FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ BMW i8.

BMW i

Využijte možnost operativního leasingu nebo eÚvěru s pojištěním ZDARMA.

BMW i

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ BMW i8.

Využijte možnost operativního leasingu nebo eÚvěru s pojištěním ZDARMA.

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ BMW i8.Využijte možnost operativního leasingu nebo eÚvěru s pojištěním ZDARMA.

Nabízíme Vám možnost operativního leasingu s délkou od 12 měsíců do 60 měsíců, volbou ročního nájezdu kilometrů a možností širokého spektra doplňkových služeb (např. pneuservis, dálniční známka atd) nebo eÚvěr s kompletním pojištěním vozu ZDARMA až na 2 roky.

BMW i

OPERATIVNÍ LEASING.

Nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz BMW i8 s bohatou výbavou* za podmínek 0% akontace, 36 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, balíček servisních služeb BMW i Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km, přihlášení/odhlášení vozu, silniční daň a koncesionářský poplatek. Splátka bez DPH je 55 999 Kč, s DPH činí 67 759 Kč. Nabídka je určena pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání.

 

Služby BMW Financial Electrify Program v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

  • Popis výbavy vozu*

    Kalkulováno na vůz BMW i8 s touto výbavou: BMW i Pure Impulse Plus paket (bezpečnostní šrouby kol, 20“ BMW i kola z lehké slitiny „W-spoke 470“, alarm, komfortní přístupový systém odemykání a zamykání vozu bez nutnosti klíče, paket odkládacích prostor, světelný paket, LED světlomety s rozšířenými funkcemi, BMW Head-Up display, HiFi systém harman/kardon, příprava pro mobilní telefon Bluetooth včetně rozšířené konektivity s chytrým telefonem) a BMW i Pure Impulse paket (černé vysoce lesklé lakování brzdových třmenů s „BMW i Blue“ akcenty, černý kožený kryt motoru, antracitové čalounění stropu, bezpečnostní pásy v barvě BMW i Blue, BMW i design interiéru Carpo Carum Spice Grey).

eÚvěr s pojištěním ZDARMA.

Pojištění zdarma je poskytováno po dobu financování vozu, nejdéle však na 24 měsíců. Poté je roční sazba balíčku pojištění 2,2% z ceny vozu. Balíček pojištění obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění s 5% spoluúčastí (min. 5000 Kč) a bezlimitní pojištění všech skel. Také získáte balíček servisních služeb BMW i Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km.


Nabídka je platná na model BMW i8 do 30.6 2016.


Služby BMW Financial Electrify Program v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. a UniCredit Fleet Management, s.r.o.