remote“ můžete provádět různé funkce, jako je například zamknutí a odemknutí vašeho vozu na dálku. Dokonce si můžete nastavit klimatizaci ještě předtím, než vyrazíte na cestu. Poté, co vůz připojíte k elektrické síti, programovatelná klimatizace a časovač dobíjení se postarají o to, že v určitou hodinu bude BMW i8 plně nabité a uvnitř interiéru bude požadovaná teplota, a to od pondělí do pátku. Prostřednictvím svého smartphonu můžete pohodlně sledovat průběh dobíjení v reálném čase.
  Pomocí aplikace „BMW i Remote“ můžete navíc kdykoli sledovat jízdní dosah elektromotoru a stav nabití akumulátoru.

 • Mobilita

  Přímo do navigačního systému BMW i8 můžete poslat všechny adresy, které máte uloženy ve svém mobilním telefonu.
  Ve městech je často nemožné zaparkovat přímo na místě vašeho cíle. V tomto případě vás aplikace „BMW i Remote“ po zaparkování BMW i8 dovede do zvolené destinace tou nejrychlejší trasou. Vybraná lokalita je automaticky zahrnuta do navigace, a to včetně hromadné městské dopravy. Kdykoli můžete zkontrolovat, kde se vozidlo nachází, a rychle a snadno k němu najít cestu.

Služby BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci.

Navigační systém BMW i8, včetně služeb BMW i ConnectedDrive Services pro navigaci, byl speciálně vyvinut proto, aby bylo řízení maximálně snadné a pohodlné. Služby BMW i ConnectedDrive pro navigační systém zahrnují i veřejnou hromadnou dopravu, mezi kterou se počítá metro a nadzemní vlakové spojení. Kromě toho vás navigační systém dynamicky informuje o dostupnosti nabíjecích stanic a také o tom, zda jsou tyto stanice součástí sítě ChargeNow.

BMW CONNECTEDDRIVE.

Kromě služeb, speciálně vyvinutých pro potřeby BMW i, je k dispozici řada dalších funkcí od BMW ConnectedDrive také pro BMW i8 – od aplikací BMW Apps a funkce Real Time Traffic Information přes osobní telefonickou podporu v rámci služby Concierge Services až po internetové služby BMW Online.

BMW TELESERVICES.

Pomocí tohoto komplexního balíčku zákaznických služeb komunikuje BMW i8 přímo s řidičem nebo s prodejcem BMW i. Systém diagnostikuje veškeré nutné prohlídky nebo údržbu vozu a předává důležitá data o těchto úkonech přímo BMW i partnerovi. Řidič je o těchto nutných úkonech automaticky informován a může kdykoliv osobně kontaktovat BMW i partnera a požadované údaje zaslat manuálně. Jakékoliv případné dotazy lze rychle vyřešit telefonicky nebo přímo u BMW i partnera.

 • Ochrana akumulátoru

  Jako majitel BMW i8 se při monitorování vysokonapěťového akumulátoru můžete vždy spolehnout na jeho ochranný kontrolní systém. Pokud se při nabíjení objeví jakákoliv odchylka od nabíjejícího programu nebo pokud necháte světlomety svítit příliš dlouho, systém vás ihned upozorní. Takto je možné zabránit úplnému vybití akumulátoru. Pokud však k takové situaci přesto dojde, systém ochrany akumulátoru automaticky informuje vašeho partnera BMW i.